Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Igapäevaselt või ülepäeviti?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Igapäevaselt või ülepäeviti?

Postitas:

Olen erinevatest kohtadest lugenud erinevalt. Milline on teie arvamus või kogemus, kas ovulatsiooni eelsetel päevadel ja ov päeval panustada pigem ülepäeviti või igapäevaselt?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Panustada mida? Alkoholi? Millest sa räägid?

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sperma säilib tupes mitu päeva, piisab ülepäeviti, ja alustada mõned päevad enne ovulatsiooni.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii, kuidas tuju on. Kui pigem olete harvemad tegutsejad, siis võiks proovida ülepäeva harrastada. Samas kui kirg peale tuleb, siis tasub seda ära kasutada, sest kõige kasulikum on ikkagi loomulikust soovist seksida, kui et kella pealt jälgida, millal viimati sai nahistatud ja kas peaks veel ootama või võib juba uuele ringile minna.

Öeldakse, et mehele peaks ka jätma võimalust veidikene end koguda ehk ülepäeva annab mehele natuke hingetõmbepausi ja aega sperme koguda. Tõenäoliselt tasuks seda järgida, kuid samal ajal kuulata ka oma südant-hinge ja mitte liigselt graafikus kinni olla. 🙂 Kui beebi tulema peab, siis ta tuleb nagunii – olgu siis iga päev, üle päeva või üle kahe päeva asjatamist 😉

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sperma säilib tupes mitu päeva, piisab ülepäeviti, ja alustada mõned päevad enne ovulatsiooni.

Tupes ta nüüd küll ei säili. Tupe mikrofloora on tegelikult väga spermavaenulik oma happelisusega. Küll aga on tõde see, et spermatosoidid liiguvad naise munajuhadesse valmis ja seal võivad nad tõesti munaraku küpsemist mitu päeva oodata.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mehe spermaproovid ideaalses korras ja selle järgi ütles arst et võib ka iga päev kui soov on, aga mu uus arst ütles nüüd, et tema soovitab lasta ikkagi spermat koguda nn ja paar päeva enne ovulatsiooni mitte vahekorras olla ning kui pos ovulatsioonitest käes siis. 2 rasedust (kahjuks kurvalt lõppenud) mis on tulnud aastatega on tulnud aga just neil kuudel, mil olemegi lasknud nn koguda mõned päevad (oli tegelikult loomulik asjade käik). Aga soovitan ka et tehke nii kuidas tuju on, kui isu on siis igapäevaselt, kui ei ole siis ka üle kahe-kolme päeva väga okei.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olime vahekorras iga päev u 7 päeva järjest ja jäin kohe rasedaks, laps juba 2-aastane. Kui probleeme pole, siis tehke nii palju kui tahate.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina teise lapsega tegin ov teste ja olime vahekorras 1 päev enne oletatavat ov-d ja üks päev peale 😀 Jäin beebiootele

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.08 12:45; 14.08 13:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tupes teeb happeline keskkond tuppe jäänud spermidega kümne minutiga üks-null. Ellu jäävad need spermid, kes on jõudnud emakakaela ligidusse a sealt edasi emakaõõnde ja munajuhadesse, seal on soodne keskkond ja emakas ning munajuhades võivad spermid elada 2-3 päeva kindlasti (on arvatud ka kuni 7 päeva, aga sellele ma ei panustaks).
Ja selle asemel et kalendris järge pidada “ei, ärme täna teeme, homme võib” jms, tasub lihtsalt järgida, et umbkaudu ov ajal väga pikka vahet sisse ei jää. Üldiselt ülepäeviti on väga ok.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli ov testi järgi 4-as august(äpi järgi 5ndal). Olime vahekorras 2,3,4 ja 5. Täna sain triibud 🙂

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.08 12:45; 14.08 13:18;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Igapäevaselt või ülepäeviti?