Esileht Koolilaps Ideid 7-aastasega tubaseks/koduseks tegevuseks

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Ideid 7-aastasega tubaseks/koduseks tegevuseks

Postitas:

Mul tekib varsti üle ülipika aja võimalus veeta tütrega 4-5 tundi privaatset ema ja tütre kvaliteetaega, millest laps on väga kaua puudust tundnud. Kui oleks normaalne aeg, tahaks laps kindlasti minna kohvikusse ja kuhugi muuseumi või avastuskeskusse, aga nüüd on ju see neetud koroona. (Ma ise olen küll vaktsineeritud, aga laps ei ole ja niikuinii on kõik kohad ju kinni ka.) Ilmaennustus kõnealuseks päevaks on ka sant ehk kuskil väljas matkamist ei naudiks me kumbki, pole selliste ekstreemsuste armastajad. Seega peame ilmselt piirduma koduste tegevustega, aga tahaks häid ideid, mis võiksid olla toredad ja mitte väga igapäevased asjad, mida võiks lapsega koos ette võtta. Lauamänge oleme viimasel ajal perega mänginud tüütuseni …

Ise mõtlesin, et üks tegevus, mida laps ilmselt naudiks, oleks midagi kokata või küpsetada. Ma ise küll köögis toimetamist ei armasta, aga lapse rõõm on ka minu rõõm, seega võiks ju ette võtta. Samuti võiks ju tellida kuskilt söögikohast lapse jaoks ahvatleva söögi, katta ilusa laua ja nautida, nagu olekski kohvikus.

Aga äkki kellelgi on veel mingeid vahvaid mõtteid, mida võiks lapsega koos ette võtta, mis oleks vaheldus ja lapsele tore? 🙂

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 9-aastase viimase kolme aasta tegevused, mida ta kodus nautinud on, on kõikvõimalikud küpsetamised ja toidutegemised vanema juhendamisel.

Samuti lähevad hästi peale kodused  iluprotseduurid- nt juuksemask, näomask, meresoolaga jalavann ja peale seda varbaküünte lakkimine, mingi väljapestava värviga salgud juustesse jne.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Koolilaps Ideid 7-aastasega tubaseks/koduseks tegevuseks