Esileht Ilu ja tervis Igivana dilemma (vill)

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Igivana dilemma (vill)

Postitas:

Kui teil peaks tekkima vesivill (näit. jalale), kas teete selle katki või lasete rahus olla? Kuidas kiiremini paraneb?

Ma olen tavaliselt väikese augu sisse teinud, paraneb ca 2-3 päeva.

+2
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Wow, ülipõnev teema! Jälgin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teen katki, ma ei tea, kuidas kiiremini paraneb, sest ma teen selle alati katki ja panen plaastri peale, kui midagi sinna vastu peaks minema, nt jälle on vaja kanda sokki või kinnist jalanõud, niisama õhu käes ma alati plaastrit ei kasuta, aga kui valutab, siis vahel panen ka plaastri.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.07 19:09; 23.07 21:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei tea, kuidas paremini paraneb, igatahes teen pisikese augu sisse, sest ma lihtsalt ei suuda taluda mingit villi enda jala peal. Tohterdan ta kohe vähemalt väliselt normaalseks. Midagi sellest juhtunud ei ole. Tean, et tegelikult ei soovitata katki teha, võib ka mustus sisse minna.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põletuse villi kohta nahaarst igatahes soovitas selle avada ja imestas, et ma seda juba teinud pole.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Avan. Noorena polnud tähtis kui mugava jalanöu ostsin, köik höörusid esimesed paar nädalat, jalad ville täis. Keskealisena see probleem on önneks kadunud, aga sellel ajal lasin villist vee välja, tundus et paranes rutem.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui teil peaks tekkima vesivill (näit. jalale), kas teete selle katki või lasete rahus olla? Kuidas kiiremini paraneb?

Ma olen tavaliselt väikese augu sisse teinud, paraneb ca 2-3 päeva.

Lõikan kääridega või naksan küünetngidega pisikese augu sisse, et vedelik sealt välja tuleks. Sedasi paraneb kiiremini.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lasen ise paraneda muidugi. Ei torgi. Vistrikke ka ei pigista. Loodus teab, mis loodus teeb.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.07 20:30; 23.07 21:22; 24.07 00:33; 27.07 17:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Panen villiplaastri peale.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lasen vedeliku välja, paraneb palju kiiremini.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loodus teab, mis loodus teeb.

Aga loodus on mulle andnud soovi see vill katki torgata.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.07 19:09; 23.07 21:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loodus teab, mis loodus teeb.

Aga loodus on mulle andnud soovi see vill katki torgata.

Ja loodus on andnud ka mõistuse sellistele ebaloogilistele soovidele vastu astuda.

+1
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.07 20:30; 23.07 21:22; 24.07 00:33; 27.07 17:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vistrikke ka ei pigista.

Ja siis käid ringi valge mädapeaga vinn või vinnid näos?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vistrikke ka ei pigista.

Ja siis käid ringi valge mädapeaga vinn või vinnid näos?

Õnneks pole sellist probleemi oma 30 aastat enam olnud, aga jah, loomulikult eelistan loomulikke protsesse. Vastavad meigivahendid on ka leiutatud, muide.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.07 20:30; 23.07 21:22; 24.07 00:33; 27.07 17:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vistrikke ka ei pigista.

Ja siis käid ringi valge mädapeaga vinn või vinnid näos?

Õnneks pole sellist probleemi oma 30 aastat enam olnud, aga jah, loomulikult eelistan loomulikke protsesse. Vastavad meigivahendid on ka leiutatud, muide.

Loodus teab, mis loodus teeb, miks sa loodusele meigiga vastu astud??

Arste ilmselt sa ka iial ei külasta – kui hambas on auk või jalaluu murdunud, siis eks ikka seepärast, et loodus teab, mis teeb.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arste ilmselt sa ka iial ei külasta – kui hambas on auk või jalaluu murdunud, siis eks ikka seepärast, et loodus teab, mis teeb.

Ära nüüd liialda. Või tema tuleb vistrikku jalaluumurruga võrdlema. Jalaluumurru puhul ei ole küsimus enam eelistamises.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.07 20:30; 23.07 21:22; 24.07 00:33; 27.07 17:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Torkan ääres üliväikse augu sisse ja lasen vedeliku välja, sest nii paraneb vill oluliselt kiiremini ja ka valust saab kohe lahti.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Torkan ääres üliväikse augu sisse ja lasen vedeliku välja, sest nii paraneb vill oluliselt kiiremini ja ka valust saab kohe lahti.

sama. kui jääda ootama millal vedelik ära imendub, võtab see mõttetult kaua aega. lisaks võib punnis vill katki minna ja siis on leemendav haav, mis paraneb omakorda kauem.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Ilu ja tervis Igivana dilemma (vill)