Esileht Kodunurk Igapäevaselt kaunilt serveeritud/dekoreeritud toidud

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 55 )

Teema: Igapäevaselt kaunilt serveeritud/dekoreeritud toidud

Postitas:

Kas teie päriselt serveerite endale/perele igapäevaselt kauneid taldrikutäisi? Pean silmas kõiksuguseid kunstipäraselt seatud ürte, juurviljafiguure jne.
Teema inspiratsiooni sain sotsiaalmeediast, kus oma hommiku- ja lõunasöögitaldrikuid presenteeritakse ja välja näevad need (tihtipeale) nagu restoranis. Sigri-migri ketshupi- ja/või majoneesinired on vist küll eilne päev?

Mina ise armastan väga ürte ja just toidu peal, mitte läbikuumutatult. Näiteks tavalise praekartuli peal roheline sibul on mulle mus be, samuti värske till keedukartulitel. Sibularõngad võileival (ja jälle rohelist otsa) ning seemned salatiportsul samuti. Samas pere võtab toidu ette (ma ei serveeri küll kunagi potist-pannilt, vaid ikka eraldi serveerimisnõudest) ja nemad ei jända küll mingite lisanditega.

+6
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 01.07 17:03; 02.07 12:44; 02.07 18:22; 03.07 15:14; 05.07 13:35; 05.07 13:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teie päriselt serveerite endale/perele igapäevaselt kauneid taldrikutäisi? Pean silmas kõiksuguseid kunstipäraselt seatud ürte, juurviljafiguure jne.

Teema inspiratsiooni sain sotsiaalmeediast, kus oma hommiku- ja lõunasöögitaldrikuid presenteeritakse ja välja näevad need (tihtipeale) nagu restoranis. Sigri-migri ketshupi- ja/või majoneesinired on vist küll eilne päev?

Mina ise armastan väga ürte ja just toidu peal, mitte läbikuumutatult. Näiteks tavalise praekartuli peal roheline sibul on mulle mus be, samuti värske till keedukartulitel. Sibularõngad võileival (ja jälle rohelist otsa) ning seemned salatiportsul samuti. Samas pere võtab toidu ette (ma ei serveeri küll kunagi potist-pannilt, vaid ikka eraldi serveerimisnõudest) ja nemad ei jända küll mingite lisanditega.

Ei serveeri, igaüks tõastab endale soovitud portsu ette, kui tahab rohelist sibulat/tilli, siis hakin portsu valmis, igaüks paneb ise, kui tahab ja kui palju tahab.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.07 17:50; 02.07 22:06; 13.07 23:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei serveeri. mul on lapsest saadiks seitsmendas meeles talletunud teadmine, et kõik kaunid serveeringud maitsesid väga halvasti ja parajad pläustid-käkid hästi. näiteks võitort oma uhkete roosidega vs. ema tehtud napoleoni kook, mis nägi välja pehmelt öeldes ebamäärane.
see kehtib siiamaani suures osas paraku.

+8
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tegele kaunidusega igapäevaselt üldse. Kui on külalisi oodata ja olen mingeid asju ise teinud, no siis jah….vaatan, et päris püdel hall mass teistel ees ei oleks, et oleks kabedamalt seatud ja natuke särtsuks värve ka.
Serveerimisnõusid ka ei kasuta. Me keegi ei viitsi nendega jännata, enne läheb söök külmaks ja külma söök pole söök.
Kui keegi üksikult külla tuleb ja on selline omaette olemine, pole suuri inimhorde korraga toitlustada, siis vaatan küll mõne peenema ja kaunima nõu ja olen ka sel aastal sama eesmärgiga langebrauni kohvikannu korraks kuumaks saanud.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna lapsed on alles lasteaialapsed, siis jah, neile tõstan toidu taldrikule üsna kenasti, juurviljaribad jne. Nikerdatud figuuridega küll vaeva ei näe, aga mõnikord on isegi see söömisel suureks stiimuliks, kui tavaliste kurgirataste asemel on kurgid lõigatud pikkadeks ribadeks, paprikast lillekujulised lõigud jne. Või hapukoore sees hoopis riivitud kurk, mitte kurgisalat jms. Sibulat ja tilli hakin ka peale (kisa saatel “mina tilli ei söö!”). Mingeid muid keerukamaid imevigureid igapäevaelus ei tarvita.
Igapäevaselt ei kasuta supitirinaid ja vaagnaid, vaid sean toidu taldrikutele ja mees võtab potist ise. Peolaual loomulikult, külaliste puhul ka ikka kaunistan roogasid, kuna siis veel.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küll igapäevaselt serveerimisnõusid ei kasuta, toitu ka ei säti. Pole seda aega.
Ilusti kaetud laud ja ilusad nõud meeldivad, aga siis, kui on aega rahulikult sättida.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.07 18:25; 01.07 18:28; 01.07 20:04; 02.07 14:25;
To report this post you need to login first.

Ei tegele kaunidusega igapäevaselt üldse. Kui on külalisi oodata ja olen mingeid asju ise teinud, no siis jah….vaatan, et päris püdel hall mass teistel ees ei oleks, et oleks kabedamalt seatud ja natuke särtsuks värve ka.

Serveerimisnõusid ka ei kasuta. Me keegi ei viitsi nendega jännata, enne läheb söök külmaks ja külma söök pole söök.

Kui keegi üksikult külla tuleb ja on selline omaette olemine, pole suuri inimhorde korraga toitlustada, siis vaatan küll mõne peenema ja kaunima nõu ja olen ka sel aastal sama eesmärgiga langebrauni kohvikannu korraks kuumaks saanud.

Mis mõttes serveerimisnõusid ei kasuta? Sööd otse pannilt või potist?

+1
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.07 18:26; 01.07 19:28; 01.07 21:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tegele kaunidusega igapäevaselt üldse. Kui on külalisi oodata ja olen mingeid asju ise teinud, no siis jah….vaatan, et päris püdel hall mass teistel ees ei oleks, et oleks kabedamalt seatud ja natuke särtsuks värve ka.

Serveerimisnõusid ka ei kasuta. Me keegi ei viitsi nendega jännata, enne läheb söök külmaks ja külma söök pole söök.

Kui keegi üksikult külla tuleb ja on selline omaette olemine, pole suuri inimhorde korraga toitlustada, siis vaatan küll mõne peenema ja kaunima nõu ja olen ka sel aastal sama eesmärgiga langebrauni kohvikannu korraks kuumaks saanud.

Mis mõttes serveerimisnõusid ei kasuta? Sööd otse pannilt või potist?

Serveerimisnõu all ei mõisteta ju taldrikut või supikaussi.

+11
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.07 18:25; 01.07 18:28; 01.07 20:04; 02.07 14:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, laud on meil kaetud alati laudlinaga ja kaunilt serveeritud/dekoreeritud. Igapäevaselt on meil kaunistuseks erinevad salvrätikud mis on lastel kenasti kokku volditud. Laudlinad on mul elegantsed ja lauanõud, salvrätikutega sama stiilis. Värsked lilled on mul madalates vaasides, et õietolm ei pudeneks õitest ja kroonlehed ei kukuks laudlinale.
Laste töö on meil lauanõude poleerimine ja salvrätikute voltimine, laua katmine. Puuviljajoogi jaoks on meil kasutusel kristallkruusid.
Suvel on meil aiast olemas kaunviljad, porgand, kabatšokk, tomat, kurk ja kõik värsked ürdid, marjad. Eksootilised puuviljad ostame Stockmanni toiduosakonnast

+6
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.

Ei tegele kaunidusega igapäevaselt üldse. Kui on külalisi oodata ja olen mingeid asju ise teinud, no siis jah….vaatan, et päris püdel hall mass teistel ees ei oleks, et oleks kabedamalt seatud ja natuke särtsuks värve ka.

Serveerimisnõusid ka ei kasuta. Me keegi ei viitsi nendega jännata, enne läheb söök külmaks ja külma söök pole söök.

Kui keegi üksikult külla tuleb ja on selline omaette olemine, pole suuri inimhorde korraga toitlustada, siis vaatan küll mõne peenema ja kaunima nõu ja olen ka sel aastal sama eesmärgiga langebrauni kohvikannu korraks kuumaks saanud.

Mis mõttes serveerimisnõusid ei kasuta? Sööd otse pannilt või potist?

Serveerimisnõu all ei mõisteta ju taldrikut või supikaussi.

Toitu serveeritakse ju nõudel. Ega siis serveerimisnõud vaid kandikuid ja liudu tähenda.

0
-18
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.07 18:26; 01.07 19:28; 01.07 21:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teie päriselt serveerite endale/perele igapäevaselt kauneid taldrikutäisi? Pean silmas kõiksuguseid kunstipäraselt seatud ürte, juurviljafiguure jne.
Teema inspiratsiooni sain sotsiaalmeediast, kus oma hommiku- ja lõunasöögitaldrikuid presenteeritakse ja välja näevad need (tihtipeale) nagu restoranis

Juurviljafiguure ei lõika 🙂 aga õhtusöögilaud ning puhkepäeviti (ja koroona ajal 🙂 ) ka lõunasöögilaud on ikka kenasti kaetud. Mitte midagi erilist – laudlina, ühest serviisist nõud, leivataldrikud jne. Samas näiteks salvrätid on meil paberist, sest riidest salvrätte kuluks päevas liiga palju ja lisaks ma ei viitsi nii palju triikida, et lausa ülepäeviti. Neid kasutame pidude ja pühade, sünnipäevade ajal. Taldrikule muidugi ei kuhja kõike üksteise otsa, kui just pasta lõunasöögiks pole. Soe söök on laual korralikes anumates. Vaagna(te)l, tirinas vastavalt mis parajasti eineks on. Salat on laual sobiva kausiga, kaste kastmekannus jne, nagu ikka. Garneering jms ka sobivates nõudes. Ei midagi erilist. Igaüks tõstab endale ise, välja arvatud kui terve lind on laual. Siis mees lõikab selle lahti, st lõikab igaühele tüki vastavalt soovile ja tõstab teistele taldrikule. Harvad juhud, kui meest pole, teen seda mina või poeg.

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tegele kaunidusega igapäevaselt üldse. Kui on külalisi oodata ja olen mingeid asju ise teinud, no siis jah….vaatan, et päris püdel hall mass teistel ees ei oleks, et oleks kabedamalt seatud ja natuke särtsuks värve ka.

Serveerimisnõusid ka ei kasuta. Me keegi ei viitsi nendega jännata, enne läheb söök külmaks ja külma söök pole söök.

Kui keegi üksikult külla tuleb ja on selline omaette olemine, pole suuri inimhorde korraga toitlustada, siis vaatan küll mõne peenema ja kaunima nõu ja olen ka sel aastal sama eesmärgiga langebrauni kohvikannu korraks kuumaks saanud.

Mis mõttes serveerimisnõusid ei kasuta? Sööd otse pannilt või potist?

Serveerimisnõu all ei mõisteta ju taldrikut või supikaussi.

Toitu serveeritakse ju nõudel. Ega siis serveerimisnõud vaid kandikuid ja liudu tähenda.

Pigem ikka tähendab.

+16
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.07 18:25; 01.07 18:28; 01.07 20:04; 02.07 14:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Toit on kütus.

Ma tavaliselt söön otse plastkarbist, kuhu mu food prep kaalutud on. Milleks eraldi taldrikut määrida?

+5
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.07 20:29; 05.07 19:37;
To report this post you need to login first.

Kas teie päriselt serveerite endale/perele igapäevaselt kauneid taldrikutäisi? Pean silmas kõiksuguseid kunstipäraselt seatud ürte, juurviljafiguure jne.

Teema inspiratsiooni sain sotsiaalmeediast, kus oma hommiku- ja lõunasöögitaldrikuid presenteeritakse ja välja näevad need (tihtipeale) nagu restoranis

Juurviljafiguure ei lõika ???? aga õhtusöögilaud ning puhkepäeviti (ja koroona ajal ???? ) ka lõunasöögilaud on ikka kenasti kaetud. Mitte midagi erilist – laudlina, ühest serviisist nõud, leivataldrikud jne. Samas näiteks salvrätid on meil paberist, sest riidest salvrätte kuluks päevas liiga palju ja lisaks ma ei viitsi nii palju triikida, et lausa ülepäeviti. Neid kasutame pidude ja pühade, sünnipäevade ajal. Taldrikule muidugi ei kuhja kõike üksteise otsa, kui just pasta lõunasöögiks pole. Soe söök on laual korralikes anumates. Vaagna(te)l, tirinas vastavalt mis parajasti eineks on. Salat on laual sobiva kausiga, kaste kastmekannus jne, nagu ikka. Garneering jms ka sobivates nõudes. Ei midagi erilist. Igaüks tõstab endale ise, välja arvatud kui terve lind on laual. Siis mees lõikab selle lahti, st lõikab igaühele tüki vastavalt soovile ja tõstab teistele taldrikule. Harvad juhud, kui meest pole, teen seda mina või poeg.

Päris naljakas, et kui keegi julgeb kodus viisakamalt söögilaua taga istuda, siis Perekooli käod on kohe miinustamas. Kühveldage rahumeeli edasi oma toitu plastkarpidest ja pannilt, aga ärge siis kohe neid maatasa tehke, kel lauakombed olemas on.

+6
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.07 18:26; 01.07 19:28; 01.07 21:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui lapsed olid väikesed siis oli ainult ja ainult serveeritud toit, laud kaetud nii nagu peab. Nüüd, kui nad pesast välja on lennanud, ei ole see nii oluline ja kui on kiire siis olen ka lihtsalt taldrikule tõstnud ilma erilise sättimiseta. Päris suvaliselt pläustikuhja ei tekita praegugi. Karbist ei söö kunagi.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris naljakas, et kui keegi julgeb kodus viisakamalt söögilaua taga istuda, siis Perekooli käod on kohe miinustamas.

naljakas on hoopis see, et kui sina midagi perekoolist loed, siis kohe on sul ettekujutus, et see on 100% tõde.

selge see, et igaüks ajab anonüümselt mida iganes pläusti suust välja, poolega saad ikka petta.

Alles oli ju teema üleni valgetest taldrikutest. Mida kõik perekoolikad maha tegid.
Sest lillekesi ju pole?
See ongi ainuke, millega nad oma toitu tegelikult ehivad – joonistatud lillekestega.

TA-le: juurviljafiguur on Kose-Risti burksiputka toidukaunistamise meetod.
Kiire ja odav.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tööpäevadel ei jõua, siis saabume kõik ka erinevatel aegadel ja sööme seal kus juhtub. Kuid nädalavahetusel ja ka koroona ajal näen/nägin ma küll vaeva. Mulle väga meeldivad sellised terve perega laua taga istumised, kõik koos teeme laua ja siis koos istume, sööme ja räägime mida iganes tunneme, et on vaja rääkida. Nii minu kui ka mu mehe peredes pole kunagi selliseid ühiseid söömiseid kunagi olnud ja ma olen seda alati väga igatsenud. Vanaema juures oli alati kaetud laud ja ma unistasin, et minul ka kunagi nii oleks, kui omal pere on.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tegele kaunidusega igapäevaselt üldse. Kui on külalisi oodata ja olen mingeid asju ise teinud, no siis jah….vaatan, et päris püdel hall mass teistel ees ei oleks, et oleks kabedamalt seatud ja natuke särtsuks värve ka.

Serveerimisnõusid ka ei kasuta. Me keegi ei viitsi nendega jännata, enne läheb söök külmaks ja külma söök pole söök.

Kui keegi üksikult külla tuleb ja on selline omaette olemine, pole suuri inimhorde korraga toitlustada, siis vaatan küll mõne peenema ja kaunima nõu ja olen ka sel aastal sama eesmärgiga langebrauni kohvikannu korraks kuumaks saanud.

Mis mõttes serveerimisnõusid ei kasuta? Sööd otse pannilt või potist?

Jah, paljud söövadki. Lisaks veel kuskil konksus teleka ees diivanil ja teismelised oma toas. Kahvlid-noad on nagunii ajahambale jalgu jäänud – praegu söövad imikutest täiskasvanuteni näputoite. Ainult vanaemad-vanaisad mõistavad söögiriistu kasutada. Oli siin ju teema, et kahvliga kartulit katki tampida on ok, muidu ei saavat kastet kätte ning kahvli “seljalt” toidu söömine snoobitsemine.
Tänapäevane toidukultuur!

Ma ei kujuta ette potist-pannilt söömist ja sedagi, et POLE AEGA toit kaussi/vaagnale tõsta. FB’s oli hiljuti just tuline vaidlusteema, et kas hankida majapidamisse ka teine nõudepesumasin, sest puhaste nõude väljavõtmise ja kappi ladustamise jaoks POLE AEGA. Loomulikult poeti kohe laste selja taha, et väikeste lastega elamises ei saavatki nõusid nõudekast välja võtta (selle asemel tuleb kvaliteetaega veeta :D), lastetud ja suuremate lastega inimesed olid vist targu vait. Said ilmselgelt isegi aru et pole aega = olen laisk.

Ok, see selleks.

+2
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 01.07 17:03; 02.07 12:44; 02.07 18:22; 03.07 15:14; 05.07 13:35; 05.07 13:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, laud on meil kaetud alati laudlinaga ja kaunilt serveeritud/dekoreeritud. Igapäevaselt on meil kaunistuseks erinevad salvrätikud mis on lastel kenasti kokku volditud. Laudlinad on mul elegantsed ja lauanõud, salvrätikutega sama stiilis. Värsked lilled on mul madalates vaasides, et õietolm ei pudeneks õitest ja kroonlehed ei kukuks laudlinale.

Laste töö on meil lauanõude poleerimine ja salvrätikute voltimine, laua katmine. Puuviljajoogi jaoks on meil kasutusel kristallkruusid.

Suvel on meil aiast olemas kaunviljad, porgand, kabatšokk, tomat, kurk ja kõik värsked ürdid, marjad. Eksootilised puuviljad ostame Stockmanni toiduosakonnast

Kuidas see vastus teemaalgatusse üldse puutub? Küsimus oli ju selle kohta, kas serveerite kauneid taldrikutäisi. Sina räägid laudlinast ja salvrätikutest.

Meie peres võtab igaüks endale nii suure portsu, kui ta ära jõuab süüa ja keegi kellelegi valmisportse ette ei kanna, seega ei ole ka toidu garneerimist.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, laud on meil kaetud alati laudlinaga ja kaunilt serveeritud/dekoreeritud. Igapäevaselt on meil kaunistuseks erinevad salvrätikud mis on lastel kenasti kokku volditud. Laudlinad on mul elegantsed ja lauanõud, salvrätikutega sama stiilis. Värsked lilled on mul madalates vaasides, et õietolm ei pudeneks õitest ja kroonlehed ei kukuks laudlinale.

Laste töö on meil lauanõude poleerimine ja salvrätikute voltimine, laua katmine. Puuviljajoogi jaoks on meil kasutusel kristallkruusid.

Suvel on meil aiast olemas kaunviljad, porgand, kabatšokk, tomat, kurk ja kõik värsked ürdid, marjad. Eksootilised puuviljad ostame Stockmanni toiduosakonnast

Kuidas see vastus teemaalgatusse üldse puutub? Küsimus oli ju selle kohta, kas serveerite kauneid taldrikutäisi. Sina räägid laudlinast ja salvrätikutest.

Meie peres võtab igaüks endale nii suure portsu, kui ta ära jõuab süüa ja keegi kellelegi valmisportse ette ei kanna, seega ei ole ka toidu garneerimist.

Ta ei räägi ainult laudlinast ja salvrätikutest, vaid ka sellest, mida nad aias kasvatavad 😀

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.07 18:25; 01.07 18:28; 01.07 20:04; 02.07 14:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Said ilmselgelt isegi aru et pole aega = olen laisk.

Jah, olen laisk, sama laisk on ka mu mees. Ei näe põhjust üleliigset tööd teha ja üleliigseid nõusid pesta.
Ei tõsta suppi potist tirinasse, et seda siis paari meetri kaugusele lauale kanda ja sealt oma taldrikutesse tõsta. Pärast ülejääk tagasi potti valada, et see külmikusse panna. Ning siis tirin puhtaks pesta. Sama kartuli-lihavaagnatega.
Portsjoneid ka kellelegi taldrikutesse valmis ei pane peale väikelaste, kes ise pliidilt kätte ei saa.
Lisandeid võib igaüks ise võtta, ma ei teagi, mida keegi parasjagu tahaks.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.07 14:37; 03.07 23:44; 05.07 00:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Said ilmselgelt isegi aru et pole aega = olen laisk.

Jah, olen laisk, sama laisk on ka mu mees. Ei näe põhjust üleliigset tööd teha ja üleliigseid nõusid pesta.

Ei tõsta suppi potist tirinasse, et seda siis paari meetri kaugusele lauale kanda ja sealt oma taldrikutesse tõsta. Pärast ülejääk tagasi potti valada, et see külmikusse panna. Ning siis tirin puhtaks pesta. Sama kartuli-lihavaagnatega.

Portsjoneid ka kellelegi taldrikutesse valmis ei pane peale väikelaste, kes ise pliidilt kätte ei saa.

Lisandeid võib igaüks ise võtta, ma ei teagi, mida keegi parasjagu tahaks.

Ilmselgelt ei saanud sa üldse aru, et jutt oli nõudepesumasinast nõude välja võtmise kohta. Aga vahet pole, laisk on laisk ikka.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 01.07 17:03; 02.07 12:44; 02.07 18:22; 03.07 15:14; 05.07 13:35; 05.07 13:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust on see igaühe enda asi, kuidas ta kodus sööb – volditud salvrättidega ja liudadega kaetud laua taga või teleka ees plastkarbist – oluline on see, et ta oskaks avalikus kohas süüa. Nägin kuidas üks 13-14 tüdruk näris kahvli otsast liha ja siis tõmbas hammastega liha kahvili otsast ära ja kukutas suust selle taldrikusse.
Lauas istus vist tema ema, kes sõi viisakalt noa ja kahvliga, nägi väga hästi, kuidas tütar sõi.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.07 17:50; 02.07 22:06; 13.07 23:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Söömise ajal ei räägita, tõmbab toidu hingetorru…

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.07 07:43; 03.07 15:40; 04.07 16:42; 05.07 11:15; 05.07 15:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas see vastus teemaalgatusse üldse puutub? Küsimus oli ju selle kohta, kas serveerite kauneid taldrikutäisi. Sina räägid laudlinast ja salvrätikutest.

Meie peres võtab igaüks endale nii suure portsu, kui ta ära jõuab süüa ja keegi kellelegi valmisportse ette ei kanna, seega ei ole ka toidu garneerimist.

Arusaadavalt, kui laual on juba riidest salvrätid, siis rahvas ei voori oma pudrukaussidega ise pliidi vahet.

Päris masendav lugeda, kuidas enamuses kodudes lokkab mingi lodevus ja suvalisus. Aga ega see tegelikult üllatav ei ole. Sama kajastub ka inimeste välimuses – käestlastud ülekaalus kehad, suvakad riided, hooldamata juuksed ja nägu. Suvel paljastuvad ka hooldamata varbad ja kannad…

+3
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 03.07 11:49; 03.07 23:13; 04.07 11:38; 04.07 23:33; 05.07 11:35; 06.07 16:55; 11.07 13:18; 11.07 17:02; 13.07 12:17; 13.07 16:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tegelikult ei ole asi alati serveeringus, vaid selles, kuidas on pilt tehtud. Esiteks kasutatakse filtreid, et pilt oleks erksam, kirkam, heledam jne. siis mängib rolli serveerimisnõu. nt on suur vahe, kas sa asetad praekartuli koos rohelise sibula garneeringuga suvalisele kollasele 15 cm läbimõõduga taldrikule servast serva, või sama portsu asetad mingile “ägedale” suurele taldrikule, hoopis tutikale lõikelauale ja sibula ei viska suvaliselt peale, vaid nt raputad peene triibuna (ei nõua suuremat vaeva). kas sa oma riisiroa serveerid taldrikus või kausis (ja saadki nimetada asja “bowliks”). ja mis on pildil taldriku ümber. kas lihtsalt pruun laud. Või asetad valge lina (suure paberi? alla, et oleks kõik hele ja puhas, või hoopis näed vaeva pildi sättimisega, mingid kuivatatud lilled taldriku kõrvale jne.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Söömise ajal ei räägita, tõmbab toidu hingetorru…

Iga vähegi koolitatud (jumala eest – ma ei räägi haridusest praegu!) inimene oskab süüa nii, et suu on kinni ning suhelda nii, et toit kurku ei lähe. Pean silmas just suhtlemist, mitte ainult rääkimist.
Loomulikult on täis suuga ebaviisakas (no ja mõne jaoks ka ohtlik) rääkida, aga vastata miimika, liigutuste ja mõne üksiku sõnaga on täiesti võimalik. Juhul, kui oled viisakamas seltskonnas viibinud, siis nii tehaksegi. Pole veel viibinud koossöömistel, kus vaid kahvliklõbin kuulda ja siis kui laud lage, hakatakse üksteise järel sõna võtma.
Rääkimisest ohtlikum on naermine ja köhimine.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 01.07 17:03; 02.07 12:44; 02.07 18:22; 03.07 15:14; 05.07 13:35; 05.07 13:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Söömise ajal ei räägita, tõmbab toidu hingetorru…

Iga vähegi koolitatud (jumala eest – ma ei räägi haridusest praegu!) inimene oskab süüa nii, et suu on kinni ning suhelda nii, et toit kurku ei lähe. Pean silmas just suhtlemist, mitte ainult rääkimist.

Loomulikult on täis suuga ebaviisakas (no ja mõne jaoks ka ohtlik) rääkida, aga vastata miimika, liigutuste ja mõne üksiku sõnaga on täiesti võimalik. Juhul, kui oled viisakamas seltskonnas viibinud, siis nii tehaksegi. Pole veel viibinud koossöömistel, kus vaid kahvliklõbin kuulda ja siis kui laud lage, hakatakse üksteise järel sõna võtma.

Rääkimisest ohtlikum on naermine ja köhimine.

Viisakas seltskonnas ongi vaid kahvliklöbin, sest töus suuga ei räögita ja muidu läheb ka söök külmaks. Ja see oleks võõrustaja solvamine. Ja üldiselt ei viida ka taldrikuid enne ära, kui kõik on lõpetanud. Ehk sina siis muudkui platrad ja teised vahivad oma tühje taldrikuid.
Ja teises viisakas seltskonnas on just minisöögid, suupisted, et saaks ühe suutäiega söödud ja siis rääkida.

0
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.07 07:43; 03.07 15:40; 04.07 16:42; 05.07 11:15; 05.07 15:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris masendav lugeda, kuidas enamuses kodudes lokkab mingi lodevus ja suvalisus. Aga ega see tegelikult üllatav ei ole. Sama kajastub ka inimeste välimuses – käestlastud ülekaalus kehad, suvakad riided, hooldamata juuksed ja nägu. Suvel paljastuvad ka hooldamata varbad ja kannad…

Neil inimestel on elus tähtsamaidki asju. Mul ongi kõigist neist asjadest suva. Ja sinu arvamusest ka.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris masendav lugeda, kuidas enamuses kodudes lokkab mingi lodevus ja suvalisus. Aga ega see tegelikult üllatav ei ole. Sama kajastub ka inimeste välimuses – käestlastud ülekaalus kehad, suvakad riided, hooldamata juuksed ja nägu. Suvel paljastuvad ka hooldamata varbad ja kannad…

Neil inimestel on elus tähtsamaidki asju. Mul ongi kõigist neist asjadest suva. Ja sinu arvamusest ka.

Jajah, see on see perekooli kuulus vabandus iga asja kohta, mida ei osata/viitsita teha: “…saab kiirelt eluga edasi minna”. Tohutud kiire elu käod siin koos.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 03.07 11:49; 03.07 23:13; 04.07 11:38; 04.07 23:33; 05.07 11:35; 06.07 16:55; 11.07 13:18; 11.07 17:02; 13.07 12:17; 13.07 16:21;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 55 )


Esileht Kodunurk Igapäevaselt kaunilt serveeritud/dekoreeritud toidud