Esileht Pereelu ja suhted Igast suhtest laps

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 38 )

Teema: Igast suhtest laps

Postitas:
Kägu

Mida Perekooli käod arvavad naistest, kellel on igast suhtest laps, nii kolm ja rohkem, ja ikka üksi? Mina mehena sellistest lugu pidada ei oska.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mida Perekooli käod arvavad naistest, kellel on igast suhtest laps, nii kolm ja rohkem, ja ikka üksi? Mina mehena sellistest lugu pidada ei oska.

Ega me naistenagi sellistest lugu ei pea.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Madala kvaliteediga inimesed.
Sama nii meeste kui naiste kohta. Mehed minumeelest lendlevad veel rohkem õielt õiele ja teeval lapsi vasakule-paremale jättes lapsed naistele kasvatada.

Mina olen nn teise ringi naine. Lapsed kõik oma eks abikaasaga, eksi poolt soovitud. Olen uues suhtes, kuid uusi lapsi uue elukaaslasega teha ei kavatse, eksmees aga läks uude suhtesse ja tegi ka uued lapsed, jättes vanad (soovitud) lapsed unarusse…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oleneb olukorrast. Kui lapsed on saadud näiteks vanuses 16 (kogemata jäädi rasedaks, vanemad ei lubanud aborti teha) 25 (suhe lõppes mehe surma tõttu) ja 36 (lõpuks leiti uus armastus) siis ei oska suurt midagi ette heita. Kui aga on tegu sarisigitajaga, kel iga kahe aasta tagant on uus suur elu armastus, siis ega ei arva midagi head.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tean paari naist, kellel on lapsed 3 erineva mehega. Hetkel on nad mõlemad oma noorimate laste isadega suhtes ehk siis mitte üksi. Korralikud, töökad ja heas vormis naisterahvad. Kindlasti mitte litsakad vms. Laste vanusevahed on mõlemal üsna suured, millest võib järeldada, et uut suhet testiti ja oodati laste saamisega. Lõpuks siiski saadi laps ja mingil põhjusel aastaid peale seda mindi lahku. Kusjuures, niipalju kui mina tean, pole kummalgi naisel rohkem suhteid olnud. 3 meest 25 aasta kohta pole ju palju?!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lapsevaba inimesena ei saa ma üldse paljunemise vajalikkusest aru.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ega sellised mehed ka ei meeldi, kellel mitme erineva naisega lapsed, ühegagi koos ei ole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tänapäeval justkui ongi, et iga “liblikas kõhus” tunde peale hakatakse koos elama ja kohe uued lapsed ka, siis vanemad lapsed elagu seda nõmedat kärgpere ja peavad rahul olema, pannakse veel uusi tittesid hoidma. Hästi nõme. Ilmselgelt lasevad naised ruttu tited teha, lootuses et mees jääb püsima. Nõmedad on mõlemad, kumbki mõtlevad ainult iseenda peale, mitte lastele. Ja siis imestame, et koolid ja lasteaiad on täis käitumis-ja õpihäiretega lapsi. Just selline massiline kärgperendus ja viletsad suhted tekitavadki neid häireid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina sain esimese lapse noorelt (18) ja see polnud planeeritud. Küll aga olen väga õnnelik, et ta mul olemas on, minu elu oleks kindlasti hoopis teistsugune, kui ma poleks varakult last saanud.
Teise lapse sain pikaajalisest suhtest, mis tänaseks on läbi. Vanus on nüüd selline, et kui ühte last veel tahta, siis pikalt enam oodata ei kannata, samas minu enda jaoks on üks põhjus, miks seda juhtunud pole, just see, et ma ei taha saada kolmandat last kolmanda mehega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja ootab vastust, et need ikka õiged inimesed küll pole vms. ?

Minu suhtumine oleneb käitumisest ja eluviisidest: kui on normaalsete eluviisidega, teeb tööd ja kasvatab oma lapsi, siis mis seal ikka. Võibolla on lihtsalt keskmisest kehvem suhteõnn olnud – näiteks kolm korda üritanud pereõnne rajada (“No igavesti ei saa ju viltu minna”), aga realiseerunud ikka halvim variant ehk näit. kolmas mees ka ei talunud titekisa/hakkas kõrvasuhteid harrastama. Ja sellises olukorras ongi olnud valida ainult halva või veel halvema vahel – kas püüda hoida fassaadi, et teised inimesed ei hakkas halvustavalt sosistama: “Näe, näe, nüüd läks selle kolmandaga ka elu lõhki!” (ja juurde mõtleb rõõmsalt: “Küll on hea, et see ei toimu minuga, huhhhhhh!”). Või siis minna järjekordselt lahku ja jäädagi üksi.

Kui aga eluviis on ühest peost teiseni, meessõbrad vahelduvad kiiresti, lapsed on raskustes, sest neil ei ole piisavalt täiskasvanu tähelepanu (õed-vennad nö. kasvatavad üksteist) – no siis on see variant, kus inimene eriti ei kontrolli oma isiklikku elu. Põhjuseks võivad olla veidrad väärtushinnangud, liigne impulsiivsus, madal intelligentsus – vähemalt üks neist või ka mitu asja kokku.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ega sellistest ei arvagi palju, kel iga laps ise mehega tehtud ja ikka elavad üksikema toetuse ja toidupanga ja Kodutunde peal.
Ja tahtsin just ütelda sama, et ega ma sellisest mehest, kellel kolme naisega kolm last on ja ühtegi neist ei kasvata, ka eriti palju ei arva ja väärtuslikuks mehe/isamaterjaliks ei pea.
Aga üks on kindel, lapsed pole oma vanemate vigades süüdi.
Aga on nt ka nii, et abiellus noorena, jäi lapsega leseks, siis abiellus uuesti ja sai uue abikaasaga lapse. Elus võib palju asju juhtuda selle paarikümne aasta jooksul, mil naisel viljakas lapsesaamise aeg on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hea kui keegi veel lapsi julgeb teha. Ei ole vahet, kas tegemist on viienda või kümnenda suhtega. Mina tahan küll, et keegi mul ka vanana kusised mähkmed ära vahetaks.

Õeluskotid, kes lapsi esma- ja teisejärguliseks jagavad, no neist ei arva ma tõesti midagi. Sellistele paras sipupüksid jalga vedada. Sama hästi võiks ju kõikidele ülekaalulistele haiglakeelu kehtestada. Absurdina 1:1

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hea kui keegi veel lapsi julgeb teha. Ei ole vahet, kas tegemist on viienda või kümnenda suhtega. Mina tahan küll, et keegi mul ka vanana kusised mähkmed ära vahetaks.

Õeluskotid, kes lapsi esma- ja teisejärguliseks jagavad, no neist ei arva ma tõesti midagi. Sellistele paras sipupüksid jalga vedada. Sama hästi võiks ju kõikidele ülekaalulistele haiglakeelu kehtestada. Absurdina 1:1

Õudne :(, sinu laps küll olla ei tahaks..

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina ei oska lugu pidada mehest, kes EI SAA aru, et lapsi üksi ei tehta. Tore, et sina mehena jälgid hoolega, et igast suhtes lapsi ei sünniks. Ehk hakkad koolitama mehi, et nad nii vastutustundetult naisega ei käituks. Igas suhtes ju naine loodab,et SEE mees ei jäta teda maha. Aga näed jätab, isegi lapsest ei hooli.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oleneb inimesest ja olukorrast. Kui ema oma lastega hakkama saab, lapsed on hoitud ja hoolitsetud, teistelt abi ei kerjata ja riiki ei kiruta, siis on ju kõik korras.

Ühel tuttaval on kolm last – kõik lapsed erinevate isadega, kellega ta kunagi koos elanud ei ole ja lapsele elatist maksab nendest isadest vaid üks (teeb seda vabatahtlikult ja mitteametlikult, teised mehed vist ei teagi laste olemasolust, olen aru saanud, et välismaalased). Selle tuttava jutu järgi on üksikemadus oli tema enda valik – oli otsustanud, et kui 35-aastaselt meest leidnud ei ole, siis lapsed saab ikka ja siis toimis ka vastavalt. Töötab suhteliselt hästi tasustatud alal, tema vanemad on vajadusel ka abiks olnud – miks siis mitte. Väga õnnelik pere tundub olevat.

Kui aga hüpatakse suhtest-suhtesse ja enamus suhteid lõpeb lapsega (toetuste või mehe kinnihoidmise nimel), siis sellest ei pea ma tõesti midagi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina ei oska lugu pidada mehest, kes EI SAA aru, et lapsi üksi ei tehta. Tore, et sina mehena jälgid hoolega, et igast suhtes lapsi ei sünniks. Ehk hakkad koolitama mehi, et nad nii vastutustundetult naisega ei käituks. Igas suhtes ju naine loodab,et SEE mees ei jäta teda maha. Aga näed jätab, isegi lapsest ei hooli.

Ennem kui kasutad hirmpeeneid väljendeid nagu näiteks vastutamine, siis palun väga

Suitsetad-> vastuta tagajärgede eest. Arstiabile õigust olla ei tohiks
Ülekaal-> vastuta tagajärgede eest. Arstiabile õigust olla ei tohiks
Töötu-> vastuta tagajärgede eest.
jne. jne

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oot, misasja? Kui üks suhe välja ei tulnud, kuid saadi laps siis olen kohe sinu silmis madal isik, kuna saan lapse uue mehega?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oot, misasja? Kui üks suhe välja ei tulnud, kuid saadi laps siis olen kohe sinu silmis madal isik, kuna saan lapse uue mehega?

Ei, kui on 2 last kahe mehega, siis see on veel vastuvõetav. Aga vat nii kui kolmas on, siis on kohe lits ja liiderdaja valmis.

Kuulun ise ka nende sekka, kellel 3 last kolme mehega. Kusjuures tean isegi 2 naist, kellel on 4 last 4 erineva mehega ja mõlemad on ka viimase lapse isast lahku läinud ja mõlemal on ka uus mees. Mis seal salata, vaatan viltu. Vaatan viltu ka selle naise peale, kellel on hetkel 5 last 3 mehega, 3 viimase lapse isa on vist vangis või on juba välja saanud, ei teagi. 2 esimest on juhusuhetest.
Enda olukord on vähe teistsugune, aga detailidesse ei hakka laskuma, ise enda olukorrale viltu ei vaataks, aga tean, et räägitakse ka minust igasuguseid lugusid.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kui aga eluviis on ühest peost teiseni, meessõbrad vahelduvad kiiresti, lapsed on raskustes, sest neil ei ole piisavalt täiskasvanu tähelepanu (õed-vennad nö. kasvatavad üksteist) – no siis on see variant, kus inimene eriti ei kontrolli oma isiklikku elu. Põhjuseks võivad olla veidrad väärtushinnangud, liigne impulsiivsus, madal intelligentsus – vähemalt üks neist või ka mitu asja kokku.

No aga kui eluviis on samasugune, nagu kirjeldasid, aga lapsi ei ole tehtud iga mehega, nt ainult iga teisega paar tükki? Või kui kõik on isegi ühega, kellega aga koos ei olda ja heal juhul vahepeal korraks kokku kolitakse ja siis jälle lahku? Kas neil juhtudel on olukord kuidagi parem?

Ega sellistest ei arvagi palju, kel iga laps ise mehega tehtud ja ikka elavad üksikema toetuse ja toidupanga ja Kodutunde peal.

Kui on lapsed tehtud ühe mehega, aga elatakse üksikema toetuse(mis see muuseas on?), toidupanga ja Kodutunde peal, siis suhtud hästi?

Lihtsalt selle põhjal küll hinnanguid ei anna, kui mitu last mitme partneriga tehtud on, kui neid lapsi ise kasvatatakse. Üks laps küla peal on ka halvem kui kolm last korralikus kodus, isegi, kui igaühel on erinev isa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mõtlen, et inimesele meeldivad lapsed.
Ja kõik.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nõustun ja lisan su jutule veel seda, et ei arva sellistest meestest ka mitte vähimatki, kes erinevatele naistele on lapsi teinud, on sellega veel uhkedki ja omaarust jõle isased, aga lapsi kasvatada ei viitsi. Ainult tegemisrõõm ja uued augud (naised).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei suhtu halvasti. Paraku on loodus naise niimoodi teinud, et paljudel tuleb koos armumisega ka titeisu. Sinna juurde need, kes ongi väga lihtsa rasestumisega ja isegi siis, kui kaitsevahendeid kasutatakse. Noja ja mis sa teed, kuid suhe läheb lörri näiteks mehe tõttu. Eks varem või hiljem tuleb uus mees ja temal võib olla soov last saada.

No ja kui kõige selle juurde veel lisada keskmise eesti mehe loosung, et kummiga seks on nagu lille nuusutamine gaasimaksiga, siis ei ole põhjust imestada, kust need lapsed tulevad.

Kolm partnerit elu jooksul on kõvasti vähem kui keskmise inimese keskmine partnerite arv. Miks see naine rohkem lits on kui naine, kes on 40-ga maganud, aga titte pole saanud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis seal salata, vaatan viltu.

Veidrik, esimesena viskad kivi, ise samasugune. Oh, vabandust, sinu olukord ju eriline.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei suhtu halvasti. Paraku on loodus naise niimoodi teinud, et paljudel tuleb koos armumisega ka titeisu. Sinna juurde need, kes ongi väga lihtsa rasestumisega ja isegi siis, kui kaitsevahendeid kasutatakse. Noja ja mis sa teed, kuid suhe läheb lörri näiteks mehe tõttu. Eks varem või hiljem tuleb uus mees ja temal võib olla soov last saada.

No ja kui kõige selle juurde veel lisada keskmise eesti mehe loosung, et kummiga seks on nagu lille nuusutamine gaasimaksiga, siis ei ole põhjust imestada, kust need lapsed tulevad.

Kolm partnerit elu jooksul on kõvasti vähem kui keskmise inimese keskmine partnerite arv. Miks see naine rohkem lits on kui naine, kes on 40-ga maganud, aga titte pole saanud?

Kaitsevahendeid korralikult kasutades ei rasestuta ega rasestata. Laps vajab kasvamiseks ema ja isa, mis puutuvad siia naised, kes titte pole saanud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tahaks teada, mida arvab teemaalgataja sellistest meestest, kes teevad näiteks kolme erinevad naisega lapsed? Nii et teema küsimus võiks olla selline, et mida arvate inimestest, kes teevad pea igasse suhtesse lapse?
Minu vastus on, et esimese lapse saamise ajal ollakse suuresti väga noored, ja ei mõtle. Aga järgmistga peaks ikka mõtlema. Selleks võimeline olema, kogemus on siis juba olemas ju.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis seal salata, vaatan viltu.

Veidrik, esimesena viskad kivi, ise samasugune. Oh, vabandust, sinu olukord ju eriline.

Kas ma ütlesin eriline?
Ma ei vaata viltu näiteks sellise naise peale, kes on 15 aasta jooksul saanud 3 last, viimase isaga abielus, ühe lapse isaga petmise pärast lahku läinud, teiselt näiteks korra peksa saanud või vaimne vägivald vms. Või kui näiteks ühe lapse isaga on midagi juhtunud, või kui üks laps on väga noorelt juhtunud. tean ka juhtumit, kus rasedusest saadi teada väga hilja. Ühel vanal klassiõel oli nii, et esimene laps sündis noorelt, mehelt sai peksa. Teise lapse isaga oli abielus ja kõik oli kena, aga millegipärast läksid ikkagi lahku. Nüüd on mõned aastad kolmandaga koos olnud ja ühine laps ka. Teda ma viltu ei vaata. Aga kui inimene on 8 aasta jooksul saanud 5 last, 2 neist juhusuhetest ja 3 viimast kurjategjalt, siis natuke viltu ikka vaatan ja ise ennast samasuguseks tõesti ei pea.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Aga ma ei saa aru, kuidas keegi saab otsustada teise inimese kohta, et ta pole lugupidamist väärt paljalt mingite kuivade faktide põhjal. Inimesed on imelised ja mitte lugupidamist väärivad väga vähesed – reeglina need, kes teistesse inimestesse ise lugupidamatult suhtuvad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mitte midagi ei arva, pole minu asi teiste elusid ja valikuid arvustada. Ma vaatan, kuidas ma oma eluga hakkama saan.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen 31 ja valline ning mõtisklen siin, et pole meest, pole lapsi. Miks? Sest iga mees pole minu arvates isa materjal. Mingi aeg kartsin, et ei saagi lapsi ja siis mõtlesin, et see poleks ka maailma lõpp veel, äkk pole ka mina just kõige parem ema materjal või siis pole tekkinud seda tunnet, kuna pole õiget meest kohanud.

Isiklikult arvan, et katkiseid peresid ja lapsi on juba küllalt, seega ei juhtu ka midagi, kui pole ega tule aga eks seda näitab elu. Mul on hea meel, et olen hoidunud suvaliste meestega laste saamisest aga eks enamus asju siin elus ole maitse asi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Väike vihje: need naised ei ootagi sinusuguse Perekoolis pläkutaja lugupidamist.

Mina jälle ei oska sinust lugu pidada– istud siin ja räägid naistest halvasti. Mees või asi.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 38 )

Esileht Pereelu ja suhted Igast suhtest laps