Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: huvitav..

Postitas:
myrka18

Olen kolmanda lapse ootel. Homme lähen esimesele arsti visiidile. Ei ole kunagi ise pidanud arvet, kuna võiks päevade järgi olla tähtaeg. Endal praegu selline seis, et augustis lõpetasin Evra plaastrite kasutamise, peale seda algasid päevad, kestsid paar päeva, peale päevast vahet algas määrimine ja see ei lõppenud-ei lõppenud. Uute päevade algust kui sellist ei täheldanudki edaspidi, sest pidevalt ühtemoodi määris. 18. nov. läksin arsti juurde. Nagu võluväel tol samal päeval peale visiiti määrimine lõppes. 🙂 Mõni päev hiljem tuli ka mees üle mitme kuu välismaalt koju. Arsti sõnul UH järgi oli mu emakas tol hetkel seisus, et umbes 3 nädala pärast oleks pidanud hakkama uus mens. Arvestasin siis umbes selleks kuupäevaks 9.dets. Mida aga ei tulnud olid päevad. Seejärel tuli mõne aja pärast kaks triibukest 😀
Mille järgi ma siis peaks oletatavat tähtaega arvestama? Või polegi see minu puhul hetkel võimalik. Ei tea ju oma viimase mensese aega. 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: huvitav..

kui sa ise tahad arvestada, siis kasuta seda infot, et ca 3 nädala pärast pidi päevad hakkama, seega umbes nädala pärast ovulutsioon ja kõige rohkem seda, millal su mees koju tuli(üle nädala ei saa eksimisruumi olla, kui on teada umbes ovlutsioon ja mehe saabumine teki alla:)

Please wait...
Postitas:
myrka18

RE: huvitav..

Ok. Siis tean 🙂

Please wait...
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.