Esileht Pereelu ja suhted Igatsen eksi

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Igatsen eksi

Postitas:

Olen juba 2 aastat koos uue mehega, aga igatsen ikka eksi. Kuidas igatsusest lahti saada?
Eks ei ole tegelt mees, keda taga nutta. Kuritarvitas alkot, oli ükskõikne, meeldis võõraid naisi vaadata jne. Ise algatasin lahkumineku, sest närvid ei pidanud toona enam vastu.
Praegune mees on täielik vastand.
Miks ometi ei anna süda rahu ja ei saa uut rahulikku elu nautida:((((

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.01 15:27; 05.01 16:02; 05.01 20:07; 05.01 20:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen juba 2 aastat koos uue mehega, aga igatsen ikka eksi. Kuidas igatsusest lahti saada?

Eks ei ole tegelt mees, keda taga nutta. Kuritarvitas alkot, oli ükskõikne, meeldis võõraid naisi vaadata jne. Ise algatasin lahkumineku, sest närvid ei pidanud toona enam vastu.

Praegune mees on täielik vastand.

Miks ometi ei anna süda rahu ja ei saa uut rahulikku elu nautida:((((

Pakun, et tormasid uude suhtesse ilma, et eelnevat enda jaoks lõpetanud oleks.

Üldiselt aga on minu jaoks need vana ja vägivaldse eksi taganutmise teemad täielik müstika mida minu mõistus ei võta.

+21
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul veidi sama lugu. Ainuke vahe, et eks ei vaadanud teisi naisi. Ei tea, et millest see tuleb, äkki igavusest? Emaga kord arutasime ja tema ka pidavat mõtlema eksile, kes oli küll vaimne vägivallatseja ja ma aru ei saa, et miks ta sellist tagasi tahaks, aga konkreetselt ütleski, et polnud igav elu ja oli muid plusse, mida praegusel mehel pole. Liiga stabiilne on äkki igav ja liiga introvertne ja vaikne mees. Tahaks vahest ka kärtsu ja mürtsu äkki ja ei jaksa ise vaid ettepanekuid mingiks tegevuseks teha ja nagu üksi suhet üleval hoida.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellepärast, et sa ei kontrolli enda mõtteid ja pole eelnevast elust lahti lasknud. Inimene tahab sageli seda, mida tal enam ei ole või veel ei ole. Sa muudkui mõtled talle, elad solvumisi uuesti läbi, hellitad lootusi.
Enne uue suhte loomist, tuleb vana lõpetada. Sellega võib minna aastaid, et lõplikult lahti lasta. Pooliku südamega uut suhet luues, tulevad poolikud suhted. Mõtle hoolega järgi, mida sa tahad ja lõpeta minevikus elamine. Keskendu praegusele suhtele.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Moded võiks vahelduseks pisut korda majja lüüa. Vägisi trügivad pereelu teemad ajaviitesse ja on muudki, mille õigem koht oleks mõnes teises alafoorumis.

+3
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellepärast, et sa ei kontrolli enda mõtteid ja pole eelnevast elust lahti lasknud. Inimene tahab sageli seda, mida tal enam ei ole või veel ei ole. Sa muudkui mõtled talle, elad solvumisi uuesti läbi, hellitad lootusi.

Enne uue suhte loomist, tuleb vana lõpetada. Sellega võib minna aastaid, et lõplikult lahti lasta. Pooliku südamega uut suhet luues, tulevad poolikud suhted. Mõtle hoolega järgi, mida sa tahad ja lõpeta minevikus elamine. Keskendu praegusele suhtele.

Tunnistan, et tegin vea ja läksin liiga kiirelt uude suhtesse.
Kas nüüd vigade paranduseks on õige ka uuest mehest lahku minna ja oma süda üksi olles kokku lappida? Või on mingi variant ka uues suhtes süda terveks ravida?

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.01 15:27; 05.01 16:02; 05.01 20:07; 05.01 20:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan mõne nõustajaga rääkida, saad ehk oma mõtetes selgust, et kuidas vana lõpetada ja kas praeguses midagi nii puudu, et pole mõtet sellegagi jätkata.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõbrannal oli sarnane lugu, kui olid koos -küll siis kirus jne. Läksid lahku, mees leidis ruttu uue. Sõbranna ka hirmsasti otsis uut meest, aga sattus üha hullemate jobude otsa. Siis hakkas eksi igatsema, kuigi eksile ammu sõbranna korda ei läinud.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.01 18:20; 05.01 20:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees igatseb sul ka eksi. Nii on juba seatud.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lahku tuleks minna siis kui kriipima ei jää kui mehel uus kaaslane tekib. Mul endal läks eelmisest suhtest lahtimurdmisega isegi natuke liiga kaua ja jõudsin sellesse staadiumisse, kus sest potentsiaalsest uuest naisest pigem kahju oli. Aga eluga edasimineku tegi see küll väga lihtsaks.

Uues suhtes on võimalik oma katkist südant lappida küll, aga pole väga tõenäoline, et see suhe lõpuks ka püsima jääb. Kui kiiresti või kui sügavalt sa sellesse tormasid? Kui veel koos ei ela, pole tegelikult midagi hullu.

Aga iseenda jaoks selgeks mõtlemine, miks lahku sai mindud ja miks see ainuõige otsus oli, on tähtis juba seepärast, et ajul on kombeks negatiivsed asjad aja jooksul unustada, sellepärast paistabki tagantjärele muru rohelisem ja inimesed paremad kui nad tegelikult olid. Kui sinna lisada see, et tegelikult pole hinges veel üle saadud, tekibki see olukord, kus tahetakse tagasi minna. Ja kui see lõpuks õnnestub, pettutakse, sest reaalsus on see, et suhe pidi ikka piisavalt halvasti toimima, et lahkuminek üldse ette sai võetud ning pärast esialgset eufooriat ja mesinädalaid tuleb karm reaalsus paratamatult tagasi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ise süüdi.

Mõtle sellest kuidas eks uute naistega magab- aitab 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.01 18:54; 05.01 19:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ometi ei anna süda rahu ja ei saa uut rahulikku elu nautida:((((

Stockholmi sündroom, sõltuvus

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuritarvitas alkot, oli ükskõikne, meeldis võõraid naisi vaadata

Tõesti ei saa aru, mida siin igatseda on siis. Et siis oli elu huvitavam ja polnud seda va igavat heaolutunnet? Mõned naised on vist tõesti peast natuke haiged. Võib-olla oleksid pidanud mõne oma eksi hea omaduse ka kirja panema, kui tal neid oli, siis oleks ehk sinust kergem aru saada.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küll ja küll neid lugusid olnud, kus naine jookseb vägivallatseva joodiku juurest minema, leiab hea, tööka ja kaine mehe, kes teda lausa kätel kannab, aga mõne aja pärast on ikka eelmise mehe juures tagasi või leiab uue ja veel hullema. Ilmselt on põhjus selles, et lapsepõlvest on selline muster juba kaasa saadud, et armastus tuleb välja teenida või kui armastab, siis peksab. Kui lapsepõlvekodu oli rahulik ja harmooniline, vanemad olid rahulikud, hoidsid ja armastasid teineteist ja lapsi, siis vaevalt viinaninast hoorajäägrit taga igatsetakse. Ma usun, et hea nõustaja saab aidata, aga tööd tuleb endaga ikka ise teha. Ehk on abi ka teadmisest, et kui lapsed kasvavad normaalses hästitoimivas perekonnas, siis on tõenäosus, et nad isegi suudavad sellise pere luua, suurem.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küll ja küll neid lugusid olnud, kus naine jookseb vägivallatseva joodiku juurest minema, leiab hea, tööka ja kaine mehe, kes teda lausa kätel kannab, aga mõne aja pärast on ikka eelmise mehe juures tagasi või leiab uue ja veel hullema. Ilmselt on põhjus selles, et lapsepõlvest on selline muster juba kaasa saadud, et armastus tuleb välja teenida või kui armastab, siis peksab. Kui lapsepõlvekodu oli rahulik ja harmooniline, vanemad olid rahulikud, hoidsid ja armastasid teineteist ja lapsi, siis vaevalt viinaninast hoorajäägrit taga igatsetakse. Ma usun, et hea nõustaja saab aidata, aga tööd tuleb endaga ikka ise teha. Ehk on abi ka teadmisest, et kui lapsed kasvavad normaalses hästitoimivas perekonnas, siis on tõenäosus, et nad isegi suudavad sellise pere luua, suurem.

Mida turvalisest ja igavast mehest mäletada samas?

0
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.01 18:54; 05.01 19:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küll ja küll neid lugusid olnud, kus naine jookseb vägivallatseva joodiku juurest minema, leiab hea, tööka ja kaine mehe, kes teda lausa kätel kannab, aga mõne aja pärast on ikka eelmise mehe juures tagasi või leiab uue ja veel hullema. Ilmselt on põhjus selles, et lapsepõlvest on selline muster juba kaasa saadud, et armastus tuleb välja teenida või kui armastab, siis peksab. Kui lapsepõlvekodu oli rahulik ja harmooniline, vanemad olid rahulikud, hoidsid ja armastasid teineteist ja lapsi, siis vaevalt viinaninast hoorajäägrit taga igatsetakse. Ma usun, et hea nõustaja saab aidata, aga tööd tuleb endaga ikka ise teha. Ehk on abi ka teadmisest, et kui lapsed kasvavad normaalses hästitoimivas perekonnas, siis on tõenäosus, et nad isegi suudavad sellise pere luua, suurem.

Mida turvalisest ja igavast mehest mäletada samas?

Ei ole jah. Parem on ikka hellalt meenutada, et näed see oli see aasta, kui mees mul jõulude ajal ninaluu puruks lõi või et, selle armi otsa ette sain jaanipäeval, mees pudeliga lõi . Muidu sihuke tore mees, aga käsi tõusis kergesti, aga eks ma olin ise ka süüdi.
Istud ja meenutada peksasaamisi, EMOs käimisi, varjatud sinikaid.
Turvalise mehe puhul jäävad sellised mälestused muidugi ära. Nii nagu mu emal, minul ja loodan ka minu tütrel

+13
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.01 18:20; 05.01 20:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ise süüdi.

Mõtle sellest kuidas eks uute naistega magab- aitab ????

Ta magas nendega suure tõenäosusega juba siis kui koos elasime. Leidsin kondoome, kuigi meie neid ei kasutanud. Minu ees ja sõprade ees lausus repliigid nagu nt, et Kas siin Naisi ka on????

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.01 15:27; 05.01 16:02; 05.01 20:07; 05.01 20:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ometi ei anna süda rahu ja ei saa uut rahulikku elu nautida:((((

Stockholmi sündroom, sõltuvus

See oli jah nagu sõltuvus. Mees tahtis iga päev seksida ja ma tundsin kohustust seda talle anda. Kuigi ma ise sugugi nii palju ei tahtnud, kuid olin nagu halvatud ega suutnud ei öelda. Mida tahes ma tegin, siis suhteliselt lühikestel perioodidel näidati minu vastu lugupidavat suhtumist. Olin nagu kalts tema juuresolekul ja mõju all.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.01 15:27; 05.01 16:02; 05.01 20:07; 05.01 20:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ju oli seks parem eelmise mehega. Aga normaalse mõtlemise juures saad ju aru, et plussid peaks miinused üles kaaluma

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas nüüd vigade paranduseks on õige ka uuest mehest lahku minna ja oma süda üksi olles kokku lappida? Või on mingi variant ka uues suhtes süda terveks ravida?

Kas *uues suhtes olla* on mingi eraldi eesmärk sul?
Küsimused, kuidas eksist lõplikult unustada ja kas tahad uue mehega ühist elu (KAS SA ARMASTAD TEDA?) on ju täiesti erinevad.
Südamevalu kaob ikka aja jooksul, oled siis kellegi uuega koos või mitte. Kui see on aga ainus põhjus uue mehega aega veeta, et oma haavu ravida, siis see pole päris OK.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Pereelu ja suhted Igatsen eksi