Esileht Pereelu ja suhted Huvitavad inimesed, kes ei taha lapsi

Näitan 4 postitust - vahemik 91 kuni 94 (kokku 94 )

Teema: Huvitavad inimesed, kes ei taha lapsi

Postitas:

See on muidugi inimeste väga isiklik otsus ning mitte üldse teiste arvustada ega kommenteerida otsus, siiski minul on sellistest inimestest väga kahju, teades, millest nad ilma jäävad. Ma poleks tänasel päeval üldse see inimene, kui ma poleks last saanud. Lapse sünd muutis minu elus kõik. Maailmavaate, seltskonna, kellega lävin, isegi toidu, mida söön, elukoha jne. Just lapse sünniga sain ma aru, mis on isetu, tingimusteta armastus, mul kadus igasugune huvi igasuguse mõttetu karjääri tegemise vastu mingis x firmas, asetus paika, mis on oluline elus ja mis seda ei ole. Seega kui siin teemas tuua ära see, justkui ilma lasteta inimesed oleksid huvitavad ja vaimsed, pean ma paraku otse välja ütlema, et neid vaimseid sügavusi, mida suudab haarata järglase saanud inimene, ei suuda ilma selle kogemuseta inimene mitte kunagi saavutada. Lapse sünd annab egost lahtiütlemise kogemuse, jäägitu teenimise kogemuse, sügava hoolimise kogemuse, tingimusteta armastuse kogemuse – just need kogemused on kõige olulisemad ka sügava vaimsuse saavutamisel, ilma nende kogemusteta ei olegi see paraku võimalik. Ma muidugi pean siin silmas vanemaid, kes tõesti vanemateks saavad, selle sõna otseses tähenduses, mitte lihtsalt ei poegi pinnapealselt, ka viimaseid eksisteerib, nemad on jäänud kuhugi looma ja inimese vahepeale oma arengult.

Sellise jutu on küll kirjutanud naine, kes on ajud välja sünnitanud.Tõmba nüüd veidi tagasi ja mõtle elu üle järele. Miljardid naised sünnitavad, sa ei ole esimene ega viimane, sa ei ole neist parem, erilisem, teistsugusem, vaimsem. Oled tavaline naine, kes on saanud lapse. Laps EI OLE kogu inimese elu. Kui sinu oma on ja sa suudad oma vaimsust identifitseerida vaid läbi emaks saamise, siis jah, on see nukker ja tekib tõesti küsimus, et kes sa siis varem olid. Parasiit? Vaimu ja hingeta juurvili?
MÕTTETU karjääri tegemisest me sinu puhul ei räägi, eks. Ülim siin mailmas on poegida, mitte oma aju kasutada millekski muuks.
PINNAPEALNE POEGIMINE? Midagi veel labasemat saad teiste naiste kohta öelda? Sina oled lilleke pasameres?
<naine, kolme lapse ema>

Paraku on minu jutt ka teaduslikku tõestust leidnud, see kehtib muidugi taas nende naiste kohta kel üldse aju on 🙂
http://perejalaps.delfi.ee/rasedus/teadlased-emadus-muudab-naise-aju-kogu-eluks?id=74315267

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.06 08:30; 23.06 14:36; 23.06 17:20; 30.06 17:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on muidugi inimeste väga isiklik otsus ning mitte üldse teiste arvustada ega kommenteerida otsus, siiski minul on sellistest inimestest väga kahju, teades, millest nad ilma jäävad. Ma poleks tänasel päeval üldse see inimene, kui ma poleks last saanud. Lapse sünd muutis minu elus kõik. Maailmavaate, seltskonna, kellega lävin, isegi toidu, mida söön, elukoha jne. Just lapse sünniga sain ma aru, mis on isetu, tingimusteta armastus, mul kadus igasugune huvi igasuguse mõttetu karjääri tegemise vastu mingis x firmas, asetus paika, mis on oluline elus ja mis seda ei ole. Seega kui siin teemas tuua ära see, justkui ilma lasteta inimesed oleksid huvitavad ja vaimsed, pean ma paraku otse välja ütlema, et neid vaimseid sügavusi, mida suudab haarata järglase saanud inimene, ei suuda ilma selle kogemuseta inimene mitte kunagi saavutada. Lapse sünd annab egost lahtiütlemise kogemuse, jäägitu teenimise kogemuse, sügava hoolimise kogemuse, tingimusteta armastuse kogemuse – just need kogemused on kõige olulisemad ka sügava vaimsuse saavutamisel, ilma nende kogemusteta ei olegi see paraku võimalik. Ma muidugi pean siin silmas vanemaid, kes tõesti vanemateks saavad, selle sõna otseses tähenduses, mitte lihtsalt ei poegi pinnapealselt, ka viimaseid eksisteerib, nemad on jäänud kuhugi looma ja inimese vahepeale oma arengult.

Sellise jutu on küll kirjutanud naine, kes on ajud välja sünnitanud.Tõmba nüüd veidi tagasi ja mõtle elu üle järele. Miljardid naised sünnitavad, sa ei ole esimene ega viimane, sa ei ole neist parem, erilisem, teistsugusem, vaimsem. Oled tavaline naine, kes on saanud lapse. Laps EI OLE kogu inimese elu. Kui sinu oma on ja sa suudad oma vaimsust identifitseerida vaid läbi emaks saamise, siis jah, on see nukker ja tekib tõesti küsimus, et kes sa siis varem olid. Parasiit? Vaimu ja hingeta juurvili?
MÕTTETU karjääri tegemisest me sinu puhul ei räägi, eks. Ülim siin mailmas on poegida, mitte oma aju kasutada millekski muuks.
PINNAPEALNE POEGIMINE? Midagi veel labasemat saad teiste naiste kohta öelda? Sina oled lilleke pasameres?
<naine, kolme lapse ema>

Paraku on minu jutt ka teaduslikku tõestust leidnud, see kehtib muidugi taas nende naiste kohta kel üldse aju on ????
http://perejalaps.delfi.ee/ras&#8230;..d=74315267

Äkki sa selgitad, kuidas viidatud artikkel sinu juttu tõestab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see on mingi eestlaste kiiks, et kõigil peavad lapsed olema. Olen ise lapseootel, aga ütlen just vastupidi – lapse saamine on üsna egoistlik tegu. Maailma populatsioon on viimase 40 aastaga kolmekordistunud, praegusel tasemel resursside tarbimine ületab maailma tootlikuse 1.5 kordselt. Maa ei tule täita lastega, maa on juba lastega täidetud.

Teine asi on see, et mulle väga käis närvidele kuidas mult kuni raseduseni koguaeg küsiti, ‘Millal sina siis lapsed saad?’ ja ainult Eestis küsiti seda. See on niii taktitundetu, äkki ma olen juba aastaid viljakusravil olnud, äkki ma ei saagi lapsi saada ja sinu küsimus võib minu jaoks väga valus olla. Lapse saamine või mitte saamine on igaühe isiklik otsus, mida ei pea teistele õigustama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mulle väga käis närvidele kuidas mult kuni raseduseni koguaeg küsiti, ‘Millal sina siis lapsed saad?’

Teame, teame. Enam õnneks ei küsita, see iga on möödas. Aga jah, pidevalt oldi mures, et miks üksik, miks pole lapsi. “Isegi kui mul meest ei oleks, siis lapse ma sünnitaksin endale ikka, et mitte üksi olla” on vasakult ja paremalt kuuldud fraas. Ära tüütas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 91 kuni 94 (kokku 94 )


Esileht Pereelu ja suhted Huvitavad inimesed, kes ei taha lapsi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.