Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: .

Postitas:

.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tellisime tüdrukule kevadel 98s. Praegu ta 96cm ja siiani ilusti kasvuvaru veel. Tal pikad jalad, kere lühike. Nt püksid on alati number suuremad kui särgid. Meie oleme rahul. Nii lasteaias kui ka vabal ajal väga hea kasutada.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.08 21:39; 17.08 05:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paras teletups on jah laps sellega välimuselt, aga materjal on väga hea ja hind soodne (pideva “sooduspakkumise ” ajal), niiet ikka kasutame, niiske/jaheda ilmaga super asi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 08:30; 17.08 14:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil neid lausa 3-4tk, sest väga head lasteaias ja niisama õues asjatamiseks.

Väga hästi hoiavad niiskust, ei ole külm, seljas mugavad kombed. Lisaks hea kasvuvaru.

Mina soovitan 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 09:13; 13.08 14:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on neid 2 ühe ostsime paraja, millest laps kohe välja kasvas ja teise number suurema. Kevad-sügisel asendamatu, suvel jahedamate ilmadega on sellega ikka palav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei soovita. Veekindel ei ole, vihma kätte jäädes on õlad kohe märjad. Ma pritsisin enda oma impregneerijaga, et saaks ikka veits kasutada. Säärte probleem on mitte pikkuses vaid selles, et otstes on soonik, aga tallaalust paela ei ole. Istudes ja ronides, põlvitades jne kerkib kohe säär üles ja ikka nii et paljas jalg välgub. Aga ise alla tagasi ei vaju. Ei tea, kes seal lasteaias peaks viitsima neid sikutamas käia iga lapse liigutuse peale.
Kui on kõrge säärega saabas, siis jah ei lähe paljaks, aga see toode on nii liru, et saapahooajal on nagunii külm ka ei kanna.
Toodetud Rumeenias. Miks need küll nii populaarsed on, ma ei tea. Kas teie lapsed ei istu, turni, põlvita vaid lihtsalt jalutavad rahulikult õues ringi?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei soovita. Veekindel ei ole, vihma kätte jäädes on õlad kohe märjad. Ma pritsisin enda oma impregneerijaga, et saaks ikka veits kasutada. Säärte probleem on mitte pikkuses vaid selles, et otstes on soonik, aga tallaalust paela ei ole. Istudes ja ronides, põlvitades jne kerkib kohe säär üles ja ikka nii et paljas jalg välgub. Aga ise alla tagasi ei vaju. Ei tea, kes seal lasteaias peaks viitsima neid sikutamas käia iga lapse liigutuse peale.

Kui on kõrge säärega saabas, siis jah ei lähe paljaks, aga see toode on nii liru, et saapahooajal on nagunii külm ka ei kanna.

Toodetud Rumeenias. Miks need küll nii populaarsed on, ma ei tea. Kas teie lapsed ei istu, turni, põlvita vaid lihtsalt jalutavad rahulikult õues ringi?

Ei tea millest räägid. Mu kahe aastane ei püsi pudelis ka paigal, ronib, jookseb, püherdab ja pole kordagi näinud, et sääred paljad või õlad märjad. Vastupidi!

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 09:13; 13.08 14:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei soovita. Veekindel ei ole, vihma kätte jäädes on õlad kohe märjad. Ma pritsisin enda oma impregneerijaga, et saaks ikka veits kasutada. Säärte probleem on mitte pikkuses vaid selles, et otstes on soonik, aga tallaalust paela ei ole. Istudes ja ronides, põlvitades jne kerkib kohe säär üles ja ikka nii et paljas jalg välgub. Aga ise alla tagasi ei vaju. Ei tea, kes seal lasteaias peaks viitsima neid sikutamas käia iga lapse liigutuse peale.

Kui on kõrge säärega saabas, siis jah ei lähe paljaks, aga see toode on nii liru, et saapahooajal on nagunii külm ka ei kanna.

Toodetud Rumeenias. Miks need küll nii populaarsed on, ma ei tea. Kas teie lapsed ei istu, turni, põlvita vaid lihtsalt jalutavad rahulikult õues ringi?

Vihma jaoks on muide spetsiaalsed vihmariided. See polegi mõeldud selleks. Laps turnib, mängib ikka ja ei mingit paljast jalga.
Kombekas on pigem mõeldud varasügiseks/ soojem kevad, väikese vihma hoiab ka ilusti kinni ikka. Just jäime paar päeva tagasi vihma kätte, polnud kuskilt märg. Selline ideaalne ülemineku kombe.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.08 21:39; 17.08 05:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Misasjad need iELM kombed on? Mingi hiina toodang?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kodulehe järgi peaks olema Rootsi väikeettevõte aga tooted saadetakse meile Rumeeniast.

Ma nüüd kahtlen, et vist ei julge tellida.

Milles nüüd kahtled siis? Materjal on hea ja lasteaias trööbeldamiseks on see mugav kombe,avarus on plussiks, saab kiirelt siseriietele peale tõmmata. Lausvihma jah ei, sobi aga sellega ju aias õue ei mindagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 08:30; 17.08 14:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei soovita,
Materjalist plekke raske välja saada, sääred suht lühikesed, teletupsu lohvakas lõige, märgub, minu lapsel sellega ka jahe olla.

Facebookis ühistellimuste gruppides tellitakse tihti ühte teist kombet lupilu Lidl-st, mis pidi palju parem olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohutavalt laia lõikega kombed minu arvates. Endale küll sellist asja selga ei tahaks ja ei pane ka lapsele. Oma kahesel praegu Name it kombe ja palju parema lõikega

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on iElmi kombed ideaalse hinna ja kvaliteedi suhtega ja sobivad väga hästi lasteaeda trööpamiseks. Minu laps on kombet kandes olnud alati kuiv ja soe, nii et selles osas pole midagi ette heita. Ei rulli sääred üles, ega ole ka üleliia kottis seljas. Mulle tundus endale, et minu lapse jaoks võiks kehaosa natuke pikem olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )