Esileht Ilu Ideaal kosmeetika/Kosmeetika tagastamine

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Ideaal kosmeetika/Kosmeetika tagastamine

Postitas:

Hei, kas keegi oskab rääkida, kuidas on Eestis kosmeetika tagastamise või ümber vahetamisega lood? Huvitab eriti Ideaal kosmeetika pood. Probleem selles, et ostsin L’oreali BB kreemi, mis tuleb välja valgena, aga muutub siis peale kandes nahatooniga sobivaks. Poes tundus käe peal täitsa ok, kodus aga võõpasin peale – mitte mingit katvust, toon medium jäi väga kahvatu ja sellest valgest varjundist lahti ei saanud. Ühesõnaga totaalne õudukas, ma pole kunagi nii halba kosmeetikatoodet proovinud. Kuna pood on kaugel, siis ma ei tea, kas mul on mõtet küsima minnagi, kas nad pakuvad tagastuse või vahetuse võimalust. Eriti, kui toode on juba avatud ja korra kasutatud. Kuna ta on tõesti praktiliselt kasutamatu, siis oskab keegi öelda? Rahast väga kahju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.07 23:57; 12.08 19:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki leiad kuskilt lähemalt mõne sõbraliku inimese, kes on nõus sulle telefoni laenama.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eestis ei tehta, eriti kui tester oli olemas on siiski sinu viga – poel pole antud tootega, mis nende jaoks rikutud ja müügikõlbmatu midagi teha. Pane kusagile müüki.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi ei vaheta juba kasutatud kosmeetikatoodet 😀 Teinekord proovi testreid enne!

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei vahetata sul lahtist ja kasutatud jumestuskreemi, mida nad sellega peale hakkaksid? Teine kord proovi hoolega ja mitu korda, kanna peale, mine päevavalgele ja vaata normaalse peegliga jne. Ei ole see 12.- kreem ka koolirahaks kõige hullem vljaminek

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ürita kuskil maha müüa, mõned eurod odavamalt, saad vähemalt suurema osa rahast tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oled vist äsja välismaal elanud 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu Ideaal kosmeetika/Kosmeetika tagastamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.