Esileht Pereelu ja suhted Ignoreerimine

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Ignoreerimine

Postitas:

+1

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahab seksida sinuga vb

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas jälle lesbiteema?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hommikul lähen tööle, ei tereta. Kui teretan, ei vasta. – ta on parasjagu süvenenud sellesse, mida teeb ja ei pane sind tähele

Lõunaajal sööme lõunat, midagi ei räägi. – ta tahab puhata ja rahus lõunat pidada, mitte lobiseda

Päev otsa käib ringi, midagi ei ütle ega küsi. – jällegi, tööl käiakse tööd tegemas ja kui ta sellega iseseisvalt hakkama saab, siis polegi midagi küsida

Õhtul ammugi ära minnes midagi ei ütle. – ei meeldi enda minekust suurt numbrit teha. Minagi ei ütle iga kord midagi, sest mõtted on juba mujal

Suhtleb ülemustega põhiliselt. Üritab enda positsiooni kergitada? – ülemused on vb huvitavamad kui sina või nendega suhtlemine on vajalik, samal ajal kui sinuga suhtlemine seda ei ole

“Ma ei tulnud siia rääkima” on lause, mida ma tahaks pidevalt kasutada.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hommikul lähen tööle, ei tereta. Kui teretan, ei vasta. – ta on parasjagu süvenenud sellesse, mida teeb ja ei pane sind tähele

Lõunaajal sööme lõunat, midagi ei räägi. – ta tahab puhata ja rahus lõunat pidada, mitte lobiseda

Päev otsa käib ringi, midagi ei ütle ega küsi. – jällegi, tööl käiakse tööd tegemas ja kui ta sellega iseseisvalt hakkama saab, siis polegi midagi küsida

Õhtul ammugi ära minnes midagi ei ütle. – ei meeldi enda minekust suurt numbrit teha. Minagi ei ütle iga kord midagi, sest mõtted on juba mujal

Suhtleb ülemustega põhiliselt. Üritab enda positsiooni kergitada? – ülemused on vb huvitavamad kui sina või nendega suhtlemine on vajalik, samal ajal kui sinuga suhtlemine seda ei ole

“Ma ei tulnud siia rääkima” on lause, mida ma tahaks pidevalt kasutada.

see tundub nii ebaviisakas. mu teismeline käitub nii.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arusaamatu teema.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see tundub nii ebaviisakas. mu teismeline käitub nii.

Ei tea, kellest täpsemalt teemaalgataja räägib aga ju siis ei ole see isik mingi suure jutu mees/naine. Asjalikud inimesed, kes suhtlemise tilulilule aega ja energiat ei raiska, ei tee seda meelega ebaviisakusest. Nad ei tule selle pealegi, et peaks hakkama mingit lisaliigutust tegema ja spetsiaalselt viisakalt käituma. Neil on oma asjad ajada.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Pereelu ja suhted Ignoreerimine