Esileht Pereelu ja suhted Ihaldatuim jõulukink

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 142 )

Teema: Ihaldatuim jõulukink

Postitas:
Kägu

Milline oleks jõulukingitus, mis teile kõige rohkem rõõmu teeks, kui pereliikmed selle kingiksid? Teemaalgatus on materiaalse kingituse kohta, seega palun ärge kirjutage abstraktseid asju nagu õnn või tervis. Ja kes üldse kingitusi ei soovi, ei pea ka seda siin teemas mainima. On teil hetkel mingi konkreetne kingisoov, mis on põhimõtteliselt täidetav?

Mina tahaks uut kohvimasinat ????

Ma tahaks kuumaõhu fritüüri, TiSento kõrvarõngaid, alkomeetrit, uut mobiili.

Ära ei ütle ka Serrano singist, juustu valikust.

Küünlad mind ei rõõmusta aga enamasti ikka põletan nad ära.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milline oleks jõulukingitus, mis teile kõige rohkem rõõmu teeks, kui pereliikmed selle kingiksid? Teemaalgatus on materiaalse kingituse kohta, seega palun ärge kirjutage abstraktseid asju nagu õnn või tervis. Ja kes üldse kingitusi ei soovi, ei pea ka seda siin teemas mainima. On teil hetkel mingi konkreetne kingisoov, mis on põhimõtteliselt täidetav?

Mina tahaks uut kohvimasinat ????

Ma tahaks kuumaõhu fritüüri, TiSento kõrvarõngaid, alkomeetrit, uut mobiili.

Ära ei ütle ka Serrano singist, juustu valikust.

Küünlad mind ei rõõmusta aga enamasti ikka põletan nad ära.

Kas Ti Sento aeg juba läbi pole saand…

+12
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahaksin 2 kindlat raamatut, villaseid sokke, 8 ilusat kohvitassi-alustassi (tahan ise valida, seega kingisoovina öelda ei saa), sellist tavalist pudi-padi, noh.

Õe ja tema kaksikvenna peredelt sooviksin rüüsteretke nende raamaturiiulites, sest neis peredes pole erilisi lugejaid ja ma haaraks kümmekond raamatut, mida igatsen endale. Ütlen seda ka, kui küsivad.

OT. Nii naljakalt sõnastatud, lugesin kolm korda, aga ikka ei saa aru – õe kaksikvend on ju ühtlasi sinu vend? Miks sa teda siis “õe kaksikvennaks” nimetad? Umbes nagu et räägid oma isast ja nimetad teda oma “lapselaste emapoolseks vanaisaks”? ????

Sest mul on mitu venda. Ja õde ning tema kaksikvend elavad samas paarismajas oma peredega ning moodustavad nö ühe üksuse.

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus sina tead, kui palju nad neid hindavad või kas on lugemishuvilised või ei ole. Mul seisab ka palju asju, sellegipoolest ei soovi neid sugulastele ära jagada. Lastelt oodata nädalakest sviidis on ka päris ahne kink, see maksab ju üle 1000 euro.

Muidugi ma tean. Muidu ei seisaks need raamatud keldris ega veinikülmik lahtiühendatuna garaažis ja selle peal ei hoitaks rehve.
Lapsi on meil 5 ja nad on vanuses 23-43, on hästimakstud insener, kirurg ja professor ja suurettevõtte juht. Seni on nad kinkinud oluliselt kallimaid kingitusi.

Kirjutasin ju mitu korda, et ütlen neid soove, KUI küsitakse, mida kinkida.

+12
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vajalikud asjad on olemas ja rohkemgi sp. pudel head vahuveini on ka piisav.

See on küll üllatav, tavaliselt soovivad inimesed ikka halba vahuveini saada.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidugi ma tean. Muidu ei seisaks need raamatud keldris ega veinikülmik lahtiühendatuna garaažis ja selle peal ei hoitaks rehve. Lapsi on meil 5 ja nad on vanuses 23-43, on hästimakstud insener, kirurg ja professor ja suurettevõtte juht. Seni on nad kinkinud oluliselt kallimaid kingitusi. Kirjutasin ju mitu korda, et ütlen neid soove, KUI küsitakse, mida kinkida.

Jaa, sina tead kohe kõige paremini, mida mingi sugulaste perekond kasutab ja mida soovib vaestele annetada. Ja laste võimalusi tead ju ka sina kõige paremini. Väga tubli!

+2
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Raha kuluks ära..

Samuti oleks vaja uut korralikku talveparkat, käekotti. Kohvimasinat…

Kuldehted on alati minu puhul kindla peale minek.

Kui rääkida väga suurtest asjadest, siis suur viietoaline korter või maja (meil on suur pere). Mikrobuss või auto (vähemalt kuuekohaline).

Reis oleks ka tore, aga praegu selle viirusega ei taha tegelikult ringi lehvida.

Mingid kehahoolitsused- massaaž, juuksur, maniküür jne

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

uut patja ja voodipesu, olen jätnud spetsiaalselt ostmata, et küsijatele siis öelda

mehe käest ilmselt ei saa midagi, ma ei pidavat kinki väärt olema

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

uut patja ja voodipesu, olen jätnud spetsiaalselt ostmata, et küsijatele siis öelda

mehe käest ilmselt ei saa midagi, ma ei pidavat kinki väärt olema

whaat! ja sa elad sellisega edasi? asi pole kingis, asi on selles, mida ta mõtlebja ütleb sulle. ma ka mehega ei tee kingitusi, a pigem seepärast, et ükski kingitus ei suuda väljendada suurt armastust ja austust.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mehe käest ilmselt ei saa midagi, ma ei pidavat kinki väärt olema

Mis hullu tükiga sa siis hakkama said?

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

uut patja ja voodipesu, olen jätnud spetsiaalselt ostmata, et küsijatele siis öelda

mehe käest ilmselt ei saa midagi, ma ei pidavat kinki väärt olema

whaat! ja sa elad sellisega edasi? asi pole kingis, asi on selles, mida ta mõtlebja ütleb sulle. ma ka mehega ei tee kingitusi, a pigem seepärast, et ükski kingitus ei suuda väljendada suurt armastust ja austust.

no eks me olemegi rohkem korterikaaslased, pole lihtsalt jõudu kohtu vahet käima hakata ja lapsi tahaks ka ikka iga päev näha, mitte jagama hakata

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mehe käest ilmselt ei saa midagi, ma ei pidavat kinki väärt olema

Mis hullu tükiga sa siis hakkama said?

tükke pole, lihtsalt ta leiab, et ma liiga vähe temaga arvestan, soovib peenemat kohtlemist

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

no eks me olemegi rohkem korterikaaslased, pole lihtsalt jõudu kohtu vahet käima hakata ja lapsi tahaks ka ikka iga päev näha, mitte jagama hakata

Paariteraapiasse, pereteraapiasse. Suhted kreenis, enam pole mõtet?!

Mõte on seni, kui soovitakse koos elada. Mis neist lastest siis jagada ja nagunii on shitasti. Suhteid on võimalik muuta paremuse poole.
Korterikaaslane olla on midagi muud, olen ise ühiselamus elanud mitme erineva toanaabriga. Vabatahtlik ja sõbralik, laused stiilis pole kinki väärt ei ole sõbralikud.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabatahtlik ja sõbralikkooselu on üks asi,

laused stiilis pole kinki väärt on teine asi.*

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milline oleks jõulukingitus, mis teile kõige rohkem rõõmu teeks, kui pereliikmed selle kingiksid? Teemaalgatus on materiaalse kingituse kohta, seega palun ärge kirjutage abstraktseid asju nagu õnn või tervis. Ja kes üldse kingitusi ei soovi, ei pea ka seda siin teemas mainima. On teil hetkel mingi konkreetne kingisoov, mis on põhimõtteliselt täidetav?

Mina tahaks uut kohvimasinat ????

Ma tahaks kuumaõhu fritüüri, TiSento kõrvarõngaid, alkomeetrit, uut mobiili.

Ära ei ütle ka Serrano singist, juustu valikust.

Küünlad mind ei rõõmusta aga enamasti ikka põletan nad ära.

Kas Ti Sento aeg juba läbi pole saand…

minule veel pole saabunud, seega minu jaoks läbi pole

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olengi see veidrik, kes ise omale kingitusi teeb ????

Minu kunagine ämm oli ka selline, kes tegi endale kingitusi. Tekitas lapselastes sellega palju segadust. Sest pakkis need kingid ära ja pani kuuse alla. Ja siis lapselapsed olid kurvad, et nemad said kõik ühe kingi ja siis hakkas tulema: vanaema, vanaema, vanaema, vanaema jne. Vanaemal oli kümme kinki, neil paar tükki. Ise ta lapselastele kinke ei teinud, ainult endale. Minu arust imelik inimene. Iga kord leppisime kokku, et ta ei tee nii, ostku endale mis tahab, aga ärgu hakaku neid “kinke” laste juuresolekul endale kinkima. Siis harutas neid suure elevusega lahti ja ütles, oi, vanaema sai uue telefoni, oi, vanaema sai kuldkõrvarõngad jne. Aga ikka lasi edasi.

Meil oli kunagi kombeks vana-vanemate juures jõule veeta. Selle juurde kuulus muidugi ka kingituste jagamine. Meid, lapselapsi oli siis kokku kuus tüdrukut ja igale ühele pani paki oma pere ja vanaema välja arvatud mu täditütrele, kellele kuhjati nii palju pakke kuuse alla, kui tädi ja vanaema rahakott lubas. Mäletan kibedaid pisaraid, kui preili pakist Baby Borni välja võttis ja järgmisest rääkiva papagoi lisaks kõigele muule, mis ta sai. Või uhke lindistava mikrofoniga maki ajal mil ma isegi ei osanud unistada, et sellises asjad olemas on. Kui teised said juba deodorante ja sokke siis preilile kingiti näiteks Harry Potteri raamatuid. Et jutule õige kontekst anda siis peab mainima et esimesed sellised jõulud olid umbes 30 aastat tagasi.
Praegu, kui mul omal on pere ja lapsed vaatan sellele tagasi ja mõtlen, kas nad oleks saanud veel õelamalt käituda.

Aga teemast nii palju, et praegu unistan kuuse alt leida ehituspoe kinkekaarti, Miele cat and dog tolmuimejat vôi täisautomaatset espressomasinat.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olengi see veidrik, kes ise omale kingitusi teeb ????

Minu kunagine ämm oli ka selline, kes tegi endale kingitusi. Tekitas lapselastes sellega palju segadust. Sest pakkis need kingid ära ja pani kuuse alla. Ja siis lapselapsed olid kurvad, et nemad said kõik ühe kingi ja siis hakkas tulema: vanaema, vanaema, vanaema, vanaema jne. Vanaemal oli kümme kinki, neil paar tükki. Ise ta lapselastele kinke ei teinud, ainult endale. Minu arust imelik inimene. Iga kord leppisime kokku, et ta ei tee nii, ostku endale mis tahab, aga ärgu hakaku neid “kinke” laste juuresolekul endale kinkima. Siis harutas neid suure elevusega lahti ja ütles, oi, vanaema sai uue telefoni, oi, vanaema sai kuldkõrvarõngad jne. Aga ikka lasi edasi.

Meil oli kunagi kombeks vana-vanemate juures jõule veeta. Selle juurde kuulus muidugi ka kingituste jagamine. Meid, lapselapsi oli siis kokku kuus tüdrukut ja igale ühele pani paki oma pere ja vanaema välja arvatud mu täditütrele, kellele kuhjati nii palju pakke kuuse alla, kui tädi ja vanaema rahakott lubas. Mäletan kibedaid pisaraid, kui preili pakist Baby Borni välja võttis ja järgmisest rääkiva papagoi lisaks kõigele muule, mis ta sai. Või uhke lindistava mikrofoniga maki ajal mil ma isegi ei osanud unistada, et sellises asjad olemas on. Kui teised said juba deodorante ja sokke siis preilile kingiti näiteks Harry Potteri raamatuid. Et jutule õige kontekst anda siis peab mainima et esimesed sellised jõulud olid umbes 30 aastat tagasi.

Praegu, kui mul omal on pere ja lapsed vaatan sellele tagasi ja mõtlen, kas nad oleks saanud veel õelamalt käituda.

Aga teemast nii palju, et praegu unistan kuuse alt leida ehituspoe kinkekaarti, Miele cat and dog tolmuimejat vôi täisautomaatset espressomasinat.

Miks teised täiskasvanud midagi sellise absurdse asja kohta ei öelnud?

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Asju just ei tahaks, aga asjadest sõltumatust küll

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tahaks,et minuga sünniks selline jõuluime nagu filmides ja ma saaks ootamatult rikkaks ja saaksin soetada päris oma neljatoalise korteri Tallinna Lutheri kvartali arenduses…lõunapoolselja vaiksel tänaval…ja naabrid võiksid ka mõistlikud ja head inimesd sattuda…no minuga ühealised ja lapsed ka sama vanad kui mul ja läbisaamine oleks omavahel hea.
Või kui seda ei saa siis sooviks suurema summa raha näiteks kaks miljonit eurot, et need unistused teostada …
Palve universumile edastatud!

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas Ti Sento aeg juba läbi pole saand…

minule veel pole saabunud, seega minu jaoks läbi pole

Ma küll ei näe, et sa oleks midagi valesti teinud või öelnud. Nii ongi ju. Mul pole ka ühtegi seda sento asja. Arvan, et kuni midagi toodetakse ja müüakse, siis pole nende aeg läbi. Peale selle on inimesi, kes ei tõtta  asju kohe ostma, kas omal soovil, või raha pärast või nad kaaluvad kauem oste. Ja isegi, kui on mingi eseme tootmine läbi ja seda enam tavamüügis ei müüda, aga kaubeldakse näiteks järelturul, kasutatuyd asjade seas või antiigis, siis ikka kestab nende aeg edasi. Võta või tarbeklaas või riia portselan. Vana asjad.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul ei ole midagi mida ma ihaldaks.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul ei ole midagi mida ma ihaldaks.

Siis oled ju õnnelik inimene kui kõik on olemas ja saavutatud

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul ei ole midagi mida ma ihaldaks.

Siis oled ju õnnelik inimene kui kõik on olemas ja saavutatud

Kusjuures, esimest korda elus ma tunnengi, et ma olen õnnelik inimene. Mul on kõik olemas ja ma ei tunne, et ihaldaksin midagi juurde. Ma olen terve oma elu elanud nii, et koguaeg tahtsin midagi enamat – mitte miski ei rahuldanud mind. Kui midagi oli saavutatud, siis ma ei tundnud sellest rõõmu, vaid hakkasin keskenduma uue asja saavutamisele/saamisele. Päris nukker olukord oli. Nüüd ma tunnen, et ma olen rahul ja õnnelik sellega mis mul on. Loomulikult ei ole ma finantsiliselt rikas ega sõltumatu, aga sellest ei ole lugu – olen tavaline palgatöötaja. Aga rahul oma eluga. ????

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult tänapäeval ongi kuidagi keeruline nende kinkidega, kasvõi laste pealt vaadates. Minu lastel pole tipptehnoloogiat ja brändi riideid aga kui küsin kingisoove, siis nad ei oska midagi öelda. No tüdrukud tahavad mingeid raamatuid aga pigem teevad eeltellimuse ja panustavad oma taskuraha.
Poiss on pigem mängur ja oskab oma mängud osad ka niisama sada. Ja kunagi kingitud mänguri kõrvaklapid ikka veel töötavad.

Mina ise õega aga saime nõuka ajal mingid ise tehtud pusad ja mingi mänguasi roti kujuline roti aastaks. Meile meeldis.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pajakindaid tahaksin ja ema vist sel aastal kingib. Need on sellised asjad, mis mul poes mitte iialgi pähe ei tule, alles kodus, kui nukralt vaatan oma vanu räbalaid pajakindaid- ja lappe, siis mõtlen, et miks ma poest ei ostnud, eks järgmine kord ostan (järgmine kord ka ei osta). Saapaid tahaksin ka, mul on ühed saapad õhukesed ja voodrita ja teised kaks korda parandatud, eriti kaua mul odavad saapad vastu ei pea, sest jalg on selline lai.. lampjalad ja nii laia liistuga saapaid raske leida. Ühed kenad saapad netist leidsin, aga pea 80 eurot ja see tundub hetkel röögatult suur summa. Hea meelega kulutan lapse peale, aga kui endale ostmiseks läheb, siis hakkan kõhklema ja hinda vaatama ja ei saa kuidagi ostetud, seega saapad ainus asi, mille omalt poolt mehe kinginimekirja lisasin. 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minule meeldiks kingiks saada ehteid, parfüüme, puhkusereisi, kosmeetikat,  mõnd kallimat kotti jms isiklikku (ok, reis oleks muidugi kogu perele),  kuid reeglina teen sellised kingitused endale ise.

Mees on mul praktilise mõtlemisega,  tema teeks pigem “tolmuimeja ja serviis” stiilis kingitusi, mis mind täiesti külmaks jätavad ja mida võin ka ise ilma süümepiinadeta osta (vastupidiselt mõnele “ainult minu jaoks”  mõeldud kaubale).

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei taha sel aastal mitte midagi jõulukingiks. Kõik vajalikud asjad on olemas, reisima ei taha, kullast ja kalliskividest ei unista. Tahaks lihtsalt mõnusalt ja stressivabalt oleskleda.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tahan jõulukingiks ühe silma jäänud inimese tähelepanu. Täpsemini unistan temast väga romantiliselt. Kuid kahjuks pole see inimene vaba ega minust isegi mitte vähimatki huvitatud ega vist isegi mitte teadlik, mida ma temast mõtlen või tahan. Varjan seda ülima ükskõiksuse taha. Ma tean, et see soov ei saa iial täituda, aga unistada ikka võib.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tahaks uut kohvimasinat ????

1. Rinnaopp

2. Silmaopp

3. Huulte suurendamine (on tõesti kriipsud).

4. Võimas kannmikser, millega saab mh jääd purustada.

Ma arvasin, et minu silmad on kõike näinud, aga see kommentaar näitas, et ikka leidub veel asju, mis mul imestusest suu lahti võtavad.

 

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mehe käest ilmselt ei saa midagi, ma ei pidavat kinki väärt olema

Soovin, et saaksid uue ja parema elu. Ilma praeguse meheta. Sa oled seda väärt.

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 142 )


Esileht Pereelu ja suhted Ihaldatuim jõulukink