Esileht Ajaviite- ja muud jutud ID-kaardi kättesaamisajad praegu

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: ID-kaardi kättesaamisajad praegu

Postitas:
Kägu

Kes on hiljuti taotlenud ID-kaarti, kui kiiresti kätte saite? Taotlesin eile tavalise (mitte kiirkorras) kättesaamisega ja pärast seda sain teada, et tegelikult on ühe muu dokumendi saamiseks üsna kiire.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Aastaid

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tartus 7.septembril tegin ja 15.septembril oli valmis. Passiga läheb kauem st siiani pole teadet tulnud.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tartus 7.septembril tegin ja 15.septembril oli valmis. Passiga läheb kauem st siiani pole teadet tulnud.

OK, ma ka Tartus, tänan vastuse eest ja ootan veel teiste kogemusi!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

1,5 päeva. Ei olnud kiirdokument.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teemaalgataja, mida sa nende kogemustega peale hakkad? Ega see ei tähenda ju veel, et sul täpselt samuti läheb.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tallinn- kaks nädalat ja ei ole kippu ega kõppu. Koha peal tegime pildi, allkirja ja näpujäljed ülejäänud dok vormistasime e-keskkonnas. Riigilõiv nagu ka makstud. Ei tea, mis mökitavad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Oli valmis 5 päevaga, aga e-kirja järeletulemiseks pole siiani saanud. Uurisin ise, kui lubatud 30 päeva mööda sai. Kõik dokumendi valmimisest teatavad kirjad ei pidavatki kohale jõudma, kuna neid saadab robot :D.
Ise tuleb helistada politseiametisse. Varuge kannatust, kõnejärjekorrad on pikad. Mitmel päeval loobusin peale 12-minutilist ootamist.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teemaalgataja, mida sa nende kogemustega peale hakkad? Ega see ei tähenda ju veel, et sul täpselt samuti läheb.

Aga mis see sinu asi ometi on? Tegele oma asjadega. Kogemustega on peale hakata nii palju, et saan teada, kas praegu on üldiselt kiirem aeg või mitte.

0
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga mis see sinu asi ometi on? Tegele oma asjadega. Kogemustega on peale hakata nii palju, et saan teada, kas praegu on üldiselt kiirem aeg või mitte.

Valus.
Ja kuidas muljed on siis kas on kiire aeg või mitte?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma taotlesin augustis Tallinna. Reedel tegin taotluse ja esmaspäeval tuli e-mail, et valmis. Olin väga üllatunud, et nii kiiresti

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Viimase 8 a jooksul olen mina ja mu pereliikmed saanud dokmendid (ka passid) kätte vähem kui kahe päevaga, st. esmasp hommikul teed taotluse ja teisip pärastlõunal on tulnud meil, et valmis.
Pole kunagi teinud kiirdokumente. Kuidas see osadel nii kaua aega võtab?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tegin ka just. Sain viie päevaga kätte ja kohapeal ootasin ainult 10 minutit, sest järjekorrad on lühikesed.
Tallinnas taotlesin.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Viimase 8 a jooksul olen mina ja mu pereliikmed saanud dokmendid (ka passid) kätte vähem kui kahe päevaga, st. esmasp hommikul teed taotluse ja teisip pärastlõunal on tulnud meil, et valmis.

Pole kunagi teinud kiirdokumente. Kuidas see osadel nii kaua aega võtab?

Ma tegin eelmine teisipäev netis taotluse, neljapäevaks oli süsteemis märge, et dokument on trükitud. Saatmine võtab väidetavalt kaks nädalat, ühtegi meili mulle tulnud pole. Tahaks isegi teada, kuidas mul nii kaua läheb ja mis tiguposti nad kasutavad.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Taotlesime 11.09 e-teeninduses nii abikaasale kui vanimale lapsele. Siiani vaikus. Aga jälgimise järgi tundub, et lõpuks töösse võetud. Aega on veel, 11.10 saavad praegused dokumendid kehtetuks.

0
0
Please wait...

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud ID-kaardi kättesaamisajad praegu