Esileht Ajaviite- ja muud jutud ID-kaardi taotlemine teeninduses

Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )

Teema: ID-kaardi taotlemine teeninduses

Postitas:
Kägu

Tere!

Kas keegi on viimasel ajal Tallinnas Tammsaare tee PPA osakonnas ID-kaarti taotlenud? Kui pikk võib olla saba fotoboksis? Sain endale ootamatult esmaspäevaks aja broneeritud, aga pilti ei ole tehtud. Et teaks umbes, kui vara peaks kohale minema enne broneeritud aega.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Neljapäeval kell 10 omi fotoboksi kasutamiseks vaja oodata umbes 20 minutit.
Aga ega see esmaspäeva suhtes päde. Fotoboksile ei saa eraldi järjekorranumbrit ka, teenindaja uksel reguleerib vägesid. Ja ootamine toimub õues.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina tegin kõik kodus, kaasaarvatud ka foto. Kohapeale läksin ainult järele. Väga mugav lahendus.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Võimalus on ka foto suvalisel ajal boksis teha ja siis taotlus internetis täita, ei pea seda teeninduses tegema.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

10 min ootasin, mul oli ka bronnitud aeg.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teenindusse läksin ainult pilti tegema. Avalduse saab pärast kodus internetis teha.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Avalduse saab pärast kodus internetis teha.

Alati ei saa ju.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

No ma ei tea, kui sa esimest korda omale dokumenti tegema lähed, siis ehk tõesti.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

No ma ei tea, kui sa esimest korda omale dokumenti tegema lähed, siis ehk tõesti.

Kas nüüd saab sõrmejälgi anda mujal kui teenindaja juures? Või ma tean valesti ja id kaardi jaoks ei ole sõrmejälgi vaja?

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Id-kaardi jaoks ei ole kunagi sõrmejälgi vaja olnud. Küll aga tuleb see lähitulevikus, nii et praegu on hea aeg veel neti teel dokumenti uuendada.

Ilmselt see plaan oligi minu peas tõelisuseks saanud. Arvasin, et kehtib juba.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina tegin kõik kodus, kaasaarvatud ka foto

Kuidas, millega foto tegid?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kas nüüd saab sõrmejälgi anda mujal kui teenindaja juures? Või ma tean valesti ja id kaardi jaoks ei ole sõrmejälgi vaja?

Kas sa kordagi veel andnud pole? Järgmistel kordadel enam ei pea.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina tegin kõik kodus, kaasaarvatud ka foto

Kuidas, millega foto tegid?

Selfie tegin valge seina taustal telefoniga.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina olen küll, aga minust ju ei olnudki juttu. TA kohta meil info puudub. (Tegelikult on päris palju inimesi, kellel ei ole EL ajal passi olnudki.)

Ja tegelikult on ka sõrmejälgedel oma kehtivus, niiet aegajalt tuleb neid ikkagi uuesti anda.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

No mina (TA) olen varem andnud ja täna andsin uuesti (passi jaoks, tuli uitmõte, et teeks selle ka ära).

Aga pildi tegemiseks ei olnud mingit järjekorda, sai 2 minutiga tehtud.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina mäletan, et seal samas fotoboksis pidin oma näpud kuhugi plaadile panema. Avalduse tegin ikkagi pärast kodus.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kes Tammsaare omas nüüd käinud, kuidas olukord olnud? Mis päeval/kellaajal minna, et rahvast vähem oleks?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kes Tammsaare omas nüüd käinud, kuidas olukord olnud? Mis päeval/kellaajal minna, et rahvast vähem oleks?

Käisin 10 ajal. Fotoboksi sai kohe. Ukse taga ootasin ca 20-30 minutit (ma ei tea, kas enam peab ukse taga ootama). Üldiselt kiiresti läks.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja tegelikult on ka sõrmejälgedel oma kehtivus, niiet aegajalt tuleb neid ikkagi uuesti anda.

Kas sinu arust inimese sõrmejäljed muutuvad elu jooksul?

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina taotlesin just PPA Lasnamäe büroos endale uue isikutunnistuse. Mõtlesin enne ka, et võib ju kodus mobiiliga teha, aga otsustasin, et mis seal ikka, parem lähen siiski korralikult kohale. Ja selgus, et seal, PPA enda fotoboksis ja ametniku juhendamisel tehtud pildid ei kõlvanud, mind saadeti uuesti tegema. Ja uuesti. Kolm korda käisin fotoboksi ja ametniku teeninduslaua vahet, kuni lõpuks üks pilt kõlblikuks tunnistati. Küll oli ühel pildil juuksesalk kukla juures näha, teisel ei asetsenud nägu täiesti sümmeetriliselt jne. Siis oli hea meel, et sai kohapeal nn ühe soojaga asjad aetud, muidu oleksin pidanud saatma neile kes teab kui palju mobiilipilte.

Aega kulus mingi 1,5-2 tundi.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kurram, selle hiigelajaga korjan sealt kõik koroona tüved kokku.

Ei oskagi mida teha, aegub mul kaart alles dets-s, aga kas peaks nüüd juba vahetama, kas koroonaga läheb paremaks/hullemaks olukord. Mine või selgeltnägija juurde (nali).

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kurram, selle hiigelajaga korjan sealt kõik koroona tüved kokku.

Mina ootasin väljas (nagu teisedki) ja 10 meetri raadiuses ei olnud kedagi teist. Ruumis sees maskiga – aga noh ega ma hetke piiranguid ei tea.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ruumis sees maskiga – aga noh ega ma hetke piiranguid ei tea.

Kas te vaktsineeritud ei ole?

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Et teaks umbes, kui vara peaks kohale minema enne broneeritud aega.

5 minutit maksimum.
Kui on aeg bronnitud, siis nii ongi. Sama suhtumine on ka sissepääsu juures oleval PPA töötajal.
Mida siin veel teematada?

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ruumis sees maskiga – aga noh ega ma hetke piiranguid ei tea.

Kas te vaktsineeritud ei ole?

Olen läbipõdenu, antikehad olemas.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Käisin neljapäevasel päeval kella 16 ajal. Rahvast oli, aga mitte väga palju. Võtsid numbri ja ootasid õues, vist mingi 15 min ootasime, enam täpselt ei mäleta. Number tuli, sisse ja kõik kiirelt tehtud. Foto/sõrmejälje/allkirjaboksis polnud järjekorda.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kasutan teemat ja küsin, kui kiiresti olete viimasel ajal dokumendid kätte saanud viimasel ajal?

0
0
Please wait...

Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud ID-kaardi taotlemine teeninduses