Esileht Kodunurk huvitavat kokkamisest- trikid, nipid, äpardused?!

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: huvitavat kokkamisest- trikid, nipid, äpardused?!

Postitas:

olen enda arvates üsna vilunud kodukokk. täna oli aga vaja koogi sisse toasooja muna, minul olid aga munad külmkapis. mõtlesin, et panen muna hetkeks microlaine ahju. aga täpset aega ei pannud ja ta oli mul seal kogemata pea minuti. väga kuum polnud, mõtlesin, et mis seal ikka… koort katki lüües selgus aga, et muna oli täiesti ära keenud 🙂

sõin siis keedumuna ja panin uue muna ahju 20.neks sekundiks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ära enam sellist asja tee. mul üks tuttav proovis ka niimoodi muna keeta ja see plahvatas tal alles siis, kui muna oli mikrost väljas ja taldrikul. terve köök oli ühtlaselt selle üheainsa muna sisuga kaetud. lisaks sai ta näkku põletushaavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Sul vedas tohutult.
Mikrosse ei panda muna, see on põhitõde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina olen kraanikuuma vette muna mõneks ajaks pannud, kui külmkapist õigel ajal pole olnud meeles välja võtta. polekski selle peale tulnud, et mikrosse muna panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Munaga seoses tuli mulle meelde, kuidas me sõbrannaga lastena kooki proovisime keedumunaga teha. Polnud kunagi näinud vanemaid kooki tegemas, aga ise tahtsime nii väga proovida. Ei teadnud, et toores muna peab olema. Kook ei tulnud just hea, pudises laiali, aga ära sõime.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Kodunurk huvitavat kokkamisest- trikid, nipid, äpardused?!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.