Esileht Ilu Igapäevast kreemi rasusele nahale

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Igapäevast kreemi rasusele nahale

Postitas:
Kägu

Palun soovitusi, millist päevakreemi võiks proovida rasuse naha igapäevaseks kreemitamiseks nooremapoolsele (<30a) nahale. Olen erinevaid kreeme katsetanud, kuid ei ole sobivat leidnud. Ainus, millega olen näonahka matimaks saanud, on matistav meigialuskreem, aga selline kreem päris igapäevaseks toitvaks kreemiks ei sobi. Nägu kipub üsna kergelt rasuseks muutuma ja läikima. Võib soovitada ka seerumeid, mis sobivad igapäevaseks kasutamiseks. Üks hea toitvam seerum on mul olemas, mida on soovitatud kasutada 1-2x nädalas sügavama hoolduse juurde lisaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega sa muidugi ei raatsi kirjutada, mis on need salapärased kreemid ja seerumid, mida siiani kasutanud oled.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega sa muidugi ei raatsi kirjutada, mis on need salapärased kreemid ja seerumid, mida siiani kasutanud oled.

Kui see kedagi huvitab, siis minul isiklikult sobib hästi Couleur Carameli seerum, aga nagu algses postituses kirjutasin, siis seda on soovitatud minu nahatüübiga igapäevaselt mitte kasutada.

Olen katsetanud ka erinevate firmade kreeme, mis peaks kirjelduste järgi rasueritust reguleerima, aga ükski ei ole abiks olnud – pigem on osade kreemidega nägu veel rohkem läikinud. Seetõttu küsisingi siit, et ehk on kellelgi sarnase rasuse nahatüübiga soovitada mõni hea kreem, mida võiks proovida. Ma olen erinevate näohooldustoodete peale nii palju raha kulutanud, aga ei ole sobivat leidnud, ka mitte kosmeetikute soovitusega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma sarnasele teemale kord juba vastasin, aga vastan uuesti. Soovitan Matis kreemi, vananemisvastane ja rasusele nahale

Matis Réponse Purete Pure-Age

Kortsudevastane kreem rasusele nahale. Sulavalt pehme tekstuur toimib nii sügavuti kui naha pinnal. Õunahape koos kaervalkudega eemaldavad õrnalt nahalt poore ummistavad surnud naharakud. Hüaluroonhape täidab ja tõstab kortsud. Retinoolhappe sarnane sünteetiline peptiid stimuleerib hüaluroonhappe ja kollageeni sünteesi, mis vastutab naha elastsuse ja noorusliku väljanägemise eest ning aeglustab naha vananemist, tagades sametiselt pehme naha ning klaari ja mati jume.

Ise ostsin Tradehousist, regades saab soodsamalt.

 

Loodetavasti on abiks 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kreemi asemel vali niisutav geel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

La RochePosay akne sari, SVR-il ka hea kreem rasusele nahale. Nime ei mäleta, apteegist tasub küsida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on aidanud regulaarne kosmeetikus käik: Tatjana Akmann, Naha rasu on märkimisväärselt vähenenud.

elemise niisutav kreem on kusjuures super, kahjuks poehind maru kallis.

varasemalt olen kastanud Dr Hauschka kreeme ja on ka head olnud

0
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mulle sobivad nt Neutrogena geel-kreemid Hydra Boost, Roche-Posay geelkreemid, sellised vesise konistentsiga. Kõik, mis on niisutavad, “toitvamad” ei sobi üldse. Rasvasemat ei võta nahk sisse, rullub maha ja tekitab päevaga punne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kasutan juba aasta(kümne)id Puhas Loodus kibuvitsakreemi ja kuigi see just ei matista, siis imbub kenasti sisse, niisutab ja on rahakotisõbralik. Kreemi ostes üldisemalt jälgin selle koostist, et oleks mitte mineraalõlil põhinev, vaid glütseriinil – see on muuhulgas kehas loomulikult esinev aine.

P.S. Rasune nahk vanemas eas on õnnistus, nautige seda. 10+ aastat tegelikust east noorem välja näha on käkitegu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

P.S. Rasune nahk vanemas eas on õnnistus, nautige seda. 10+ aastat tegelikust east noorem välja näha on käkitegu.

Et olles 60, näed välja kui 50? Kelle jaoks see oluline peaks olema? 🙂

Olles aga 50, ei usu, et 40 välja näed.. Vanust reedavad lisaks palge siledusele ka muud tegurid: üldine figuur, kehahoiak (e. rüht), käsivarred…

Kaja Tuisk saab tuleval aastal 60. Temale võiks küll vanuseks pakkuda ka 50 🙂 Keha on lihtsalt nii heas toonuses.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaja Tuisk saab tuleval aastal 60. Temale võiks küll vanuseks pakkuda ka 50 ???? Keha on lihtsalt nii heas toonuses.

Pidin kohe googeldama, kuna ei tunne sellist isikut. Siin 7 aasta eest tehtud videos on ta siis 53-54 kanti? https://www.youtube.com/watch?v=jl_2-HoLZkQ Näeb välja küll nagu 64. Vabandust.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaja Tuisk saab tuleval aastal 60. Temale võiks küll vanuseks pakkuda ka 50 ???? Keha on lihtsalt nii heas toonuses.

Tõesti?! Sry, aga 11a tagasi tehtud fotol võis teda miinimum 50aastaseks pidada kui mitte vanemaks! Täpselt nagu ta ongi, oma vanusele vastav, juba siis olid sügavad kanavarbad ja nasolabiaalsed vaod jne. Keha on loomulikult vormis, see on ta töö ja elatis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No see inimene suitsetab, eks see ole näos kinni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

P.S. Rasune nahk vanemas eas on õnnistus, nautige seda. 10+ aastat tegelikust east noorem välja näha on käkitegu.

Minul on väga rasune nahk, pean seda vahepeal salvrätiga tupsutama, aga osa kohti täiesti ketendab, st nahk on pinnakuiv. Seetõttu tekivad sinna ikkagi vaod, praegu on mul juba kurjusekorts ja suunurkades ka sellised kurrud. Viimased pole õnneks kaugelt märgatavad. Kurjusekorts aga küll, selle peal kasutan õhtuti kodus niisuguseid plaastreid, mille sees on traat, nii et nad takistavad mul kulme kortsutamast. Olen alles 24 ega taha veel süstida, aga kahjuks tundub, et see aeg pole enam kaugel, sest ilme on juba praegu kuri ja suvel ereda valguse tõttu kissitamine ei aita vähimalgi määral kaasa. Kannan päikeseprille, aga kulm on ikka kogu aeg kortsus. Paraku ei ole mul nahatüübiga kohe üldse vedanud, olgu kuiv või olgu rasune, aga need mõlemad korraga on ikka küll täielik “geeniloteriivõit”. Osal mu pereliikmetest on samasugune kombineeritud nahk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

P.S. Rasune nahk vanemas eas on õnnistus, nautige seda. 10+ aastat tegelikust east noorem välja näha on käkitegu.

Minul on väga rasune nahk, pean seda vahepeal salvrätiga tupsutama, aga osa kohti täiesti ketendab, st nahk on pinnakuiv. Seetõttu tekivad sinna ikkagi vaod, praegu on mul juba kurjusekorts ja suunurkades ka sellised kurrud. Viimased pole õnneks kaugelt märgatavad. Kurjusekorts aga küll, selle peal kasutan õhtuti kodus niisuguseid plaastreid, mille sees on traat, nii et nad takistavad mul kulme kortsutamast. Olen alles 24 ega taha veel süstida, aga kahjuks tundub, et see aeg pole enam kaugel, sest ilme on juba praegu kuri ja suvel ereda valguse tõttu kissitamine ei aita vähimalgi määral kaasa. Kannan päikeseprille, aga kulm on ikka kogu aeg kortsus. Paraku ei ole mul nahatüübiga kohe üldse vedanud, olgu kuiv või olgu rasune, aga need mõlemad korraga on ikka küll täielik “geeniloteriivõit”. Osal mu pereliikmetest on samasugune kombineeritud nahk.

Olen TA. Minu nahk on ka tegelikult pinnakuiv ja eriti just T-tsoon on rasune. Ma olen kunagi päris mitmete kosmeetikute juures käinud, kes kõik on öelnud, et tegelikult õige hooldusega saab olukorda oluliselt paremaks, aga ma ei ole leidnud siiani sobivaid tooteid, proovinud erinevaid ja üsna palju. Need, mida kosmeetikud on soovitanud (sageli nad ise ka müüvad neid samu tooteid), ei ole minule ikkagi sobinud. Mõni kreem on selline, et esimesed kasutuskorrad tundub, et sobib, aga siis hakkab ikkagi nägu tugevalt läikima. Olen ka tähele pannud, et kui ma üldse midagi ei kasuta, on hommikul nahk paremas seisus, kreemitades (või õhtul nt mõnda näopuhastusvahendit kasutades) ärkan reaalselt sellise otsaesisega nagu oleks õliga üle valanud.

Praegu olen läinud selle peale üle, et puhastan ainult veega ja kasutan mõni kord nädalas seerumit peale pikemat pesu (kui pesen juukseid jne), sest pikema pesu järel ma tunnen, et nahk kisub ja tahab niisutust, aga lihtsalt kiire duši järgselt igapäevaselt mitte. Ma ei tea, kui hea see muidugi nahale on, kui nii harva midagi peale määrida, aga see “õline” reaktsioon tundub pigem, et nahk reageerib, et talle ei sobi miski.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nahaarst oskab soovitada. Minul aitasid rasuse näonaha vastu kunagi krüomassaaži kuurid peale mida mul kadus liigrasuse näonaha probleem täiesti. Peale seda kasutasin oma kreeme edasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaja Tuisk saab tuleval aastal 60. Temale võiks küll vanuseks pakkuda ka 50 ???? Keha on lihtsalt nii heas toonuses.

Pidin kohe googeldama, kuna ei tunne sellist isikut. Siin 7 aasta eest tehtud videos on ta siis 53-54 kanti? https://www.youtube.com/watch?v=jl_2-HoLZkQ Näeb välja küll nagu 64. Vabandust.

Ei pea vabandama (ent oli armas 🙂 ). Pole teda reaalselt näinud, miskipärast tuli teemat lugedes silme ette. Just figuuri tõttu.

Aru ma ei saa ainult sellest, mida ilusat on pruunis nahas? See muudabki inimesed hoobilt vanemaks! Ja ka inetumaks. Just näost. Mõni teeb seda kunstlikult (D. Oja), mõni teine jällegi solaariumis / päikese käes (A.Veesaar). Esimene talitab vähemalt tervislikult, teisel kajastub see näonaha rohketes kortsudes. Juurde küll see jume midagi ei anna (peale kortsude ja rohkete maksaplekkide).

Minu silmale on kõige kaunim jume helepruun. Nägu kaitsen juba varakevadest 50 SPF Eucerin’i kreemiga ja nahk on 44-selt kortsuvaba ja kena ühtlase jumega, et piisabki vaid kreemitamisest.  Rasune pole, pigem normaalne. Ja mitte ühtegi plekki ega sünnimärki. Ise ka selleks natuke vaeva näinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna ma kunagi sain siit head nõu oma kuivale nahale Puhta Looduse ortomed uureakreemiga, siis võiks täitsa teemaalgatajagi proovida kodumaiseid kreeme- odavad ja kui sobivad, siis alati kergesti kättesaadavad, pea igas toidupoes olemas. Rasusele ja pindkuivale/rasusele/kombineeritud nahale sobiksid näiteks kurgikreem, kibuvits, kooriv õunakreem ja teepuuõli näovaht. https://orto.ee/puhas-loodus/naohooldus/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ükski kreem su nahka ei muuda. Peaasi, et kahju ei tee, nt vale kreem võib punne põhjustada.

Endale meeldib päevakreemiks Tilk! sari, ju seal ka nooremale nahale miskit

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Märgatavalt hästi mõjub mulle Sesderma Salises geel-kreem (sh mitte nii hästi sama sarja geel) ja sama sarja puhastusvaht.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Ilu Igapäevast kreemi rasusele nahale