Esileht Pereelu ja suhted huvitav fenomen

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: huvitav fenomen

Postitas:

loen vanusevahe teemast, et teise ringi naised on kõik võtnud noorema mehe kui eelmine mees oli. paljudel juhtudel on mees naisestki noorem ja mitte vähe. selles suhtes ei ole ma isegi erand.
näib, et mehed siiski vananevad kiiremini ja seda just moraalselt-ei viitsi kuskil käia, maailmaasjade vastu huvi tunda, virisevad ja torisevad. seksivad harva ning uue noore mehe kõrval naine justkui puhkeb uuesti õide.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina teisel ringil võtsin endast tublisti noorema mehe, aga sellega ei kestnud suhe kauem kui viis aastat. Kolmandal ringil võtsin 6 a vanema mehe ja olen rahul.
Oleneb ikka inimesest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea jah, minu esimene poiss oli must 3a noorem ja praegune mees on 4a vanem, vahepealsete vanusevahe liikus ka järjest vanema poole. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka teisel ringil ja mees on 8 aastat vanem. Eelmine oli 2 aastat vanem. Pole keskeas ja ei näe vajadust nooremate meeste järele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

ei ole päris nii.
mu praegune mees on neist kolmest kõige vanem.
tõsi, kõik kolm on must nooremad 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei ole teisel ringil, aga mees, kes must 9 aastat noorem, on küll. Meie kooselu jookseb 16. aastat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.09 00:01; 06.09 10:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ise veel esimesel ringil, mees on noorem (vindume, kui aus olla), ei oska öelda, kas teisel ringil võtaks veel noorema. Vaevalt. Me ei vindu sellepärast, et mees kuidagi laisemaks, mugavamaks oleks muutunud. Vastupidi tegelt – ta on just hakanud palju ööklubides käima, mind ennast eriti ei tõmba sinnapoole. Kunagi varem arvas ka mees, et ööklubid pole kindlasti tema jaoks, ka mina polnud nende fänn. Käisime hoopis kontserditel, teatris, ka reisimas. Nüüd tal justkui noorus peale tulnud – sätib palju rohkem, kui varem, käib tihti ööklubides ja baaris õlut joomas. Oleme avameelselt rääkinud ja olen küsinud, kas sättimine/pidutsemine on teise naise pärast. Ta on öelnud, et mitte. Põhjuseks tõi hoopis selle, et tal on tuju käia sõpradega ja teha huvitavaid asju ja minuga on igav. Minu jaoks on ikka põnev selline elu nagu varem, mina pole muutunud, varem ju tal polnud minuga igav tema enda sõnul. Ju siis ikka oli.
Mul on aga kaks sõbrannat, kes just valisid teisel ringil vanema mehe, sest omavanused mehed ostutusid ikka poisikesteks. Üks sõbranna just abiellus endast 15 a vanema mehega ja teine alustas hiljuti suhet 10 a vanema mehega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei tea jah, minu esimene poiss oli must 3a noorem ja praegune mees on 4a vanem, vahepealsete vanusevahe liikus ka järjest vanema poole. :)[/tsitaat]

Mina olen aru saanud, et ringe arvestatakse ikka siis, kui sellega lapsed kaasnevad, mitte niisama suhteid. St teise ringi naine/mees on see, kellel on eelmisest suhtest laps või mitu, kolmanda ringi naine/mees on see, kellel on kahe erineva kaaslasega eelmistest suhetest lapsed jne. Kui niisama elad-oled, aga lapsi ei saanud ja siis vahetad kaaslast, ei ole sa teise ringi naine või teise ringi mees.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.09 09:48; 06.09 11:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mina olen aru saanud, et ringe arvestatakse ikka siis, kui sellega lapsed kaasnevad, mitte niisama suhteid. St teise ringi naine/mees on see, kellel on eelmisest suhtest laps või mitu, kolmanda ringi naine/mees on see, kellel on kahe erineva kaaslasega eelmistest suhetest lapsed jne. Kui niisama elad-oled, aga lapsi ei saanud ja siis vahetad kaaslast, ei ole sa teise ringi naine või teise ringi mees. [/tsitaat]

Teise ringi mees on kindlasti ka see, kes on olnud varem ametlikus abielus, kuid kellel sellest abielust lapsi ei sündinud, nii et tegelikult on teise ringi mees ka pikema seljataha jäänud suhtega vaatamata laste olemasolule.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.09 00:01; 06.09 10:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mees sind ei võtnudki? Võtsid ise. Nagu koera või kassi.[/tsitaat]
kas parem oleks, kui mees võtaks naise nagu koera või kassi? 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Teise ringi mees on kindlasti ka see, kes on olnud varem ametlikus abielus, kuid kellel sellest abielust lapsi ei sündinud, nii et tegelikult on teise ringi mees ka pikema seljataha jäänud suhtega vaatamata laste olemasolule.[/tsitaat]

Okei, abielu annab ka ringe, olen nõus, aga lihtsalt kooselu (isegi pikk) ei anna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.09 09:48; 06.09 11:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Okei, abielu annab ka ringe, olen nõus, aga lihtsalt kooselu (isegi pikk) ei anna. [/tsitaat]

Minu arvates annab ka lihtsalt pikk kooselu ringe.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.09 13:08; 06.09 13:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tutvusringkonnas ka enamik omale teisel ringil noorema mehe võtnud.
Ma ise kaasaarvatud.
Mu teine elukaaslane oli 2a noorem ja praegune 9a noorem. Esimene mees oli 6a vanem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.09 13:08; 06.09 13:16;
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Pereelu ja suhted huvitav fenomen

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.