Esileht Tööelu, raha ja seadused. Ideid, soovitusi sellises olukorras?

31 postitus (kokku 31)

Teema: Ideid, soovitusi sellises olukorras?

Postitas:
Kägu

Öelge, mida teie minu asemel teeksite kui on olnud selline asi:

Aastaid tagasi oli mul midagi sellist mille seaduspärasuses olen tänasel päeval kahtlema hakanud (oskan põhjendada miks ja põhjendustel on minu arvates märkimisväärne alus!). Praegu kogu see lugu häirib ja segab mind. Mind on võimalik selle tõttu manipuleerida ja mõnitada. Teatud olukordades võib selline asi väga ebameeldiva mulje jätta. Ma ei näe endal kogu selles loos mingit süüd aga olen sellest osa saanud/teatud mõttes osaline olnud. Tegelikult – võib öelda, et tänaseks päevaks ongi jama välja kujunenud, sest “tänu” sellele olnule on mul palju väärtuslikke tööaastaid kaduma läinud. Tänasel päeval ma enam sellist valikult, nagu aastaid tagasi, ei teeks ja tunnen, et oleks palju targem olnud mõni muu valik teha ja oleks minu isik sellest jamast praegusel hetkel täiesti puutumata olnud. Olen mõelnud politseisse minna aga see oli aastaid tagasi ja mingeid muid tõendeid peale suusõnaliste kirjelduste mul ei ole. Kardan ka, et politseisse minek muudaks kogu lugu veel hullemaks, sest see tähendaks teatud mõttes enda toona tehtud tööle kriipsu peale tõmbamist, enda minevikus olnule ametliku halva maine andmist. Samas häirib mind korralikult see jama, mis on kokku keeratud, lisaks see, et see asi ainult minu teada on siiamaani olnud. Ja see tunne nagu mul oleks vaikselt selja taga nö nahk üle kõrvade tõmmatud ja eimillegi eest solgiga üle kallatud.

Tõsiselt, mida oleks tark sellises olukorras teha, sest tõenäoliselt mul ei õnnestu seda ka enda teada jätta.

Joo tomatimahla

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
31 postitus (kokku 31)


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Ideid, soovitusi sellises olukorras?