Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Igal testil hele triip- päevad

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Igal testil hele triip- päevad

Postitas:
Kägu

Tere kõigile!

Otsustasin siia kogemusi uurima tulla. Räägin siin natukene ka taustast.

Olen 28-aastane, ühe lapse ema . Kaks aastat tagasi alustasin triibupüüdmist mis on täielikult ebaõnnestunud. Lihtsalt ei õnnestu.Kuust -kuusse. Ütlen ausalt,et olen loobunud.

Peale jaanipäeva tundus sisetunde järgi,et õnnestus arvestades väsimus, iiveldus,peapööritust, rindade valu ja kõhuvalu. Kuid juuli algus tõi punased ,kuid väga kummalised punased. Kuna tsükkel on mul 26-28 päeva siis vahepeal olen ühed kummalised ( 3 päeva, vähe verd) punased veel ära näinud.

Kuni jaanipäevani olen ma aastaid näinud negatiivseid teste ehk selliseid kus ei kuma ka heledat triipu. Negatiivne mis negatiivne.

 

Minu küsimus seisneb selles,et mis võib veel testi nn käivitada ja heleda triibu luua.Ma olen teinud 26. juunist tänaseni 10 testi ja kõik on heleda roosaka triibuga. Ma olen lasknud kolmel sõbrannal vaadata lootes,et äkki olen ise uhhuu ja kujutan ette. Kõik näevad triipe peale vaadates.

Naistearstile aeg uue kuu algul.

Google järgi peaks ma juba kolm korda surnud olema.  Seega hästi tore oleks kui keegi oma kogemusi jagaks.

Lisan veel mõned asjad infoks juurde.

Minu karvakasv on kohutavaks muutunud. Kiire ja tihe ( piinlik). Lisaks olen hakanud järsku rohkem higistama kui tavapäraselt.

Hormoonid? Need ei tekita ju triipu?

Ajasin algul kõik selle kaela,et olen poole aastaga kaotanud 15kg. Suur langus võib ju mõjutada.

 

Igatahes , kuulaks heameelega kogemusi.

 

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks võimalus on munasarjatsüst- kollaskehatsüst.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Igal testil hele triip- päevad