Esileht Ilu ja tervis Igemetasku küretaaž

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Igemetasku küretaaž

Postitas:
Kägu

Vaatan hambaravi arveid ja ühe firma arvetel on alati kirjas igemetasku küretaaž ja teiste firmade arvetel ei ole mitte kordagi. Kas seda mujal ei teha ja kui oluline see on, maksab see ca 35 eurot?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võib-olla peaksid seda küsima hambaarstilt. Igemetasku küretaaž on hambakivi väljaurgitsemine ja 30 eurot selle eest on odav. Kui sul on nii tugev hambakivi, et see on juba igemetaskutes, siis igal juhul peab selle välja urgitsema, halmbakivi põhjustab väga palju probleeme. Kuidas arveid vormistatakse, ongi igas kohas erinev, mis sinna täpselt kirjutatakse. Mõni paneb iga pisiasja eraldi kirja, teine kirjutab üldisemalt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, et suure Tallinna Hambapolikliiniku ühelgi arvel ei ole seda küretaaži ja ei ole seal minult ka küsitud kas seda teha või mitte. Arvel on ühe pinna täidis+külastuse baashind ja nende sisse ei mahu see “odav” küretaaž kuidagi. Imelik, et ühes väikses hambaravis käies (koroona ajal ikka korduvalt) kõik hambaaukude parandused vajasid ka alati seda küretaaži.

Lihtsalt imelik, et nii erinev saab olla.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Imelik, et ühes väikses hambaravis käies (koroona ajal ikka korduvalt) kõik hambaaukude parandused vajasid ka alati seda küretaaži.

Ja mis põhjusel sa siis sealt väikesest hambaravist ei küsi, mida see tähendab ja et sinu arvates pole sellist asja tehtud? Ja mis lõpphind siis erinevate kliinikute puhul tuli? Kui enam-vähem sama, mis siis vahutada. Kui aga ühes kohas on tunduvalt odavam, käi siis seal.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks arvad, et ma odavat otsin?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks arvad, et ma odavat otsin?

Mina näiteks otsin küll sellist kohta, kus tehakse hästi ja odavalt. Kui kahes kohas kvaliteedis vahet ei ole, siis loomulikult võtan odavama.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hambakivisse ja üldse hammaste (sooda)puhastusse suhtutakse väga erinevalt. Käisin 20 aastat ühe hambaarsti juures, kes kunagi hambakivist ega puhastusest ei rääkinud ja kohe kui hambaarsti vahetasin, hakati sellest rääkima (kuigi mul on hambakivi vähe, siis kord aastas ikka urgitsetakse seda mõne hamba küljest, iga kord samad hambad mul koguvad). Mõni tuttav on hädas olnud hammaste veritsemisega ja arst ei rääkinud iial, et see on hambakivi asi. Nüüd käib kaks korda aastas soodapesu tegemas ja kunagi hambad ei veritse. Eks hambakivi tekibki inimestel erinevalt. Aga hambaarstide suhtumine sellesse kui tõsisesse teemasse on väga erinev, osad pühendavad sellele palju aega ja teised ei tee märkamagi ega pea oluliseks. Kas sul probleem on tõsine, saad selgeks, kui käid mõne kolmanda arsti juures veel, ja soovitavalt tänapäevase, mitte nõuka-aegse koolituse saanu juures. Kus ka tänapäevased vahendid, mikroskoobiga ravi, kofreeringud jms.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis Igemetasku küretaaž