Esileht Koolilaps I klassi lugemispäevik

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: I klassi lugemispäevik

Postitas:

Kas sinna 5 raamatu lugemine ja lugemispäevik kandmine on kohustuslik või pigem vabatahtlik.Mu laps võib ju selle raamatu kohta pildi joonistada aga ei ole nõus midagi kirjutama.Mitme lausega siis tuleb kirjutada,meil ainult 3 raamatu kohta olemas

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Te oma lapse õpetajaga ei tahaks suhelda või? Mul on laps esimest klassi lõpetamas ja lugemispäevik tuli poolest aastast. Kuus on umbes üks õhuke raamat lugeda. Samaks tähtajaks on lugemispäevikusse tarvis joonistada pilt ja kirjutada mõned laused raamatu kokkuvõtteks. Mis nõuded teil on, kes seda siis teab, see oleneb ju lapse vanusest ja õpetajast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on lugemispäevik hoopis kiirköitja kujul. Iga loetud raamatu järel laps joonistab pildi, kirjutab raamatu nime, autori, tegelased ja paari lausega sisust. Klassisiseselt käib ikka kõva kontroll, et kohustuslikud raamatud oleks loetud ja vastatud ja ise loetud siis boonuseks juures.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb ju õpetajast, iga õpetaja ei tahagi lugemispäevikut, on oma süsteem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil pidi iga kohustusliku raamatu kohta sissekande tegema ja sisututvustus pidi olema umbes 1 A5 lehekülg.

Ja raamatute läbilugemist ja lugemispäevikusse sissekandmist pidin ma ikka tagant utsitama ja kontrollima. Ja tegime seda jooksvalt: kui raamat läbi, siis sissekanne ja siis järgmine raamat jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Koolilaps I klassi lugemispäevik

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.