Esileht Pereelu ja suhted huvi tundmine teineteise vastu eemal olles

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: huvi tundmine teineteise vastu eemal olles

Postitas:

Kas teie mehed helistavad teile tihti sellel ajal, kui nad lähevad kuhugi kolleegidega nädalavahetuseks või mitte?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oleme 5 a abielus olnud, kasvatame minu last koos. mees käib aegajalt komandeeringus (mitte rohkem kui 4 ööpäeva) ja alati helistab mulle, kui niisama firmaüritus, läheme koos, vahest läheb ilma minuta, kui mul ka juba plaanid, siis ikka alati helistame teineteisele, smssib vähemalt, et ma teaks, et temaga kõik ok..ja tunneb huvi, kuidas meil

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me helistame üksteisele iga päev umbes 2, 3, 4 korda, vaatamata sellele, kas ta on kuskil komandeeringus või mitte. Koos oldud 5 aastat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me koos 10a ja ikka helistame 2-3korda päevas, kui kumbki meist kodust ära on. Isegi tavalisel päeval, kui mölemad 16.00 koju laekume, helistame vähemalt korra.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hmm. lapsi meil pole seega ei tea millest me peaks rääkima kui mitu korda päevas üksteisele helistame.
kui tööl oleme mõlemad siis 1 kord päevas vb kui sedagi.
niisama helistada ja küsida \”tsau mis teed\” pole ka mõtet ma arvan

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

minu mees on imeharva kodust ära üksinda – no vahel välismaal messil ja siis 1x päevas ikka helistab.

Aga mina olen omajagu, töö pärast ja vahel lõbureisin ka ilma meheta. Ausalt, helistan enamasti kohalejõudes ja tagasiteel. Muidu – kui on põnev ja tegevust palju – ei helista küll iga päev.

Laps on suur ja suhe kindel, mis seal ikka niisama telefoni piinata. Küll hiljem räägime.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me helistame ka iga päev, kui koos ei ole. Erandiks vaid need korrad, kui mees käib mõnel kaugemal reisil, tal kombeks sõpradega kord aastas mingi matk teha ja reeglina sellistesse kohtadesse (mäed, vihmametsad jms), kus telefonilevi pole. Siis saab sms’idega hakkama, annab asustatud punkti jõudes teada, et on kõik hästi tal.

Mina reisin töö tõttu rohkem, aga vaid lähiriikides (Soome, Rootsi, Norra peamiselt) ja siis Skype abiks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Pereelu ja suhted huvi tundmine teineteise vastu eemal olles

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.