Esileht Tööelu, raha ja seadused. Hüved lisaks palgale

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Teema: Hüved lisaks palgale

Postitas:

Jõulupreemia on vist juba igas ettevõttes/asutuses, nii et seda pole mõtet enam mainida.

Lihtsalt mainin, et ei, ei ole.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kord aastas ühine puhkusereis koos peredega, väike omaosalus ka ikka, aga suurema osa maksab firma. Spordikompensatsioon nii töötajale kui soovi korral ka töötaja abikaasale/elukaaslasele. Kontoris puuviljad, kommid, küpsised, krõpsud, pähklid, energiabatoonid, karastusjoogid, kohv, tee… Kaks korda nädalas tellime ühiselt lõunasöögi tööandja kulul ja siis sööme ka kõik koos nagu suur pere. Eks see ole rohkem selline inimeste kontorisse meelitamise taktika, sest suurem osa töötajaid eelistab kodukontorit. Jõulupreemiat makstakse. Kusjuures minu 20+ tööaasta juures on see esimene tööandja, kelle juures jõulupreemiat saab. Ma arvasin seni, et see on mingi riigitöötajate boonus, mida erasektoris üldse ei harrastatagi ning olin ikka siiralt üllatunud, kui äkki potsatas arvele mingi raha selgitusega jõulupreemia. Mingid prillikompensatsioonid ja haiguspäevade teemad on vist ka, neisse ei ole süvenenud, pole vaja läinud.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtlesin, et vähe, aga hakkad loetlema, on terve rodu. Kodukontorivõimalus kuni selleni, et minimaalselt kord kuus peab kohal käima. Soovituslikult kord nädalas. Sporditoetus, võimalus taotleda töölaliselt sobivaks lisakoolituseks toetust – muide, kõik on seni saanud, summat ei mäleta, vist kuni 2000 aastas. Lapsevanematel 1. september vaba päev, kõigil oma sünnipäevakuul üks tasustatud vaba päev, sünnipäeval toetus 100 eurot kätte. 5., 10., 15. jne töötamise aastapäeval toetus vastavalt 500, 1000, 1500, 2000 eurot neto. Tasuta lõunasöök üks kord nädalas, tavaliselt tai, hiinakas, pitsa või sushi. Mida on kerge jagada. Ei ole pikka lauda, igaüks võtab ja sööb kus ja millal tahab. Puuviljad kord nädalas, aga need saavad peagi otsa. Kohv-tee-vesi-ja sidrun-ingver-mesi talvel. Lapse sünni puhul toetus, abiellumise puhul – aga nende suurust ma ei tea. Ema-isa-abikaasa-lapse surma korral rahaline toetus ja vabad tasustatud päevad. Ei mäleta praegust summat ega päevade arvu. Vist 1000 ja 3 päeva. Igal tööaastal lisandub üks tasustatud puhkusepäev, seda kuni 10 päevani. Kõige parem just minu jaoks on see, et puhkusele saab minna kasvõi ülehomsest, kui tunned end väsinuna või ootamatult heade hindadega sõidule võimalik minna. Seda eeldusel, et leiad endale ise asendaja, kui on graafiküväline puhkus. Tööasjus sõitmistele kompensatsioon, kas kütusele või bussipileti, taksotšekkide alusel. Reedeti tööpäev 9-15.45 – kui ise hakkama saad, võid sel kellaajal tööarvuti kinni lüüa.

Teema ei küsi puuduseid, neid on ka.

Kõlab nagu unistuste töökoht!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Hüved lisaks palgale