Esileht Hobinurk Huvid ja hobid

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Huvid ja hobid

Postitas:

Ma olen 26 aastane noor naine. Mul on oma pere, ilus kodu, meeldiv töö. Kõik on nagu ilus. Aga… mul puudub mingi kindel huvi/hobi. Täna tuli see teema tuttavaga jutuks ja … ma jäin vait. Mulle tundub, et kõigil on hobid, aga minul ei ole. Minu elu on töö-kodu-pere…
Kas on keegi veel selline?
Mis hobid on teil ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks see kõik algab sinu enese seest.
Mul on alati olnud hobi. Kokandus, fotograafia, sport; teema, mis huvitab ja mille kohta otsin rohkem informatsioni. Viimasel ajal rohkem loomingulisemas suunas, proovides ise luua midagi ilusat.
Vahepeal lugesin ka palju, kuid hetkel on soov teha midagi käega katsutavat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oled sa hobinurgast sama teema läbi lugenud? Ilmselt pole seal ükski hobi kirjeldamata jäänud. Ja seal on linke imelistele kodulehtedele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tundsin ka üsna mõnda aega samamoodi aga ühel hetkel avastasin enda jaoks õmblemise. Riided on mulle alati huvi pakkunud. Tänu kooliaegsetele käsitöötundidele tundus see alati jube vastik tegevus aga tänapäeval on õmblemise õppimine nii atraktiivseks muutunud. Suuremates linnades korraldatakse kursusi ning kui inglise keelt oskad, on internet õpetusi ja väga inspireerivaid blogisid täis (lisaks sellele Instagram ja Pinterest). Enam ei pea ka ainult raamatukogus Burdast lõikeid ajama, vaid on tekkinud palju erinevaid väikseid firmasid, kes müüvad pdf lõikeid (paned ise kokku) koos täpsete juhistega.

Trennis käin ka aga kuna see on niisama füüsilise vormi hoidmiseks, seda otseselt hobiks ei pea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ju sul ikka on mõni hobi, aga see on sinu jaoks nii igapäevane või tavaline tegevus, et seda eriliselt välja tuua ei oskagi.

Näiteks lugemine ja trenn on ju ka hobid. Filmide ja sarjade vaatamine on omamoodi hobi, seda võib arendada päris professionaalseks, hakata kriitikuks jne. Kõik, mida inimene valib teha oma isikliku vaba ajaga, on hobi või huvi.

Sa ei tee ju hommikust õhtuni ainult vajalikke asju, vaid ikka teed midagi hingele ka.

Mõnel muidugi on ainult sellised piinlikumavõitu hobid, mida ei tahagi avalikult välja öelda – näiteks oma vaba aja kasutamine perekoolis lugemiseks ja kommenteerimiseks. Või iluprotseduuride tegemiseks ja ilusalongides käimiseks. Piinlikest hobidest võiks vabaneda või neile kuluvat aega vähendada 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu hobi on näiteks seenel käimine 😀
Tundub ju natuke imelik, aga samas – hobi on hobi. Seda saab harrastada peaaegu aastaringselt, mina siiski nii pöörane ei ole, tegelen sellega kevadest hilissügiseni. Mul on hulk seeneraamatuid, märkmeid teen ise lisaks (mida olen leidnud, mida proovinud, mida korjan ja söön igal hooajal, mida on metsades olemas, aga minul veel leidmata), panen kirja asukohad, kust olen mingeid seeni leidnud. Internetist loen juurde, uusi hoidistamisviise katsetan, seenetoite teen palju. Vahepeal katsetasin samamoodi ka ravimtaimedega, aga ajapuudusel jäi see soiku. Samamoodi põnev maailm oli muidu.
Seenemikk olen juba palju aastaid olnud, info on tutvusringkonnas laialt teada, seega sügiseti tegelen lisaks veel “nõustamisega”. Jube suur hulk tuttavaid helistab, et küsida, kuhu seenele minna, mis seeni juba on, soovivad seente tuvastamist (saadavad fotosid või toovad näha, niisama jutu põhjal ma keeldun tuvastamast), küsivad, kuidas puhastada, töödelda, sisse teha.
Nii et näiteks CV-sse võiksin vabalt hobide alla märkida: mükoloogia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kuulun Naiskodukaitsesse. Ise saab valida, kas tegeleda seal sõjaliste asjadega, panustada trennile või hoopis kuuluda avalike suhetega või kultuuriga tegelejate punti. Valikuid, üritusi ja tegevust jagub igale maitsele. Ma olen väga rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hobiks saad seda tõesti ainult siis nimetada, kui see sulle huvi pakub. Trenn ei ole hobi, kui sa sinna hambad ristis lähed ainult selleks, et kaalust alla võtta.

Mina olen ka seene- ja fotograafiahuviline. Hobiks ei pea talvel suusatamist, mis sest et see mulle meeldib. See, et ma lumevaesel talvel paar korda sõitma saan, on kindlasti hobi jaoks vähe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

raamatud, teater, kontserdid – ei paku siis üldse huvi? Trennis käimine, aiandus, hoidiste tegemine?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu hobi on näiteks seenel käimine ????
Tundub ju natuke imelik, aga samas – hobi on hobi. Seda saab harrastada peaaegu aastaringselt, mina siiski nii pöörane ei ole, tegelen sellega kevadest hilissügiseni. Mul on hulk seeneraamatuid, märkmeid teen ise lisaks (mida olen leidnud, mida proovinud, mida korjan ja söön igal hooajal, mida on metsades olemas, aga minul veel leidmata), panen kirja asukohad, kust olen mingeid seeni leidnud. Internetist loen juurde, uusi hoidistamisviise katsetan, seenetoite teen palju. Vahepeal katsetasin samamoodi ka ravimtaimedega, aga ajapuudusel jäi see soiku. Samamoodi põnev maailm oli muidu.
Seenemikk olen juba palju aastaid olnud, info on tutvusringkonnas laialt teada, seega sügiseti tegelen lisaks veel “nõustamisega”. Jube suur hulk tuttavaid helistab, et küsida, kuhu seenele minna, mis seeni juba on, soovivad seente tuvastamist (saadavad fotosid või toovad näha, niisama jutu põhjal ma keeldun tuvastamast), küsivad, kuidas puhastada, töödelda, sisse teha.
Nii et näiteks CV-sse võiksin vabalt hobide alla märkida: mükoloogia.

Kas sa oled Eesti mükoloogiaühinguga juba liitunud? Leiad mõttekaaslasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin kuskil 3 aastat tagasi sama vana ja samas seisus. Mul oli ka ainult töö ja kodu ja vaba aja veetsin arvutis surfates. Ei mingeid hobisid. Kuniks sain lapse ja soovisin talle ise teha fotoraamatu (see muidugi pole siiani välja kukkunud nii kui tahaks). Sellest ajast tegelen käsitööga, põhiliselt heegeldamise ja kudumisega, kuid see maastik on nii suur ja tundmatu, et on täitsa põnev areneda.

Vast avastad ka enda jaoks midagi, millest oled mõelnud, et tahaks paremini osata/teada. Olgu selleks siis mükoloogia, fotograafia või lapsele suvemütsi heegeldamine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Hobinurk Huvid ja hobid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.