Esileht Ilu Huulte täitesüstid

Näitan 16 postitust - vahemik 31 kuni 46 (kokku 46 )

Teema: Huulte täitesüstid

Postitas:
Kägu

seksikus ei tule rindadest või huultest.

No kui arvad, et naise keha 70AA korviga on ilus ning veab, kui lesbasriks peeetakse, mitte kutiks, siis jumal sinuga. Mõnel pole savi, milline ta välja näeb ning kui inimesel on võimalik end paremaks tuunida, siis ilmselgelt ta seda teeb.

Mina olen 70AA korviga naine. Meheks ei ole mind peetud. Kui keegi peab mind kehakuju järgi “lesbariks”, siis las peab, ma pole ammu enam 13-aastane, et see mus mingit eksistentsialistlikku ängi tekitaks. Kui olen mõne võõra silmis seepärast kole (ei hoolitse niigi palju oma välimuse eest, et endale rinnad külge opereerida), siis olgu nii – ilu on vaataja silmis.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen 70AA korviga naine. Meheks ei ole mind peetud. Kui keegi peab mind kehakuju järgi “lesbariks”, siis las peab, ma pole ammu enam 13-aastane, et see mus mingit eksistentsialistlikku ängi tekitaks. Kui olen mõne võõra silmis seepärast kole (ei hoolitse niigi palju oma välimuse eest, et endale rinnad külge opereerida), siis olgu nii – ilu on vaataja silmis.

Rinnad on naise tunnus nagu peenis mehel. Mina küll mõistan rinnasuurendajaid.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

issand! ära tee neid huuli paksemaks. mis nendel peenikestel huultel viga on? ok, saan aru, et kui ennast häirib, võiks teha. ma ei saa aru ka nendest, kes tisse suurendavad. seksikus ei tule rindadest või huultest.

Sina jah ei saa aru, aga tavaliselt soovib naine ilus olla.

Palun pilte inimestest, keda huulte süstimine ilusamaks on teinud.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun pilte inimestest, keda huulte süstimine ilusamaks on teinud.

Näiteks Amber Heardi on küll: https://theskincareedit.com/amber-heard-before-and-after#gid=ci029104c490002478&pid=at-the-2005-teen-people-artists-of-the-year-party, Kardashianid on ilusamad, Blake Lively https://www.pinterest.at/pin/498421883751363815/,

Sellel lingil toodud mitmel naisel ilusam (Angelina Jolie, Keira Knightly, Megan Fox), kõigil mitte: https://fabbon.com/articles/makeup/celebrities-with-lip-fillers

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisaks Bella Hadidi ka: https://theskincareedit.com/bella-hadid-before-and-after?li_source=LI&li_medium=m2m-rcw-theskincareedit#gid=ci0290f1aaa00025e7&pid=at-the-2010-grand-slam-for-children-benefit-concert

 

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun pilte inimestest, keda huulte süstimine ilusamaks on teinud.

Näiteks Amber Heardi on küll: https://theskincareedit.com/amber-heard-before-and-after#gid=ci029104c490002478&pid=at-the-2005-teen-people-artists-of-the-year-party, Kardashianid on ilusamad, Blake Lively https://www.pinterest.at/pin/498421883751363815/,

Sellel lingil toodud mitmel naisel ilusam (Angelina Jolie, Keira Knightly, Megan Fox), kõigil mitte: https://fabbon.com/articles/makeup/celebrities-with-lip-fillers

Jään eriarvamusele.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

seksikus ei tule rindadest või huultest.

No kui arvad, et naise keha 70AA korviga on ilus ning veab, kui lesbasriks peeetakse, mitte kutiks, siis jumal sinuga. Mõnel pole savi, milline ta välja näeb ning kui inimesel on võimalik end paremaks tuunida, siis ilmselgelt ta seda teeb.

Arvan küll, et 70 AA korviga naine võib olla ilus. Arvan, et võib olla isegi väga ilus. Mul endal “probleemi” ei ole, olen 75C, aga kui valida saaks, siis valiks küll A korvi – palju mugavam. Ja ei pea rinnahoidjat kandma.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja ei pea rinnahoidjat kandma.

Muidugi peab. Väljaturritavad nimud on jõleduse tipp.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nibud, ei saa parandada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jään eriarvamusele.

Kes neist ebaproportsionaalsete huultega siis ilusam on, äkki nimetad? Minu arust on minu välja toodud nimed küll süstidega ilusamaks saanud. Suuremal osal muidugi nina ka tehtud, see muudab veel rohkem.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes neist ebaproportsionaalsete huultega siis ilusam on, äkki nimetad? Minu arust on minu välja toodud nimed küll süstidega ilusamaks saanud. Suuremal osal muidugi nina ka tehtud, see muudab veel rohkem.

Missuguste ebaproportsionaalsete huultega? Neist kellegi huuled ei olnud enne süstimist inetud, imelikud või defektsed.
Megan Foxist on eriti kahju, ta oli enne operatsioone minu silmis lihtsalt võrratult kaunis, aga nüüd …

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Missuguste ebaproportsionaalsete huultega? Neist kellegi huuled ei olnud enne süstimist inetud, imelikud või defektsed.

Paljusid on teinud ilusamaks, et ülemine huul on alumisega võrdsemaks muudetud. Nii Amber Heardil, Angelina Joliel, Keira Knightleyl on huuled pärast korrigeerimist ilusamad, algselt oli ülemine huul alumisega võrreldes liiga kitsas. Kardashianidel on ka kõigil huuled ilusamad, enne oli Kim Kardashianil jällegi ülemine huul liiga väike alumisega võrreldes. Kylie Jenner on ka pärast süste palju ilusam, talle sobivad suured huuled, samamoodi on suuremate huultega ilusam Kendall Jenner. Megan Foxi huultel pole ka midagi häda, nägu on muutunud teiste protseduuride tõttu.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paljusid on teinud ilusamaks, et ülemine huul on alumisega võrdsemaks muudetud. Nii Amber Heardil, Angelina Joliel, Keira Knightleyl on huuled pärast korrigeerimist ilusamad, algselt oli ülemine huul alumisega võrreldes liiga kitsas. Kardashianidel on ka kõigil huuled ilusamad, enne oli Kim Kardashianil jällegi ülemine huul liiga väike alumisega võrreldes. Kylie Jenner on ka pärast süste palju ilusam, talle sobivad suured huuled, samamoodi on suuremate huultega ilusam Kendall Jenner. Megan Foxi huultel pole ka midagi häda, nägu on muutunud teiste protseduuride tõttu.

Sul on õigus. Siin foorumis käib mingi süstivihkaja, kelle jaoks abosuutselt kõik süstid karjuvad näkku ning on koledad. Ja kõik inimesed enne süste olid ilusamad ning läksid süstides koledamaks.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul on õigus. Siin foorumis käib mingi süstivihkaja, kelle jaoks abosuutselt kõik süstid karjuvad näkku ning on koledad. Ja kõik inimesed enne süste olid ilusamad ning läksid süstides koledamaks.

Kui pilte kõrvuti ei pandaks, ta ei teakski, et suurema osa staaride ilu on ilukirurgiaga veelgi täiustatud. Sellist staari, keda poleks süstitud või nina lõigatud, on suhteliselt võimatu leida. Iluprotseduuride vihkajad arvavad, et nad on kõik loomulikult sellistena sündinud. Tegelikult on nad kõik juba sünnist saadik küll kaunid (sitast saia ei tee), aga veatuks on saanud ikkagi iluprotseduuride abiga.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui pilte kõrvuti ei pandaks, ta ei teakski, et suurema osa staaride ilu on ilukirurgiaga veelgi täiustatud. Sellist staari, keda poleks süstitud või nina lõigatud, on suhteliselt võimatu leida.

Seda on talle üritatud selgitada, aga ta ütleb, et kui pole näha, siis pole tehtud ka. Ja teab, et tema tutvusringkonnas süstivad 2 naist ja need on jõledad. Sõbrannadega selja taga räägivad, et jõledad, näo ees mitte. Ülejäänud 40+ vanuses on kõik loomulikud ilusad ja ei vanane. Ta ise väidab, et ta huuled on täpselt samad, mis olid ka teismelisena.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ülejäänud 40+ vanuses on kõik loomulikud ilusad ja ei vanane. Ta ise väidab, et ta huuled on täpselt samad, mis olid ka teismelisena.

Inimene harjub muutustega ära ja ei märkagi, et midagi on teistmoodi. Kuni 40 ja veel varastes neljakümnendates ma veel usun, et on ka loomulikult äravajumata näoga naisi olemas, kuigi suuremal osal on juba mingid iluvead tekkinud, kas kotid silmade all vms. Samas 50+ ja 60+ on ilma korrigeerimata naisel juba ikka päris palju neid vananemismärke ja nägu juba suhteliselt loppis. Mina ilukirurgiat küll ei propageeri, kui inimene on niigi endaga rahul, siis miks mitte. Aga miks siin mõned neid nii jubedalt maha teevad, kes natuke soovivad kohendada, sellest ma eriti aru ei saa. Las teevad, mis teil sellest. Minu kohta küll keegi ei tea, et olen üldse süstinud ja see ei torka kuidagi silma. Kui nina lõikasin, mitte keegi selle kohta midagi ei küsinud, nad ei saanud arugi. Silmadealuste kottidega sama lugu. Samas kui panna kõrvuti sama vana naturaalse naisega, siis on näha küll, et neil on silmade alused kortsus või kottis, lõuajoon vajunud, kaelal ja otsa ees kortsud, huuled kriipsuks läinud ja kuju kaotanud jne. Looduse vastu ei saa.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 31 kuni 46 (kokku 46 )


Esileht Ilu Huulte täitesüstid