Esileht Tööelu, raha ja seadused. id kaardi taotlemine

Näitan 6 postitust - vahemik 61 kuni 66 (kokku 66 )

Teema: id kaardi taotlemine

Postitas:
Kägu

Aga kuidas saab ELi toetusi taotleda, kui isegi arvutit ei ole, seda ma küll ette ei suuda kujutada. Kas võetakse siis käsitsi täidetud taotlusi vastu või? Ja kuidas see tööandja nt maksuametile deklaratsioone esitab?

Minul on selline tööandja. Edukas omas vallas. Maksuametiga pole ühtki probleemi, selleks on palgatud raamatupidaja. Täidab ja esitab deklarid, trükib  kõik aruanded ja  väljavõtted MA tehingutest firma omaniku jaoks välja  iga kord, kui need on tehtud. 20 aastat jutti. ELi toetuste taotlusi esitab samuti teenuseosutaja. Viimasel 15 aastal on kõik positiivselt lahenenud. Arvutit see tööandja ei kasuta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kuidas saab ELi toetusi taotleda, kui isegi arvutit ei ole, seda ma küll ette ei suuda kujutada. Kas võetakse siis käsitsi täidetud taotlusi vastu või? Ja kuidas see tööandja nt maksuametile deklaratsioone esitab?

Nagu siin juba öeldigi, keegi teine teeb seda selle inimese eest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kuidas saab ELi toetusi taotleda, kui isegi arvutit ei ole, seda ma küll ette ei suuda kujutada. Kas võetakse siis käsitsi täidetud taotlusi vastu või? Ja kuidas see tööandja nt maksuametile deklaratsioone esitab?

Nagu siin juba öeldigi, keegi teine teeb seda selle inimese eest.

Juhatuse liikme eest ei saa ju keegi teine nt aastaaruannet esitada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juhatuse liikme eest ei saa ju keegi teine nt aastaaruannet esitada.

Esitada saab edukalt igaüks, kes selleks on volitatud, vaid allkirjastama peab üks juhatuse liige. Mu ühel omanikul on juhatuses selle jaoks tütar, teisel õde. Oma abikaasale kuuluva firma aruandele annan ka ise tema allkirja, kuna tal endal on sellest täiesti suva, milline see just 31. detsembril välja näeb, ma ise vaatan, et kõik oleks parimas korras. See on ju ülilihtne, kui oma raamatupidajat usaldad, ei pea samas riigiski olema, et keegi teine saaks su allkirja anda.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on äi hambaarst ja oma hambaravifirma omanik. Mitte midagi ta arvutist ei jaga, nutitelefon küll on, aga kasutab seda vaid helistamiseks. ID kaart on ka, aga sellega toimetab tema abiline, kes teeb absoluutselt kõik asjad tema eest ära. Ma küll ei väida, et äial ei olegi vaja midagi osata ega teha, niimoodi on ta asjade üle kogu kontrolli andnud tegelikult enda käest ära. Väga lihtne on seda usaldust kuritarvitada ja ma ei ütleks, et see on hea asi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juhatuse liikme eest ei saa ju keegi teine nt aastaaruannet esitada.

Esitada saab edukalt igaüks, kes selleks on volitatud, vaid allkirjastama peab üks juhatuse liige. Mu ühel omanikul on juhatuses selle jaoks tütar, teisel õde. Oma abikaasale kuuluva firma aruandele annan ka ise tema allkirja, kuna tal endal on sellest täiesti suva, milline see just 31. detsembril välja näeb, ma ise vaatan, et kõik oleks parimas korras. See on ju ülilihtne, kui oma raamatupidajat usaldad, ei pea samas riigiski olema, et keegi teine saaks su allkirja anda.

Jah, muidugi ma pidasingi silmas allkirjastamist. Kui ma pean selleks kellegi juhatuse liikmeks nimetama, et ta minu kui digikirjaoskamatu firmaomaniku eest maksuametile allkirju annaks, siis on asi ikka päris hull, ütleks ma. Kiidelda pole siin midagi.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 61 kuni 66 (kokku 66 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. id kaardi taotlemine