Esileht Pereelu ja suhted Ihaldatuim jõulukink

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 142 )

Teema: Ihaldatuim jõulukink

Postitas:
Kägu

Mul on kuidagi 6nnelik aasta olnud: olen kogu oma nn. igapäevase tehnikapargi sujuvalt välja vahetanud ehk uuendanud.

Uus pesumasin, uus telekas (pigem lisaks uus), uus telefon, uus läpakas, uus muruniiduk. Viimane ei lähe kyll arvesse, aga nende uuenduste t6ttu on ka elektriarve kahtlaselt madalaks kahanenud… 13.- euri peale!? Uue kella unustasin: samuti laetav vooluv6rgust.

Telefoni laen iga nelja päeva tagant..eelmisele tegelasele lykkasin igal 6htul juhtme taha.. Kella laen u. 10 päeva tagant, kui on u. 30% peale aku täituvus langenud. Läpakas ei istu ka enam alatasa vooluv6rgus, kuigi on suuresti töövahendiks.

Mystika! Seda v6ibki kingitusena v6tta- väike elektrikulu. Ja ma elan majas, mitte korteris.

Ma olengi see veidrik, kes ise omale kingitusi teeb 🙂 Advendiajaks sai hangitud uued led- j6ulutuled, mis akna kohale saavad kinnitatud. Juba ootan seda aega ja v6imalust- nii tore!

Muidu aga- yks klient on kinkinud mulle mitmel aastal villased omakootud sokid. Täiesti imelised ja nende yle on mul olnud siiralt väga hea meel! Kannad on aastaga auklikuks kantud, seega pole kappi ilulema jäänud. Kohe kahju on olnud sellest kulumisest, pealispind on ikka kena! Kass on need siis l6puks oma majja vooderduseks saanud- fännab samuti täiega!

 

 

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

vähemalt 50 aastat vana ilusa edeva välimusega lõunaserviis: 12 prae-, supi-, salati- ja koogitaldrikut, 12 kohvitassi koos alustaldrikutega, mõned vaagnad ja paar kandikut ning serviisis vähemalt üks tirin, pigem kaks – üks supi ja teine pannkookide jaoks ????

veel toredam oleks muiduggi 80 aastat vana serviis, aga neid ei pruugi nii täielikke olla, juba 50 aasta vanuse leidmine on paras töö.

päris põnev on endal ka osade kaupa serviise kokku otsida ja osta, aga siiski oleks ülitore, kui keegi valmisserviisi kingiks.

sellise kingituse väärtus oleks 400 – 1000 eurot.

Sul on ilmselt suur perekond? 12 seda ja toda..hmm..vägev! 🙂

Kui mu vanaema suri, myydi maja maha ja seal seda aaret jagus (mida kirjeldasid) : kuna endal on veidi teine maitse toidun6ude osas, sai suur osa taaskasutusse viidud. Läksid t6esti kaubaks kui soojad saiad ja mul hea meel, et n-ö uue elu omale said.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul on ilmselt suur perekond? 12 seda ja toda..hmm..vägev! ????

Kui on tavaline kolme lapsega perekond, kus vanematel kummalgi on kaks vanemat ja kummalgi veel üksainus õde-vend koos partneriga, ongi ju juba 12 imimest täis ja üle ka veel.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul on ilmselt suur perekond? 12 seda ja toda..hmm..vägev!

Sul ei võõrusta kunagi üle 6 inimese korraga? Ma ostsin veel üksi elades nõud 12le

Mul kuluks ta tegelikult pidulik lõunaserviis ära. Kohviserviisi ostain eelmine aasta (Lomonossovi kuldne aed). Luminarci taldrikud, mis tudengina ostsin sinna kõrvale eriti ei sobi.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olengi see veidrik, kes ise omale kingitusi teeb ????

Minu kunagine ämm oli ka selline, kes tegi endale kingitusi. Tekitas lapselastes sellega palju segadust. Sest pakkis need kingid ära ja pani kuuse alla. Ja siis lapselapsed olid kurvad, et nemad said kõik ühe kingi ja siis hakkas tulema: vanaema, vanaema, vanaema, vanaema jne. Vanaemal oli kümme kinki, neil paar tükki. Ise ta lapselastele kinke ei teinud, ainult endale. Minu arust imelik inimene. Iga kord leppisime kokku, et ta ei tee nii, ostku endale mis tahab, aga ärgu hakaku neid “kinke” laste juuresolekul endale kinkima. Siis harutas neid suure elevusega lahti ja ütles, oi, vanaema sai uue telefoni, oi, vanaema sai kuldkõrvarõngad jne. Aga ikka lasi edasi.

+31
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

helehalli lambanahka ja ühte konkreetset kokaraamatut:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olengi see veidrik, kes ise omale kingitusi teeb ????

Minu kunagine ämm oli ka selline, kes tegi endale kingitusi. Tekitas lapselastes sellega palju segadust. Sest pakkis need kingid ära ja pani kuuse alla. Ja siis lapselapsed olid kurvad, et nemad said kõik ühe kingi ja siis hakkas tulema: vanaema, vanaema, vanaema, vanaema jne. Vanaemal oli kümme kinki, neil paar tükki. Ise ta lapselastele kinke ei teinud, ainult endale. Minu arust imelik inimene. Iga kord leppisime kokku, et ta ei tee nii, ostku endale mis tahab, aga ärgu hakaku neid “kinke” laste juuresolekul endale kinkima. Siis harutas neid suure elevusega lahti ja ütles, oi, vanaema sai uue telefoni, oi, vanaema sai kuldkõrvarõngad jne. Aga ikka lasi edasi.

Selline talitusviis on t6esti kummaline.

Mina teen neid siiski sellisel moel, et ainult ma ise tean nendest kingitustest (iseendale).

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina teen neid siiski sellisel moel, et ainult ma ise tean nendest kingitustest (iseendale).

See on väga ok. Mina ostan endale ka tähtpäevadeks midagi vahvat, mida olen endale soovinud. Muidu kogun kogu aeg raha ja eriti ei luba endale spontaanseid oste, aga siis jõuludeks ja sünnipäevaks ostan midagi suuremat, mis mulle väga meeldib.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen see, kes kinke ei taha, aga kui unistada…vähemalt 3 magamistoaga (hea oleks 4) avar korter või maja (vähemalt 120 m2) on see, mida vaja oleks. Saaksin oma kallimaga kärgpere värki harrastada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uusi kojamehi

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tahaks suuri pakse lambanahkasid, mis poleks lumivalged. Kahte tahaks – neile on koht olemas.

Ja kitsekese teema on ka minul meeles. Seda õuekitse tahaks ka jätkuvalt :)) aga peab olema sooja/valge valgusega, sinakate tuledega ei sobi kohe üldse.

Ja tegelikult tahaks auruga põrandapesurit.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei pea ennast vaeseks inimeseks, aga ma eeldan, et need jutud pesumasinatest, robottolmuimejatest, rääkimata autodest, on kas tõesti kellegi Suur Unistus või päriselt tehakse/soovitakse selliseid jõulukinke?!

Minge ostke endale need asjad või laske pereliikmetel osta millal vaja, miks teha jõuludest sellised tolmuimejapühad?

Kuidagi eriti meediamõjuklišeelik – rõõmus pere tolmuimejaga jõulukuuse all!?

Teemasse: minule võib alati kinkida raamatuid, ehteid ja riideid – aga kui keegi peaks mulle nt poti või pesumasina kuuse alla vedama, saaksin tõesti šoki 8)

+4
-22
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei pea ennast vaeseks inimeseks, aga ma eeldan, et need jutud pesumasinatest, robottolmuimejatest, rääkimata autodest, on kas tõesti kellegi Suur Unistus või päriselt tehakse/soovitakse selliseid jõulukinke?!

Minge ostke endale need asjad või laske pereliikmetel osta millal vaja, miks teha jõuludest sellised tolmuimejapühad?

Sina rikkur ei saagi aru, et enamustele inimestele käib tehnika ostmine üle jõu ja ongi unistamise teema.

+17
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

eemasse: minule võib alati kinkida raamatuid, ehteid ja riideid – aga kui keegi peaks mulle nt poti või pesumasina kuuse alla vedama, saaksin tõesti šoki 8)

Väga kvaliteetne ja heas suuruses roostevaba pott või Le Creuset malmpott kuuse all teeks mulle väga suurt rõõmu! Samuti Kitchenaidi mikser (ok, juba saadud) nt.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul on ilmselt suur perekond? 12 seda ja toda..hmm..vägev!

Sul ei võõrusta kunagi üle 6 inimese korraga? Ma ostsin veel üksi elades nõud 12le

Mul kuluks ta tegelikult pidulik lõunaserviis ära. Kohviserviisi ostain eelmine aasta (Lomonossovi kuldne aed). Luminarci taldrikud, mis tudengina ostsin sinna kõrvale eriti ei sobi.

Siinkohal sobib ytlus, et “igayks näeb asju oma mätta otsast”.. nii minagi 🙂

Kui elada kaasaga kahekesi, tundubki serviis 12-le vägev! 🙂 Ja seda ikka heas m6ttes.

Kylalisi käib meil kyll, aga kuidagi selliselt, et on kenasti saadud serviisiga 6-le inimesele hakkama. Seega nad ei käi k6ik korraga, vaid erinevatel päevadel. Nii ka tähtpäevadel. Pidades silmas siis mehe- ja minupoolseid vanemaid ning vendasid oma peredega.

Kooselu algusajal olid meile kylla tulemas mehe vanemad. Esimene visiit meie uude kodusse. Kupatasin siis mehe Kaubamajja kohvitasse soetama (Kaups oli toona meie n-ö kodupood). Tagasi tuli peene kuuese serviisiga (Itaalia toodang). Hinna kohta kostis, et “ära kysi” 😀 Eks ma hiljem ikka uurisin välja.. Nii ongi hilisem serviis juurde valitud sobima selle esmase serviisiga: mehel on olnud hea maitse 🙂

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Reis ühte sihtkohta, kuhu tavaliselt reisimine/minek maksab nii 50 tuhat.

Maa peale küll ei saa lennupiletid ja majutus kuskil nii palju maksta (nii 10 päeva resi ja kui mingeid ulmelisi soove pole). Kosmosereisiks jälle odavavõitu?

See, et sina kursis pole, ei tähenda, et selliseid reise/sihtkohti olemas ei ole.

On ja lausa nii mõnigi:)

kindlasti on kui sa vahendajatele soovid ulmelisi summasid maksta. ma võin sind näiteks serenasse sõidutada selle raha eest, saaksid kerge vaevaga oma  50 tonni reisiraha ära kulutada:D

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milline oleks jõulukingitus, mis teile kõige rohkem rõõmu teeks, kui pereliikmed selle kingiksid?

Ma ei saa ühe asja nimetamisega hakkama, sest koos õe ja vendadega ning oma laste ja nende abikaasadega ning äia ja mõne veel väga lähedase inimesega oleks ühe asja soovimine päris raske. Ei kujuta ette, et nad kõik pead kokku paneksid 🙂

Venna perelt tahaks seda seisma jäänud veinikülmikut, mida nad enam ei kasuta ja milles hoiavad makarone 🙂 Ütlen kindlasti ka, teine asi, kas saan.

Õe ja tema kaksikvenna peredelt sooviksin rüüsteretke nende raamaturiiulites, sest neis peredes pole erilisi lugejaid ja ma haaraks kümmekond raamatut, mida igatsen endale. Ütlen seda ka, kui küsivad.

Laste peredelt tahaks kõige rohkem talvist puhkust kuskil Pärnus või Haapsalus. Mingit korralikku sviiti või väga head apartementi, kus üksi nädalakene lugeda, jalutada jne. Muidugi käin neile selle idee ka välja, kui küsitakse.

Mehelt ma eset ei soovigi. Niikuinii on meil kõik ühine. Teineteisele kingime tavaliselt tema mulle haamreid ja lante, mina talle tolmuimeja või sirgendaja vms. See meil vana nali. Ehteid jne ostame teinekord ise või koos, pole olnud neid kombeks kinkida.

Äialt palun seda jaburat kalakujulist karahvini koos kalapoegade kujuliste pitsidega. Ta kunstiinimesena lihtsalt ei tule selle peale, et võiksin seda tahta ja ta peidab seda kuskil kapis ja võdistab õudusest õlgu, kui seda näeb. Minu jaoks on see nii äge kitš, et vähemalt mõnda aega ma imetleksin seda ja imetleksin ka sõbrannade nägusid, kui ma selle lauale lööksin. Sinna alla peaks siis veel plastikust kunspitslina muretsema ja mõne meetrise Snegurotška sinna kõrvale (märgikogu rüüuvaibal ja poolik rahvariietes nukk seinal annaksin ainult vurhvi juurde), oleks komplekt nagu miška 🙂 paari peo jaoks.

+11
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahaksin 2 kindlat raamatut, villaseid sokke, 8 ilusat kohvitassi-alustassi (tahan ise valida, seega kingisoovina öelda ei saa), sellist tavalist pudi-padi, noh.

Õe ja tema kaksikvenna peredelt sooviksin rüüsteretke nende raamaturiiulites, sest neis peredes pole erilisi lugejaid ja ma haaraks kümmekond raamatut, mida igatsen endale. Ütlen seda ka, kui küsivad.

OT. Nii naljakalt sõnastatud, lugesin kolm korda, aga ikka ei saa aru – õe kaksikvend on ju ühtlasi sinu vend? Miks sa teda siis “õe kaksikvennaks” nimetad? Umbes nagu et räägid oma isast ja nimetad teda oma “lapselaste emapoolseks vanaisaks”? 😀

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa ühe asja nimetamisega hakkama, sest koos õe ja vendadega ning oma laste ja nende abikaasadega ning äia ja mõne veel väga lähedase inimesega oleks ühe asja soovimine päris raske. Ei kujuta ette, et nad kõik pead kokku paneksid ???? Venna perelt tahaks seda seisma jäänud veinikülmikut, mida nad enam ei kasuta ja milles hoiavad makarone ???? Ütlen kindlasti ka, teine asi, kas saan. Õe ja tema kaksikvenna peredelt sooviksin rüüsteretke nende raamaturiiulites, sest neis peredes pole erilisi lugejaid ja ma haaraks kümmekond raamatut, mida igatsen endale. Ütlen seda ka, kui küsivad. Laste peredelt tahaks kõige rohkem talvist puhkust kuskil Pärnus või Haapsalus. Mingit korralikku sviiti või väga head apartementi, kus üksi nädalakene lugeda, jalutada jne. Muidugi käin neile selle idee ka välja, kui küsitakse. Mehelt ma eset ei soovigi. Niikuinii on meil kõik ühine. Teineteisele kingime tavaliselt tema mulle haamreid ja lante, mina talle tolmuimeja või sirgendaja vms. See meil vana nali. Ehteid jne ostame teinekord ise või koos, pole olnud neid kombeks kinkida. Äialt palun seda jaburat kalakujulist karahvini koos kalapoegade kujuliste pitsidega. Ta kunstiinimesena lihtsalt ei tule selle peale, et võiksin seda tahta ja ta peidab seda kuskil kapis ja võdistab õudusest õlgu, kui seda näeb. Minu jaoks on see nii äge kitš, et vähemalt mõnda aega ma imetleksin seda ja imetleksin ka sõbrannade nägusid, kui ma selle lauale lööksin. Sinna alla peaks siis veel plastikust kunspitslina muretsema ja mõne meetrise Snegurotška sinna kõrvale (märgikogu rüüuvaibal ja poolik rahvariietes nukk seinal annaksin ainult vurhvi juurde), oleks komplekt nagu miška ???? paari peo jaoks.

Tundud suhhteliselt nahhaal, noolid muudkui asju teiste kodudest. Kus sina tead, kui palju nad neid hindavad või kas on lugemishuvilised või ei ole. Mul seisab ka palju asju, sellegipoolest ei soovi neid sugulastele ära jagada. Lastelt oodata nädalakest sviidis on ka päris ahne kink, see maksab ju üle 1000 euro.

+15
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind jätavad jõulukingitused ükskõikseks.  Teeme küll, sest lastelaste pärast käib jõuluvana, aga kui neid ei  oleks siis piisaks mehe kallistusest, saadud küll neid kinke. Vajalikud asjad on olemas ja rohkemgi sp. pudel head vahuveini on ka piisav.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milline oleks jõulukingitus, mis teile kõige rohkem rõõmu teeks, kui pereliikmed selle kingiksid? Teemaalgatus on materiaalse kingituse kohta, seega palun ärge kirjutage abstraktseid asju nagu õnn või tervis. Ja kes üldse kingitusi ei soovi, ei pea ka seda siin teemas mainima. On teil hetkel mingi konkreetne kingisoov, mis on põhimõtteliselt täidetav?

Mina tahaks uut kohvimasinat ????

1. Rinnaopp

2. Silmaopp

3. Huulte suurendamine (on tõesti kriipsud).

4. Võimas kannmikser, millega saab mh jääd purustada.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milline oleks jõulukingitus, mis teile kõige rohkem rõõmu teeks, kui pereliikmed selle kingiksid? Teemaalgatus on materiaalse kingituse kohta, seega palun ärge kirjutage abstraktseid asju nagu õnn või tervis. Ja kes üldse kingitusi ei soovi, ei pea ka seda siin teemas mainima. On teil hetkel mingi konkreetne kingisoov, mis on põhimõtteliselt täidetav?

Mina tahaks uut kohvimasinat ????

1. Rinnaopp

2. Silmaopp

3. Huulte suurendamine (on tõesti kriipsud).

4. Võimas kannmikser, millega saab mh jääd purustada.

Et esmalt tulevad rinnad  ja siis alles silmad?

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemantkõrvarõngaid ja kingi tahaks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Praktilistest asjadest Iittala punast Taika kogu kollektsiooni: taldrikud, kausid,  kann, vaagnad, tassid 20-le inimesele  (meil suur suguvõsa). Ise lihtsalt ei raatsi osta, sest kasutaks vaid 1 x aastas jõuludel. Hetkel olemas taldrikud neljale. Ulmesoovidest uut ja suuremat maja, hetkel 130m2 jääb lihtsalt väikseks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind jätavad jõulukingitused ükskõikseks. Teeme küll, sest lastelaste pärast käib jõuluvana, aga kui neid ei oleks siis piisaks mehe kallistusest, saadud küll neid kinke. Vajalikud asjad on olemas ja rohkemgi sp. pudel head vahuveini on ka piisav.

Mulle meeldib lugeda, kuidas teistel inimestel on. Ja sellepärast vastan sellele eraldi. Võime olla üheealised umbes. Tahan vastata, sest me erineme vist palju. Mulle meeldivad kingtused. Püüan ühendada kingituse tegemise eseme vajalikkuse. Kuid öelda tahtsin ka seda, et miks meeldivad. Üks põhjus võib olla see, et meie peres pole neid aegade algusest peale tehtud. Majandusliku kitsikuse tõttu ikka. Mäletan, et lastele sai midagi odavat tehtud, et oleks kink ja meile polnud midagi või oli kingi mõttes, et ka oleks, korra näiteks plastikust nõuderest, mis kapi peale käib, kuna seda oli nagunii vaja ja kallimat asja ei saanud, aga pakk sai suur. Nii et vaikselt ikka tahaks nautida kinki ka. Inimestele erinevad need asjad.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Veidi teemast välja – mul ei ole mingit uhket pidupäevaserviisi, kasutan samu valgeid taldrikuid igapäevaselt ja ka pidulikel söömaaegadel. Aga mul on praetaldrikuid 15 tk ja koogitaldrikuid samuti 15 tk, samas pere ainult kolmeliikmeline.

Sellega läheb ju aega, et nõudepesumasin täis saaks ja taldrikuid peabki varuga olema. Kui meil külalised on, saavad mõnikord taldrikud otsa ka, peab käsitsi paar tükki ära pesema enne õhtusöögi algust, et kõigile jaguks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1. Rinnaopp 2. Silmaopp 3. Huulte suurendamine (on tõesti kriipsud). 4. Võimas kannmikser, millega saab mh jääd purustada.

Siia ritta sobiks  4. võimas kann (ilma miksrita :))

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei pea ennast vaeseks inimeseks, aga ma eeldan, et need jutud pesumasinatest, robottolmuimejatest, rääkimata autodest, on kas tõesti kellegi Suur Unistus või päriselt tehakse/soovitakse selliseid jõulukinke?!

Minge ostke endale need asjad või laske pereliikmetel osta millal vaja, miks teha jõuludest sellised tolmuimejapühad?

Kuidagi eriti meediamõjuklišeelik – rõõmus pere tolmuimejaga jõulukuuse all!?

Teemasse: minule võib alati kinkida raamatuid, ehteid ja riideid – aga kui keegi peaks mulle nt poti või pesumasina kuuse alla vedama, saaksin tõesti šoki 8)

Minu vastus oli puhas sarkasm. Jõulikinke ei tee aastaid.

Muu on pudi-padi. Sest inimesed saavad üsna hästi hakkama ilma robotit js nõudepesumasins ja jurata. Minu jaoks arusaamatu ihalus.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

3. Huulte suurendamine (on tõesti kriipsud). 4. Võimas kannmikser, millega saab mh jääd purustada

Need viimased kaks on ju ainult paarisaja euro ringis.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tahaks kihlasõrmust.

Saime mehega viis aastat tagasi jõulude ajal tuttavaks ja oleks kena nüüd samm edasi astuda.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 142 )


Esileht Pereelu ja suhted Ihaldatuim jõulukink