Esileht Ajaviite- ja muud jutud igapäevane shampanja kaanimine

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Teema: igapäevane shampanja kaanimine

Postitas:
Kägu

kuidas saab igapäevaselt shampust juua? instas üks tuttav igapäevaselt lisab pilte/storysi shampanjast, muud nagu ei söögi/joogi…

tekib küsimus, et kas ei peaks aa’sse pöörduma? või mis selles joogis üldse head on?

+6
-21
Please wait...

Postitas:
Kägu

instas üks tuttav igapäevaselt lisab pilte/storysi shampanjast, muud nagu ei söögi/joogi…

Jälle üks perekoolikas, kes valetab, nagu  jaksab. No mis kuradi “tuttav” ta sulle on, kui sa tema käest isegi nii lihtsat asja küsida ei julge.

+8
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ehk on see alkovaba. Aga siis on nagu limonaad. Pole ka tervislik jook.

+4
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

kuidas saab igapäevaselt shampust juua? instas üks tuttav igapäevaselt lisab pilte/storysi shampanjast, muud nagu ei söögi/joogi…

tekib küsimus, et kas ei peaks aa’sse pöörduma? või mis selles joogis üldse head on?

Kas meil on see ühine tuttav??

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui ta reaalselt šampanjat joob iga päev, siis on ta lihtsalt väga rikas ja miks mitte sellega siis eputada 😉  Igaühe oma isiklik asi, mida ta joob või sööb. Ilmselt on see siiski prosecco või muu mull. Ja igaühel on õigus ja võimalus juua enda soovidele vastavalt. Miks selline asi Sind kui suvalist tuttavat üldse niivõrd häirib, et sellest eraldi teema teed?

+13
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Maitsev ja tõstab seksiisu äkki.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa ei tea siis kuidas pilte tehakse? Tehakse suur hulk valmis ja siis igapäev pannakse. Näed 1 pudeli joomist ja teed muidugi kohe järeldusi. Kus su oma mõistus on?

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

“storysi” on diagnoos.

+12
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Osade jaoks sümboliseerib šampus vist mingit jõukust.

+3
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Inimene, kes päriselt šampanjat joob, ei kirjuta selle kohta kunagi “šampus”. Aga muidugi tuttavad, kes neid pilte kadedalt kiibitsevad ja ise proseccot joovad, ütlevad “šampus”.

Kui see tuttav oli eelmisel nädalal Champagne´s, siis ma tean ka seda inimest.

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ahh…niikuinii joob tegelikult Kellukese limonaadi…

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Käisin spaas ja seal oli ka mingi sõbrannade seltskond, kes hommikusöögilauas vahuveiniklaasidega pilti tegi, tegelikult nad ei joonud seda. See oli mingi ettekujutus ilusast elust. Ise olen päris alkoholilembeline inimene, aga hommikul kell kaheksa mingit vahuveini küll ei taha.

+9
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Näonaha keerab pekki.

+5
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

selles teemas on 2 täitsa eraldi teemat, viimase küsimuse kohta peaks eraldi teema tegema, seda  ei saa 1 lausega kokku võtta, 1 sõnaga aga küll – maitseasi

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Halb maitse, hakkab jalgadesse, mitte pähe.

0
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Osade jaoks sümboliseerib šampus vist mingit jõukust.

Suhtelist jõukust kindlasti, sest pudel šampanjat ei ole just odav.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Halb maitse, hakkab jalgadesse, mitte pähe.

kuidas kellegil

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, aga kas teate mõnd tõeliselt jõukat, kes armastaks šampust? Peale Beatrice´i, kes ise seda maale toob ja müüb, ei tea mina ühtki isegi väheke jõukamal järjel inimest, kes šampust armastaks või isegi jooks. Üritustel ja vastuvõttudel, kus seda pakutakse, võtab enamus klaasi vaid kokkulöömise pärast (ma ise ka vaid pisikese lonksu viisakuse ja rituaali pärast võtan).

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, aga kas teate mõnd tõeliselt jõukat, kes armastaks šampust? Peale Beatrice´i, kes ise seda maale toob ja müüb, ei tea mina ühtki isegi väheke jõukamal järjel inimest, kes šampust armastaks või isegi jooks. Üritustel ja vastuvõttudel, kus seda pakutakse, võtab enamus klaasi vaid kokkulöömise pärast (ma ise ka vaid pisikese lonksu viisakuse ja rituaali pärast võtan).

Iga joogi jaoks ongi ju oma aeg ja koht. Miks ei peaks keegi šampanjat armastama situatsioonis, kuhu see sobib? Või mida sa silmas pead? Et peaks päevade viisi iga toidu kõrvale seda jooma?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mida on seal mitte armastada? Võib-olla kui on gaasid valulikud, siis ei taha, või on maks läbi või oled alkohoolik. Muul juhul mu meelest täitsa tore jook ju. Muidugi mõnele meeldib magusam, mõnele kuivem ja mine tea, mis seal peol täpselt pakutakse. Aga ma nüüd ei usu, et rikkus ja šampuse nautimine kuidagi korrelatsioonis on. Mina olen vaene rott ja joon mingit vahuveini hea meelega. Aga muidugi mitte iga päev. Mitte ka iga nädal või isegi iga kuu. Pigem millegi erilise tähistamiseks, aastavahetustel, mõnikord sünnipäevadel, pulmades jne. Ma ei kadestaks kedagi, kes iga päev alkoholi joob. See on ohtlik tee. Minu tervis sellele vastu ei peaks.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kiiksuga inimesed arvavad, et kui selle pidevat joomist presenteerida, siis ollakse kuidagi kõrgema staatusega teiste seas vms.

Ma võin lubada omale päris palju, aga ei tea mis haigus see paljudel on- kõike siin elus teistele sotsmeedia kaudu esitleda, et enda staatust töökaaslaste, sõprade, sugulaste ja tuttavate seas tõsta. Kui inimene on väärikas ja austatud siis ei pea ta selleks ennast presenteerima ja reklaamima nagu  always pesukaitsmeid.

Ebakindlus, lapsikus, sisemine tühjus on selle nimi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga vb ei jätku tal enam söögiks raha, sest pudel shampanjat iga päev maksab juba vähemalt 1200.- kuus…

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Üritustel ja vastuvõttudel pakutakse tavaliselt mingit odavat ja tihti ka magusapoolset vahukat. Ma ka seda ei joo, võtangi pokaali ainult kokkulöömiseks.

Õiget šampanjat armastavad jõukad inimesed küll.

Tundub, et päris palju inimesi ei tee vahet, mis on šampanja ja mis mingi odav prosecco ning panevad need “šampuse” nime all ühte patta.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Üritustel ja vastuvõttudel pakutakse tavaliselt mingit odavat ja tihti ka magusapoolset vahukat. Ma ka seda ei joo, võtangi pokaali ainult kokkulöömiseks.

Õiget šampanjat armastavad jõukad inimesed küll.

Tundub, et päris palju inimesi ei tee vahet, mis on šampanja ja mis mingi odav prosecco ning panevad need “šampuse” nime all ühte patta.

Aitäh! Jõudsid minust ette. Tõepoolest, kuskil üritustel pakutakse tihti mingit odavad proseccolaadset toodet, millest on võimalik ainult peavalu saada. Neid üritusi, kus šampanjat pakutakse kõigile tervitusjoogiks on ikka vähe-vähe. Ja inimene, kes ütleb “šampus” juba paneb minu jaoks selle märgi maha, et ta ei tea mis jook on šampanja, mis cava, mis vahuvein ja mis prosecco. Šampus on nõukaaegne väljend magusa löga kohta mida siis toodeti. Šampanja on jumalate jook ja just nii kõrgelt me seda hindamegi. Iga päev kaanimiseks tõepoolselt ei sobi. Liiga palju head asja ei ole ka mõistlik.

+5
0
Please wait...

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud igapäevane shampanja kaanimine