Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Igemepõletik

Postitas:

Lappasin googli ja otsingud läbi aga ei leia mina kas soovitatud suuvett või igemegeeli igemepõletiku puhuks.
Seega otsustasin teha uue teema ja uurida mis ettepanekuid siinsetel lapseootel emmedel on igemepõletiku koduse ravi puhuks.
Hambaarstile on järjekord nii pikk aga seniks vaja millegagi põletikku leevendada enne kui hullemaks läheb.

Suuvee leidsin sobiva aga tahaks ka midagi millega põletikulist iget määrida või loputada lisaks. On kellegil mingeid soovitusi. Apteegis on saadaval kamistad gel aga seda rasedatele ei soovitata. Või ikka võib seda panna igemele?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.11 13:02; 03.11 08:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ise hakkasin kasutama igemepõletiku puhul paradontax hambapastat.
Maitse vajab harjumist aga muidu päris tõhus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul aitab \”lesnoi balsam\” ja enne rasedust kasutasin Kamistad geeli – apteegist retseptita saadaval. Täpselt ei tea raseduse ajal kasutamise kohta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ingver on looduslik nn antibiootikum ja valuvaigisti. Tee omale ingveriteed (riivi ingver ja vala vesi peale, lisada võid sidrunimahla, et maitse meeldivam oleks). Lisaks võid ingverit ka igemele panna. Mulle tundus, et kui panna riivitud ingverit igemele, võttis nt valu kiiremini ära kui tükike ingverit.
Minu kamistad kreemi/geeli peal on kirjas, et rasedatele pole soovitatav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on ikka väga tugev igemepõletik. Seda nii raseduse ajal kui enne.
Kindlasti paradontax hambapasta, hambaniit (kõik hamabavahed kindlasti enne magama minekut korralikult puhastada või ka siis kui tunned meeletut ebamugavust), pehme hambahari ja ka kummelitee aitab. Olen öösiti isegi ärganud ja hambavahed hambaniidiga üle puhastanud, paradontaxiga ära pesnud ja siis veel leiget kummeliteed suus hoidnud. Saan edasi magada. Aitab ka ainult kummeliteest, kui õhtul vahed korralikult puhastatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen teinud küüslaugu ja peensoola pastat ja siis sellega igemeid hõõrunud. Muide aitab ka hambavalu korral hästi ruttu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igemepõletiku puhul on olemas spets hambapasta apteegis: LACALUT (ehk on kirjapilt õige). Ise sellest mitu korda abi saanud ning ka minu hambaarst soovitab seda kasutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pesin ka umbes kuus korda päevas hambaid. Palju parem oli peale pesu alati. Kasutan sensodyne hambapastat, PRONAMEL on nimeks. http://media.lunch.com/d/d7/535276.jpg?2

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan teid soovituste eest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.11 13:02; 03.11 08:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tekkis ka raseduse ajal gingiviit, hambaarst soovitas Vitis Gingival pastat ja suuvett- sellised roosas pakis- http://www.suuinfo.net/Kampaaniatooted/id/60/prod_id/206/prod_keyword/vitis_gingivali_komplekt/
Igemepiir oli vahel lausa punane ja iga kord kui hambaid pesin, veritsesid. Õnneks peale sünnitust on asi paremaks läinud 🙂

Suuvee pakendi infoleht ütleb:
Vitis gingival suuloputusvedelik 500 ml, kaitse katu, igemepõletiku ja kaariese vastu. Kaitseb ja taastab igemeid. Sobib kasutamiseks rasedusgingiviidi korral.Sobib kasutada vanematel inimestel, kellel on probleeme igemete taandumisega. Soovitame kasutada koos Vitis Gingival hambapastaga.

Kasutamine: 2 korda päevas, 15 ml 30 sekundit. Sobib alates 7 eluaastast.

Hambapasta pakendi infoleht ütleb:
Hambapasta kaitseb katu vastu ja vähendab igemete tundlikkust. Kaitseb ja taastab igemeid. Sobib kasutamiseks rasedusgingiviidi korral. Soovitame vanematel inimestel, kellel on probleeme igemete taandumisega.

Kasutamine: 2 korda päevas, hernetera suurune kogus hambaharjale. Soovitame kasutada koos Vitis Gingival suuloputusveega. Sobib alates 7 eluaastast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

taruvaik saialilllega

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]pillekas2 kirjutas:[/small]
[tsitaat]taruvaik saialilllega[/tsitaat]

Ma tuletan meelde, et olen rase ja seetõttu esiteks ei tarbi tooteid, mis sisaldavad alkoholi, nagu on taruvaik ja saialill ning teiseks kas sa ise oled seda rasedana proovinud suhu lasta? Ma usun, et see vähenegi söök, mis mul sees seisab, tuleb selle peale välja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.11 21:09; 05.11 08:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

teadmiseks – taruvaik saialillega on rasedale lubatud. ka see, mis on alkoholiga. olemas on ka ilma alkoholita.
olen seda rasedana suhu lasknud. ka jubeda iivelduse ajal.
ei maksa targutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]teadmiseks – taruvaik saialillega on rasedale lubatud. ka see, mis on alkoholiga. olemas on ka ilma alkoholita.
olen seda rasedana suhu lasknud. ka jubeda iivelduse ajal.
ei maksa targutada.[/tsitaat]

No sa oled ju ainukene kes siin targutab.

Tubli oled, et suudad seda suhu lasta raseduse ajal. Aga sa mõtle selle peale, et kõik ei suuda seda teha. Ja seega ei ole mõtet soovitada oma mõõdupuu järgi vängelt maitsvaid ja lõhnavaid asju rasedale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.11 21:09; 05.11 08:07;
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.