Esileht Ilu ja tervis Iconfit tooted

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Teema: Iconfit tooted

Postitas:
Kägu

Milliseid tooteid neilt kasutate ja kas olete rahul? Millist teistelegi soovitate ja miks?

Ostsin hiljuti nende MSM Collagen pulbri.

Aga siis avastasin nende lehelt, et on ka mingid toidukordade asendajad, et hoidvat kõhu täis… et kes neid kasutanud – kas hoiab?

Ja siis koeensüüm q10 – kas see teeb, mis lubatud? Aitab?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma kasutan collagen pulbreid(mõjub mu nahale hästi) ja toidukorraasendajat(väga hästi hoiab kõhu täis).

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen kollageeni pulbrit kasutanud pikka aega, aga ei märganud mõju.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen kollageeni pulbrit kasutanud pikka aega, aga ei märganud mõju.

Sama, mitte mingit mõju. Mitu purki ära tarvitatud, aga rohkem ei osta.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina proovisin neid pulbrisheike, aga no nii roppmagusad, et ma ei suuda neid juua. Panin küll vähem, kui ette nähtud, aga no ikka oli ülimagus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle ei mõjunud ka Collagen.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võtsin eelmisel aastal pool aastat kollageenipulbrit, sain põlvevalust lahti ! Nüüd alates märtsist võtan MSM kollageeni ja arvan, et tänu sellele pole mul isegi kordagi nohu olnud alates märtsist tänu suurele C – vitamiini sisaldusele .Nahk pole ka enam nii kuiv.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tarvitan STEVIA-t, parim saadaolevate seast. Ei jäta ebameeldivat kõrvalmaitset ja meeldib, et on saadaval ka 1kg pakkidena.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ostsin Iconfit kollageeni algselt selleks, et nahk ilusamaks läheks, aga poole aastase tarbimise järel pole sellist mõju täheldanud. Küll aga on kadunud põlvede kraksumine ja õlad ei ragise enam. Seega söön edasi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võtsin eelmisel aastal pool aastat kollageenipulbrit, sain põlvevalust lahti ! Nüüd alates märtsist võtan MSM kollageeni ja arvan, et tänu sellele pole mul isegi kordagi nohu olnud alates märtsist tänu suurele C – vitamiini sisaldusele .Nahk pole ka enam nii kuiv.

Millal umbes põlvedele mõjuma hakkas? Ma proovisin paar kuud ja siis läksin teise firma kollageenile üle. See mõjus ainult juustele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga mida arvata nende nö dieedipulbritest, millega söögikordasid asendada? Et kas hoiavad päriselt ka söögiisu ära mingi teatud aja?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga mida arvata nende nö dieedipulbritest, millega söögikordasid asendada? Et kas hoiavad päriselt ka söögiisu ära mingi teatud aja?

Keegi proovinud neid?

Mingi Diet Whey on sarnane – kumb oleks kasulikum? Kui üldse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga mida arvata nende nö dieedipulbritest, millega söögikordasid asendada? Et kas hoiavad päriselt ka söögiisu ära mingi teatud aja?

Keegi proovinud neid?

Mingi Diet Whey on sarnane – kumb oleks kasulikum? Kui üldse?

Kasulikum oleks endale toitumise põhitõed selgeks teha mitte oma suvalise toidulaua kõrvale mingeid dieedipulbreid manustada.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ostsin hiljuti nende MSM Collagen pulbri.

kas on abi ka?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tarvitan STEVIA-t, parim saadaolevate seast. Ei jäta ebameeldivat kõrvalmaitset ja meeldib, et on saadaval ka 1kg pakkidena.

Milleks? Jäta parem suhkur üldse ära.

 

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milleks? Jäta parem suhkur üldse ära.

Ta jättiski ju. Stevia pole suhkur.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milleks? Jäta parem suhkur üldse ära.

Ta jättiski ju. Stevia pole suhkur.

Arusaadavalt mõeldi siin seda, et õpi kohvi ilma suhkruta ja ka selle asendajata jooma. Harjuta oma maitsemeeled ümber.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milleks? Jäta parem suhkur üldse ära.

Ta jättiski ju. Stevia pole suhkur.

Arusaadavalt mõeldi siin seda, et õpi kohvi ilma suhkruta ja ka selle asendajata jooma. Harjuta oma maitsemeeled ümber.

Kus kohas ta kohvist kirjutas?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tarbin igal aastal ühe 800gr koti MSM Collageni. Põlved ei praksu ja suur varvas, mis ei tahtnud enam painduda, liigub jälle. Ostan apelsinimaitselist. Teen segu 750ml joogipudelisse ja joon päeva jooksul ära. Muidu jääb vee joomine kuidagi unarusse aga kollageeni pärast saab joodud.

Kas see ka juustele ja nahale mõjub, ei oska öelda. Pole ju võimalik võrrelda.

Nüüd ostsin lisaks purgi nende D-vitamiini ja tsinki. Tundus soodsam kui apteegis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milleks? Jäta parem suhkur üldse ära.

Ta jättiski ju. Stevia pole suhkur.

Arusaadavalt mõeldi siin seda, et õpi kohvi ilma suhkruta ja ka selle asendajata jooma. Harjuta oma maitsemeeled ümber.

Kus kohas ta kohvist kirjutas?

Vahet pole, kuhu ta suhkrut siiani sisse seganud on – soovitus oli magusast loobuda ja ümber harjuda, mitte seda steviaga edasi süüa.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milleks? Jäta parem suhkur üldse ära.

Ta jättiski ju. Stevia pole suhkur.

Arusaadavalt mõeldi siin seda, et õpi kohvi ilma suhkruta ja ka selle asendajata jooma. Harjuta oma maitsemeeled ümber.

Kus kohas ta kohvist kirjutas?

Vahet pole, kuhu ta suhkrut siiani sisse seganud on – soovitus oli magusast loobuda ja ümber harjuda, mitte seda steviaga edasi süüa.

Mis selles stevias halba on?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vahet pole, kuhu ta suhkrut siiani sisse seganud on – soovitus oli magusast loobuda ja ümber harjuda, mitte seda steviaga edasi süüa.

Miks peaks seda tegema? Kohvi ja teed võib juua magustamata, aga näiteks smuutisid, tervislikke kooke jne võib steviaga täiesti vabalt magustada. Stevia ei anna kaloreid ega tõsta veresuhkru taset. Mingit põhjust selle vältimiseks pole, see pole suhkur. Samas näiteks puuviljasuhkur ja mesi on samasugused suhkrud kui valge suhkur, nende kõrval on stevia täiesti tervislik valik.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Stevia on igati looduslik ja hea magustaja, aga seda Iconfiti oma ma väga ei soovita, sest seal on steviaekstrakti sisaldus väike, suurem osa seal segus on erütritool. Mina soovitaks steviat osta looduspoest, kus see pole mitte millegagi segatud ja seda kulub ülivähe. 1 gramm = 200 gr suhkrut.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Beauty Collageeni võtan ja liigesed ei naksu, juuksed on väga head ning näonahale on ka selle joomine hästi mõjunud.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tarvitan STEVIA-t, parim saadaolevate seast. Ei jäta ebameeldivat kõrvalmaitset ja meeldib, et on saadaval ka 1kg pakkidena.

Milleks? Jäta parem suhkur üldse ära.

Selleks, et veresuhkrut kontroll all hoida, vaat mis!

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Beauty Collageeni võtan ja liigesed ei naksu, juuksed on väga head ning näonahale on ka selle joomine hästi mõjunud.

https://puhdasplus.ee/toode/kollageen-natural-beauty/-jälle vastik pulber? Kas tableti kujul ei olegi olemas?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selleks, et veresuhkrut kontroll all hoida, vaat mis!

Stevia ei tõsta veresuhkrut.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Stevia on igati looduslik ja hea magustaja, aga seda Iconfiti oma ma väga ei soovita, sest seal on steviaekstrakti sisaldus väike, suurem osa seal segus on erütritool. Mina soovitaks steviat osta looduspoest, kus see pole mitte millegagi segatud ja seda kulub ülivähe. 1 gramm = 200 gr suhkrut.

Puhast steviat on üliraske doseerida ilma, et tekiks vastik kõrvalmaitse.

Erütritooli stevia nime all turustamine on aga lihtsalt tobe reklaamitrikk. Tootena on see samuti looduslik madalakaloriline magustaja ja igati sobilik valik kaalulangetajale.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Stevia on igati looduslik ja hea magustaja, aga seda Iconfiti oma ma väga ei soovita, sest seal on steviaekstrakti sisaldus väike, suurem osa seal segus on erütritool. Mina soovitaks steviat osta looduspoest, kus see pole mitte millegagi segatud ja seda kulub ülivähe. 1 gramm = 200 gr suhkrut.

Puhast steviat on üliraske doseerida ilma, et tekiks vastik kõrvalmaitse.

Erütritooli stevia nime all turustamine on aga lihtsalt tobe reklaamitrikk. Tootena on see samuti looduslik madalakaloriline magustaja ja igati sobilik valik kaalulangetajale.

Minule ei ole raske doseerida ja erütritool meeldib steviast vähem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen ära kasutanud nüüdseks 4 purki Beauty Collageni ja näen muutusi. Nahk ei ole enam nii kuiv, näeb oluliselt värskem/parem välja. Juuksed/küüned kasvavad kiiremini (sisaldab biotiini). Kindlasti jätkan kasutamist. Maitsetest olen kõiki variante proovinud, apelsini oma meeldib kõige enam. Maasika-mündi oli liiga keemilise maitsega, seda ei soovita. Lisaks tarbin Q10 ja terve pere c-vitamiini. Võrreldes ajaga, mil ma neid tooteid ei tarbinud, on energiat oluliselt rohkem ja enesetunne parem. Erinevate sooduskampaaniate ajal ostan hea hinnaga ette, täishinnaga ei osta kunagi. Kuigi võrreldes teiste tootjatega on neil niigi hea hind. Kollageeni ja hüaluroonhappe tooted muidu ikka päris kallid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )


Esileht Ilu ja tervis Iconfit tooted