Esileht Koolilaps huvikoolid

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: huvikoolid

Postitas:

Tahaks oma last kuhugi huvikooli panna. Kuidas nende ringi tasudega seal on, väga kõrged? Erahuvikoolid maksavad ilmselt rohkem kui munitsipaalhuvikoolid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.03 14:00; 24.03 15:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida tegema? Kui vana? Mis linnas? Erakad on ikka kallimad olnud kui munitsipaalselt toetatud. Enamus alustab tööd sügisel ja lõpetab kevadel (koos kooliga nö.), osad ringid/tegevused kokkuleppel või vastavalt ajastusele/kursustele. Tallinnas nt. Kullo munitsipaaltoetusega. 4-5a kuni 18a. Tegevusi palju, raha tahetakse vähem. Erakad siis ka… kunst, muusika, näitlemine jne jne. Google’i otsingusse panegi ‘huviring ‘ või ‘-kool’ ja piirkond.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alustuseks mõtle välja, mis huviringi lasta panna tahad. Ja siis otsi välja sobivas piirkonnas asuvad huviringid ning uuri palju maksab. Ringi maksumus sõltub ju veel paljudest asjadest. Ruumide rent, vahendid jne. Ja praegu ei ole mõtet last kuhugi panna, õppeaasta saab kahe kuu pärast läbi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ok, ei läinud mu kavalus läbi. Tegelikult mul on vaja natuke tööga seoses infot koguda (ei jõua ise kõiki huvikoolide kodulehti läbi kammida). Palun kirjutage, kelle laps/lapsed käivad kusagil huvikoolis: 1) kas see on munitsipaal- või erahuvikool? 2) kui palju on õppemaks kuus? 3) mis ala (kunst, muusika, sport…)? Tänud, kes viitsivad vastata!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.03 14:00; 24.03 15:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ok, ei läinud mu kavalus läbi. Tegelikult mul on vaja natuke tööga seoses infot koguda (ei jõua ise kõiki huvikoolide kodulehti läbi kammida). Palun kirjutage, kelle laps/lapsed käivad kusagil huvikoolis: 1) kas see on munitsipaal- või erahuvikool? 2) kui palju on õppemaks kuus? 3) mis ala (kunst, muusika, sport…)? Tänud, kes viitsivad vastata![/tsitaat]
kirjutaks küll, aga ei jõua…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

eratantsukool, kuumaksu ei mäleta või õieti pole isegi viitsinud arvutada, sest maksin aasta alguses terve õppeaasta ära.
Mis selle tarkusega peale hakkad nüüd? tead tee parem ise oma tööd, ega sa siit ikka võrreldavaid vastuseid ei saa küll. eriti pärast niisugust valetamisega vahelejäämist (kena muidugi, et üles tunnistasid;)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ok, ei läinud mu kavalus läbi. Tegelikult mul on vaja natuke tööga seoses infot koguda (ei jõua ise kõiki huvikoolide kodulehti läbi kammida). Palun kirjutage, kelle laps/lapsed käivad kusagil huvikoolis: 1) kas see on munitsipaal- või erahuvikool? 2) kui palju on õppemaks kuus? 3) mis ala (kunst, muusika, sport…)? Tänud, kes viitsivad vastata![/tsitaat]
Ei saa kirjutada, sest sina ju minu tööd ära ei tee ja pean ise oma raha eest rabelema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=viljandi%20huvikool&source=web&cd=2&ved=0CDQQjBAwAQ&url=http%3A%2F%2Fwww.huvikool.ee%2Fkontakt%2F&ei=3ktuT_DRKsrR8gOIooDADQ&usg=AFQjCNFek4OMnofI5UZti1zP59OY-Ykc_A

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõigepealt võiks alustada vast omavalitsuse kohta küsimisest.

Meil on ju suur omavalitsus, kes ainsa kohana lihtsalt ei toeta oma laste huviharidust(v.a munitsipaalhuvikoolid, mis ei paku lastele enamustes valdkondades mitte midagi…)

Jah-tõesti, erahuvikool on kordades kallim, aga teha pole midagi, elama nad ju ometi peavad, maksud vajavad maksmist, õpetajad soovivad ka palka ning linnavalitsus enam neid ei toeta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Koolilaps huvikoolid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.