Esileht Kodunurk ideid kaasavõetavaks jõululauaks

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: ideid kaasavõetavaks jõululauaks

Postitas:

Läheme jõulu teisel pühal teise Eesti otsa ämma juurde. Oleme seal 3-4 tundi, ööbima ei jää, maja on talvel külm. Vaid köök + üks tuba on soojad, seal ämm talvel elabki. Viimased aastad on ämm käinud Tallinnas meie pool jõuluajal. Sel aastal koroona pärast ei tule. Meid siiski ootab, kuigi ega vahet ju pole, kas ta tuleks meile või läheme meie tema poole.

Aga nüüd selline küsimus, et tahaks, et ämmal oleks ka jõulude ajal veidi pidulikum laud. Ise ta ilmselt midagi pidulikumat enam ei tee. Ei tahaksi talle seda muret teha, et peaks hakkama meile jõululauda katma. Tahaks talle helistada ja öelda, et olgu mureta, me toome kõik kaasa! Aega vaaritada seal eriti ei ole ja ämma pliidi ahi ei kannata ka peenemat küpsetamist.

Kas kellelgi on soovitusi, mida saaks kaasa võtta, mida saaks kohe lauale panna, või vajaks ainult veidi soojendamist, või siis saaks poole tunniga valmis teha? Kas teisel pühal võib mõni restoran lahti olla, kust midagi kaasa osta? Pakkuge ideid! 🙂

+8
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.12 16:19; 23.12 20:37; 23.12 22:48; 28.12 19:52;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kui kohapeal on ahi olemas ja pool tundi aega, siis saad traditsioonilise jõululaua teha. Seaprae teed eelnevalt valmis ja võtad sama potiga kaasa, kohapeal lükkad ahju sooja, poolest tunnist täiesti piisab. Kapsad hautad samuti varem valmis, pärast soojaks tegemise vaev. Ahjukartulitega on tsipa keeruline, aga teoreetiliselt tehtav – keedad kartulid kodus poolpehmeks ja siis lükkad koos lihaga ahju. Ilmselt väga krõbedad ei saa, sest liha tahab soojenemiseks madalamat temperatuuri kui kartulid, aga enam-vähem võiks tulla ikka. Ja no paar verivorsti siis ka samal ajal pannil kuumaks säristada. Üle poole tunni see köögis toimetamine kindlasti ei võta.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahjukartulitega on tsipa keeruline, aga teoreetiliselt tehtav – keedad kartulid kodus poolpehmeks ja siis lükkad koos lihaga ahju. Ilmselt väga krõbedad ei saa, sest liha tahab soojenemiseks madalamat temperatuuri kui kartulid, aga enam-vähem võiks tulla ikka.

juhul kui sul on mikrolaineahi ja ämmal pole, siis teed kartulid kodus valmis, võtad oma mikrolaineahju autos kaasa ja sellega saab need kenasti kohapeal soojaks 😛

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mikrolaineahju pole küll mōtet kaasa vedada. Küpseta kartulid kodus ahjus valmis ja seal kohapeal paned liha kōrvale sooja.

Teine variant on osta külmutatud kartulilootsikuid ja siis kohapeal ahju, saad ahjukartuli sarnased kartulid.

Magusat vōta ka midagi. Vōid poest osta vōi ise teha, aga nii, et ämmale teiseks päevaks ka midagi jääb.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seapraadi ma soojendama ei hakkaks. Lihtsam on kohapeal teha verivorsti ja praekapsast. Neid pisikesi verivorstikesi saab edukalt ka panni peal küpsetada, ei pea tingimata ahju panema. Paksud ei pruugi läbi küpseda, enne läheb sool lõhki 😀  Kartuli saab ka kohapeal valmis keeta – ehk nende koorimisega saab ämm ise hakkama? Kaasa võib võtta lauale veel, et oleks uhkem, nt klassikalist kartulisalatid või rosoljet, täidetud mune (võib ka kohapeal alles teha, nt teed täidise kodus valmis, munapooled teise karpi ja täidad siis kohapeal), marineeritud kurk, kõrvitsasalat tuleb purgist. Vanasti oli kombeks, kui igasuguseid peeneid snäkke polnud saada, lihtsalt panna lauale lisaks ka leib, või, ja lahtiviilutatud juust ja suitsuvorst. Ka värske salati valmistab kohapeal kiiresti.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Salat, kõrvits, kurk, rosolje, makaronisalat  jms hoopis verivorsti kõrvale. Kas peab just kartul olema.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.12 15:39; 22.12 15:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

pole küll pidulik aga purgis mulgipuder suistusingiga on ka täitsa söödav tegelt

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.12 15:39; 22.12 15:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma üllataks ämma pitsaga. Ta ei ole seda elus ilmselt söönud. Sina saad öelda, et see on itaalia jõulutoit.

0
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma üllataks ämma pitsaga. Ta ei ole seda elus ilmselt söönud. Sina saad öelda, et see on itaalia jõulutoit.

Ämm elab teises Eesti otsas, mitte teisel planeedil, kus pitsat ei tunta.

+17
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Läheme jõulu teisel pühal teise Eesti otsa ämma juurde. Oleme seal 3-4 tundi, ööbima ei jää, maja on talvel külm. Vaid köök + üks tuba on soojad, seal ämm talvel elabki. Viimased aastad on ämm käinud Tallinnas meie pool jõuluajal. Sel aastal koroona pärast ei tule. Meid siiski ootab, kuigi ega vahet ju pole, kas ta tuleks meile või läheme meie tema poole.

Kommentaar eemaldatud.

3.2. Vältida tuleb pahatahtliku ja halvustava arutelu algatamist ning jätkamist.

Perekooli Moderaator

+1
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.12 17:39; 22.12 17:59;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Salat, kõrvits, kurk, rosolje, makaronisalat jms hoopis verivorsti kõrvale. Kas peab just kartul olema.

Ja ma mõtlen, et kas peab just ahjukartul olema? Niigi palju rasvast toitu, kartul vóiks keedetud olla. Pealegi saab ämm neid järgnevatel päevadel praadida, ahjukartul aga läheb lõpuks väga kuivaks ja “tühjaks”.

Minu meelest saab kõik toidud ette valmis teha. Ei saa nagu väga probleemist aru.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.12 17:50; 23.12 08:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja ma mõtlen, et kas peab just ahjukartul olema? Niigi palju rasvast toitu, kartul vóiks keedetud olla. Pealegi saab ämm neid järgnevatel päevadel praadida, ahjukartul aga läheb lõpuks väga kuivaks ja “tühjaks”.

Mõtle edasi.
Ahjukartulit tehakse nii, et 5 – 10 min keedetakse teda (koos porknaga, mina teen) ette.
Siis kerge õli ja maitseainetega segi ja ahju 1h 200 kraadi.

Eeeet, mis seal sinuarust nagu rasvane on?

+1
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.12 17:39; 22.12 17:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käime jõulude ajal isa juures niimoodi kolme perega. Ruumi kõigile magamiseks ei ole, seega hommikupoolikul sinna ja 8-9 õhtul tagasi.
Kaasa võtan kodus valmis tehtud ahjuliha, vahetult peale ahjust võtmist keeran ahjupoti saunalinasse ja selle omakorda termokotti, serveerimiseks ajaks täiesti ok temperatuur. Kartulid koorin, lõigun sektoriteks ja maitsestan ning õlitan veidi, hulka hakin peekonit ja raputan riivjuustu, kohapeal ahju.  Kartulitega samal ajal ahjuvormi verivorstid. Salatid lõigun karpidesse valmis, kohapeal ainult serveerimise vaev. Mulgikapsa löön kohapeal pannile. Piparkoogid teen varem valmis ja juustukoogi eelmisel õhtul. Muhu leib, ciabatta, sink, põdravorst ja või ka veel lauale. Isale väga meeldib.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja ma mõtlen, et kas peab just ahjukartul olema? Niigi palju rasvast toitu, kartul vóiks keedetud olla. Pealegi saab ämm neid järgnevatel päevadel praadida, ahjukartul aga läheb lõpuks väga kuivaks ja “tühjaks”.

Mõtle edasi.

Ahjukartulit tehakse nii, et 5 – 10 min keedetakse teda (koos porknaga, mina teen) ette.

Siis kerge õli ja maitseainetega segi ja ahju 1h 200 kraadi.

Eeeet, mis seal sinuarust nagu rasvane on?

mina teen ahjukartulit nii: ahi maksimumkuumusele. Kartulid  (toored) lõikan kas lapiti pooleks või lõikan lihtsalt triibuliseks (hasselbaki vms).  siis ahju ca 20 minutiks ja valmis. Ei mingit eelnevat keetmist ega õli. Milleks? seda pole üldse vaja. maitseineid paneb igaüks oma soovi järele omal taldrikul.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käime jõulude ajal isa juures niimoodi kolme perega. Ruumi kõigile magamiseks ei ole, seega hommikupoolikul sinna ja 8-9 õhtul tagasi.

Huvitav plaan.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja ma mõtlen, et kas peab just ahjukartul olema? Niigi palju rasvast toitu, kartul vóiks keedetud olla. Pealegi saab ämm neid järgnevatel päevadel praadida, ahjukartul aga läheb lõpuks väga kuivaks ja “tühjaks”.

Mõtle edasi.

Ahjukartulit tehakse nii, et 5 – 10 min keedetakse teda (koos porknaga, mina teen) ette.

Siis kerge õli ja maitseainetega segi ja ahju 1h 200 kraadi.

Eeeet, mis seal sinuarust nagu rasvane on?

Ja mina jälle ei tee kunagi keedukartulust ahjukartulit, aga see pole ka enam oluline, sest praegu sattusin selle permanentselt vihase pisikese onkliga vestlema, kellest kasutajaabiski mitmeid teemasid tehtud ning kes oma jõuetu viha ning arusaamatu kibestumusega väga paljudele silma on hakanud. Sa oled hästi mõttetu tegelane ja väga väike inimene.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.12 17:50; 23.12 08:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris mitmed vanainimesed, kes koroonaga haiglas, on viiruse saanud küllasõitnud lähedaste käest.  Lepime nüüd kokku, et lähete ise koroonaosakonda vabatahtlikult hooldajaks, kui teie lähedased pärast jõulutralli sinna maanduvad. Samuti kontrollige säästud enne üle, kas ootamatuteks matusteks jätkub.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, et kõik siin klassikalise jõululaua soovitusi kirjutasid. Mulle endale ei tulnud kapsas-seapraad üldse pähe, kuna me seda kunagi ei tee. Aga miks mitte, vahelduseks täitsa huvitav!

Ma mõtlen, et poodides on müügil ju ka need etteküpsetatud praed, need peaks vist olema ainult soojendamise vaev? Väga hea kapsas on Salvesti jõulukapsas porgandiga liitrises purgis, sellega läheb ka üsna kiiresti. Kartulite keetmisega saab ämm hakkama. Natuke verivorsti ka, ja marineeritud kõrvitsad on ämmal keldris olemas.

Aitäh kõigile!

+1
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.12 16:19; 23.12 20:37; 23.12 22:48; 28.12 19:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie olema aastaid oma emal/ämmal samamoodi külas käinud, et võtame kõik toidud ise kaasa. Nii sünnipäevadel kui uuel aastal. Aga  tema on seda meelt, et liha-kartulit-kapsast on ta nagunii eluaeg söönud, kui me juba “suurest linnast” tuleme, toogu me siis midagi huvitavamat, mida naabrimemmedelegi oleks põnev pakkuda.
Oleme kaubamaja toidumaailmast ostnud 4-5 sorti salatit, eelküpsetatud suupisteid (nt  vütsikat paneeritud kana, marineeritud liha), graavilõhet, marineeritud krevette jm kalatooteid, maitsejuustusid,  sinki ja fuet-vorste, paar-kolm erinevat kooki, küpsiseid, mõne pagarikoja leiva.
Mõnel aastal oleme ka jõulu teisel pühal seal käinud, aga praadi pole kunagi söönud ega viinud, keegi ei taha enam.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, et kõik siin klassikalise jõululaua soovitusi kirjutasid. Mulle endale ei tulnud kapsas-seapraad üldse pähe, kuna me seda kunagi ei tee. Aga miks mitte, vahelduseks täitsa huvitav!

Huvitav, mida teie siis tavaliselt jõululauale panete?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, et kõik siin klassikalise jõululaua soovitusi kirjutasid. Mulle endale ei tulnud kapsas-seapraad üldse pähe, kuna me seda kunagi ei tee. Aga miks mitte, vahelduseks täitsa huvitav!

Huvitav, mida teie siis tavaliselt jõululauale panete?

Väga sageli oleme ahjus lambakoiba teinud. Kõrvale ahjujuurviljad. Röstbiifi oleme teinud. Wellingtoni. Parti erineval moel. Erinevaid kalu erineval moel. Kui mõnikord oleme jõululaupäeval vanemate pool, siis esimesel pühal teeme ise midagi kerget: erinevaid salateid, mereande, prantsuse kalasuppi (bouillabaisse), hartšood vm suppi sellise suure potitäie, et teiseks pühaks ka jätkuks.

Seapraad kapsaga on minule eelmise põlvkonna peotoit. Aga kui nüüd läheme ämma poole, eks siis olegi loogiline seal süüa tema aja peotoitu.

0
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.12 16:19; 23.12 20:37; 23.12 22:48; 28.12 19:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seapraad kapsaga on minule eelmise põlvkonna peotoit. Aga kui nüüd läheme ämma poole, eks siis olegi loogiline seal süüa tema aja peotoitu.

Äkki sa küsiksid ämmalt, mis toitu ta jõulude ajal süüa tahaks?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seapraad kapsaga on minule eelmise põlvkonna peotoit. Aga kui nüüd läheme ämma poole, eks siis olegi loogiline seal süüa tema aja peotoitu.

See pole mingi eelmise põlvkonna peotoit, vaid klassikaline Eesti jõulutoit. Mina sööngi seda kord aastas, muidu sealiha ega kartulit väga ei söö. Kalu, lammast ja parti söön kogu aeg, minu jaoks see jõuludega ei seostu kuidagi.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mida siis viidi kaasa?

Mul oli see aasta maakohas kokkusaamine. 2 tundi saabusin enne vanemate saabumist. Laud katta, tuba soojaks kütta, toit soojenema, lõikuda jne.

Aastavahetus paistab samasugune tulevat. Seekord on laud vähemasti laudlina ja nõudega korda sätitud.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mida siis viidi kaasa?

Viisime kaasa Salvesti kapsast kaks purki, ja ühe eelküpsetatud jõuluprae. Ämm keetis kartuleid. Mehe venna pere tõid verivorste ja suure plaadikoogi. Ei olnud mingit suurt ettevalmistust, kohale saime, lasime kapsa soojaks, verivorstid ahju, praad ka soojenema. Poole tunni pärast istusime juba lauas.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.12 16:19; 23.12 20:37; 23.12 22:48; 28.12 19:52;
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Kodunurk ideid kaasavõetavaks jõululauaks