Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Id kaart

Postitas:
ole4onnelik

Kaua hetkel võtab id-kaardi tellimine aega? Kellelgi kogemust?

+1
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Gruune

Mis mõttes? Tellimuse sisseandmine võtab aega täpselt niipalju kui sul selleks kulub.

Millal valmis saab? see aeg on erinev. Ma tellisin lapsele uue ID kaardi taotluse kaks nädalat tagasi, siiani ei ole veel teadet tulnud, et see valmis oleks. Tuli küll teade, et foto sobib ja asi läheb töösse. Avalduse tegin interneti kaudu.

0
-6
Please wait...

Postitas:
Gruune

Lisan, et nüüd tuli teade, et võin dokumendile järele minna, seega mul läks avalduse esitamisest kuni kättesaamise teateni 14 kalendripäeva.

0
0
Please wait...

Postitas:
kriibukraabu

Kaua hetkel võtab id-kaardi tellimine aega? Kellelgi kogemust?

Siin on kõigil seodes id kaardiga kogemused.
🤣
Enim kogetud on kindlasti see, et kui õigel ajal elik enne kui sellega tuli takkus on uut kaarti taodeldud, siis pole vajadust sügeleda ning hakata foorumites küsima, et kaua kellelgi ooteaeg on olnud.

+7
-1
Please wait...

Postitas:
natakas

No mul läks tellimine oma 3 päeva, kuna ma esiteks arvasin, et saan ise foto tegemisega hakkama. Nii ma siis proovisin ja sain vastuseid, et ei sobi. Ei sobinud ka esimene fotograafi juures tehtud foto, alles teine katse läks läbi. (Mul need esindused ja fotokabiinid on kaugel, sinna ei saanud minna.) Edasi kätte saamine vist läks jah nii 10 päeva.

+2
0
Please wait...

Postitas:
ole4onnelik

Ja veel, kui kaua valmimisest alates kättesaamiskohta tpimetamine aega võttis 😀

Mul 2 nädalat juba teade, et valmis, et kättesaamiskohta toimetamisel. Et kaua võib 😀

0
0
Please wait...

Postitas:
monic77

Tartusse saadetakse id kaarte ntx neljapäeval. Helista infosse ja küsi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Tiaret

Ei sobinud ka esimene fotograafi juures tehtud foto, alles teine katse läks läbi.

See on küll veider või siis asjatundmatu fotograaf. Kas ütlesid, et ID-kaardi jaoks vaja?

+2
0
Please wait...

Postitas:
kagu8

Minul läks 7 tööpäeva. Tegin iseteeninduses. Tallinnas sain kätte. Kummaline, et kättesaamisel peab ootama nii kaua.

0
0
Please wait...

Postitas:
partisan

Minul läks 7 tööpäeva. Tegin iseteeninduses. Tallinnas sain kätte. Kummaline, et kättesaamisel peab ootama nii kaua.

mul võttis esmaspäeval taotlemine 2h ja kättesaamine reedel 20min, päevad ei ole vennad

0
-1
Please wait...

Postitas:
kikkuk

Avalduse esitamisest valmis saamise meilini läks aega 20 päeva. Kättesaamise järjekorras olemiseks 2,5 tundi. (broneeringuga oleks aja saanud ca kuu pärast)ja sii selgus et minu kaart oli praak ja rõõmsalt ootasin veel 15 päeva. Õnneks küll kättesaamisel ei pidanud ootama tunde, sest teenindaja helistas isiklikult ja ütles mis kell tulla.
Kogu selle kadalipu tulemusena elasin nädal ilma ID kaardita. Õnneks oli see kuu keskeskel. 🙂 see toimus juuni- ja juulikuus sellel aastal ja Tallinnas

0
0
Please wait...

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )