Esileht Pereelu ja suhted Ihaldatuim jõulukink

Näitan 22 postitust - vahemik 121 kuni 142 (kokku 142 )

Teema: Ihaldatuim jõulukink

Postitas:
Kägu

Lisan veel, et mõnda kingitust saabki korduvalt teha ja mõnda mitte. Näiteks eelmisteks jõuludeks palusin mehelt blenderit. Ilmselgelt ei saa ta mulle igal aastal blenderit kinkida, mitmega pole lihtsalt midagi peale hakata.

Samas ehteid, parfüüme, raamatuid vms võib kasvõi igal aastal kinkida kui saajale selline kink rõõmu teeb.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minule meeldiks kingiks saada ehteid, parfüüme, puhkusereisi, kosmeetikat, mõnd kallimat kotti

Ma alati mõtlen sellisel juhul, et oled õnnelik inimene, kui sulle teiste inimeste maitse ärgi valitud asjad meeldivad. Mule näiteks ei meeldi. Tahan kõiki neid asju ise valida. Sest mulle ei meeldi iga ehe, iga parfüüm, iga käekott. Õigupoolest olen lausa väga kapriisne selles osas ja pigem eelistan ise neid asju osta, siis saan enese meele järgi neid valida.

Ehteid ja parfüüme tõesti võõrastele kinkida ei saa,  aga perekonnas ju ometi teatakse üksteise maitset ja soove.  Vähemalt minu mees küll teab minu maitset või kui kahtleb, siis küsibki otse,  et kas see või teine lõhn mulle meeldib või mida kingiks soovin.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleksin väga rahul:

Hea kuiv punane vein + juustuvalik.

Tarbeasjad, mida tõeliselt soovin, maksavad liiga palju, seega pean need ma küll endale ise ostma.

Näiteks soovin omada ja plaanin ka osta millalgi:

https://atsport.ee/e-pood-tooted/murdmaasuusatamine/suusakepid/kv-suusakepid-tornado-plus-qcd/

https://www.alaskamountaineering.com/fischer-carbonlite-classic-roller-skis.html

https://atsport.ee/e-pood-tooted/murdmaasuusatamine/suusasaapad/klassikasaapad/rossignol-suusasaapad-x-carbon-premium-classic/

Samas mine tea. Eelmisel aastal tahtsin skin-suuski ja sain. Üle-eelmisel aastal oli aga tõeline üllatus – tahtsin Polar Vantage V spordikella ja ma ei olnud seda üldse kellelegile maininud ja jõuluvana tõigi selle 🙂

 

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milline oleks jõulukingitus, mis teile kõige rohkem rõõmu teeks, kui pereliikmed selle kingiksid? Teemaalgatus on materiaalse kingituse kohta, seega palun ärge kirjutage abstraktseid asju nagu õnn või tervis. Ja kes üldse kingitusi ei soovi, ei pea ka seda siin teemas mainima. On teil hetkel mingi konkreetne kingisoov, mis on põhimõtteliselt täidetav?

Mina tahaks uut kohvimasinat ????

Viljakusmonitori sooviks.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleksin väga rahul:

Hea kuiv punane vein + juustuvalik.

Tarbeasjad, mida tõeliselt soovin, maksavad liiga palju, seega pean need ma küll endale ise ostma.

Näiteks soovin omada ja plaanin ka osta millalgi:

https://atsport.ee/e-pood-tooted/murdmaasuusatamine/suusakepid/kv-suusakepid-tornado-plus-qcd/

https://www.alaskamountaineering.com/fischer-carbonlite-classic-roller-skis.html

https://atsport.ee/e-pood-tooted/murdmaasuusatamine/suusasaapad/klassikasaapad/rossignol-suusasaapad-x-carbon-premium-classic/

Samas mine tea. Eelmisel aastal tahtsin skin-suuski ja sain. Üle-eelmisel aastal oli aga tõeline üllatus – tahtsin Polar Vantage V spordikella ja ma ei olnud seda üldse kellelegile maininud ja jõuluvana tõigi selle ????

Miks keegi on miinustanud….?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks keegi on miinustanud….?[/quot

Need on vaesurite kadedusmiinused. Mõelda, keegi saab osta endale 300-eurosed suusakepid, mis on peaaegu tema poole kuu palk!

+4
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehteid ja parfüüme tõesti võõrastele kinkida ei saa,  aga perekonnas ju ometi teatakse üksteise maitset ja soove

Ma ei tea isegi oma maitset ja soovi, enne, kui poes näen/ nuusutan täpselt seda õiget.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks keegi on miinustanud….?[/quot

Need on vaesurite kadedusmiinused. Mõelda, keegi saab osta endale 300-eurosed suusakepid, mis on peaaegu tema poole kuu palk!

Eh. Ei. See on see rodu keskealisi mehi-naisi, kes miskipärast arvavad, et on äkitsi tippsportlased ja ostavad kallist kraami kokku. No ise ütleb ju ka, et liiga kallid asjad, et lähedastelt paluda.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks keegi on miinustanud….?[/quot

Need on vaesurite kadedusmiinused. Mõelda, keegi saab osta endale 300-eurosed suusakepid, mis on peaaegu tema poole kuu palk!

PS sel inimesel pole veel neid asju. Ta pole veel raatsinud seda tonni välja käia. Ehk tavaline vaebe inimene, kes unistab tonnisest asjast, olgu selleks jura kohvimasin, robittolmuimeja või suusavarustus.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

PS sel inimesel pole veel neid asju. Ta pole veel raatsinud seda tonni välja käia. Ehk tavaline vaebe inimene, kes unistab tonnisest asjast, olgu selleks jura kohvimasin, robittolmuimeja või suusavarustus.

Ja siis? Mis need unistused halvemad on kui mõne teise unistused? Imelik siin Perekoolis, et kui lastest juttu, siis on 150 eurot nende heaks maksta ülipalju, sest ega isad mingid miljonärid pole, aga kui suvalistest asjadest räägitakse, siis 1000 eurot on mingisuguste vaeste teema.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

PS sel inimesel pole veel neid asju. Ta pole veel raatsinud seda tonni välja käia. Ehk tavaline vaebe inimene, kes unistab tonnisest asjast, olgu selleks jura kohvimasin, robittolmuimeja või suusavarustus.

Ja siis? Mis need unistused halvemad on kui mõne teise unistused? Imelik siin Perekoolis, et kui lastest juttu, siis on 150 eurot nende heaks maksta ülipalju, sest ega isad mingid miljonärid pole, aga kui suvalistest asjadest räägitakse, siis 1000 eurot on mingisuguste vaeste teema.

Tead, ma tõesti ei kujuta ette, et ühe täiskasvanud inimese unistus on x summaga suusakepp. Hea tervis, jah. Kohtumine tulnukaga, jah.

Kolmesotine suusakepp, no võta väikelaen ja osta kasvõi homme.

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iphone 13 Prod sooviks, aga selle kingin endale ise. Me ei tee elukaaslasega tavaliselt nii kalleid kingitusi, pigem teeme üksteisele elamuskingid (spa paketid, kontserdid jms) ja midagi sümboolset (raamitud fotod jm).

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tead, ma tõesti ei kujuta ette, et ühe täiskasvanud inimese unistus on x summaga suusakepp. Hea tervis, jah. Kohtumine tulnukaga, jah. Kolmesotine suusakepp, no võta väikelaen ja osta kasvõi homme

Suusakepid on ju vägagi normaalne ja reaalne unistus. Sama ei saa aga öelda soovituse peale selleks väikelaen võtta.

Ja mitte kusagilt ei loe ma välja, et suusahuvilisel endal selleks raha ei ole.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõige enam tahaks nende peanaha spreid mis juuksed paksuks ja tugevaks teeb https://elishevashoshana.com/product-category/gift-sets/?lang=et

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suusakepid on ju vägagi normaalne ja reaalne unistus. Sama ei saa aga öelda soovituse peale selleks väikelaen võtta.

Ja mitte kusagilt ei loe ma välja, et suusahuvilisel endal selleks raha ei ole.

“Soovin omada” ja “plaanin osta” – no muidugi ei ole tal hetkel sellist raha, mida raatsiks varustuse ostmiseks raisata. Hea taktika on oodata jõulud ära ja siis vaadata, mida edasi teha, sest:

a) äkki toob jõuluvana osa varustusest tasuta koju kätte;
b) äkki antakse jõulupreemiat ja raha varustuse jaoks on nagu maast leitud;
c) äkki tuleb rohepöörde-eelne kliimasoojenemine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Balenciaga kingad. Ma küll suudan neid ise ka osta, aga ma lubasin oma mehele, et ma ei osta endale enam mõnda aega kingi. Seega mis mul üle jäi, kui paluda jõuluvana. ☺️

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suusakepid on ju vägagi normaalne ja reaalne unistus. Sama ei saa aga öelda soovituse peale selleks väikelaen võtta.

Ja mitte kusagilt ei loe ma välja, et suusahuvilisel endal selleks raha ei ole.

“Soovin omada” ja “plaanin osta” – no muidugi ei ole tal hetkel sellist raha, mida raatsiks varustuse ostmiseks raisata. Hea taktika on oodata jõulud ära ja siis vaadata, mida edasi teha, sest:

a) äkki toob jõuluvana osa varustusest tasuta koju kätte;

b) äkki antakse jõulupreemiat ja raha varustuse jaoks on nagu maast leitud;

c) äkki tuleb rohepöörde-eelne kliimasoojenemine.

Minu puhul näiteks tähendab “soovin ja plaanin” pigem seda, et ma ei viitsi selle guugeldamise, otsimise ja valimisega tegeleda. Kui keegi mulle konkreetsed valikud lauale paneb, olen nõus talle ka ülekande tegema, et ta ostu ära teeks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Korralikku overlokki ja kvaliteetset köögikombaini.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks keegi on miinustanud….?

Mina sind ei miinustanud, aga mulle isiklikult käib närvidele, kui inimene paari kirjeldava sõna asemel linke puistab, sest ma ei klõpsi suvalisi linke, esiteks ettevaatuse mõttes ja teiseks sellepärast, et ma ei viitsi lihtsa ajaviiteteema lugemise peale nii palju aega pühendada. Et võib-olla mõni minusugune miinustas.

Aga selle spordikella kohta ma  pakun, et sa sonisid unes ja mees kuulis ????

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma see KV+ suusakeppide jms soovija.

Lisan täiendava kommentaari:

antud suusakepid on tõesti head suusakepid. Sellised mul tegelikult juba olid ka (ise ostetud), kuid eelmisel talvel tegin lolluse ehk võtsin need võistluskepid mingile lihtsalt üritusele kaasa ja suusajalgpalli mängides murdsin ühe ära. Ise loll, nagu öeldakse.

Kuivõrd käisin esimese lume laagris ja selle raames tegin ka ühe (harrastus)võistluse, siis nüüdseks on mul need suusakepid juba endal ka uuesti asemele ostetud.

Võib-olla olen jah vana ja loll ning ihaldan paremat varustust, kui lihtsalt  harrastajale vaja oleks, kuid parema varustusega on tõesti parem suusatada ning vahe on tuntav, siis kuivõrd ma saan seda kõike endale oma sissetulekuga osta, siis miks ka mitte?

P.S. Antud suusakeppide näol on tegemist harrastajate tippklassi kepiga. Need, milledega võistlevad tippsuusatajad, on palju-palju kõrgema hinnaklassiga ja nii kõvaks tegijaks ma ennast tõepoolest ei pea (näide: Tartu maraton harrastaja tulemusega natuke alla 4 tunni), siis selliseid päris tippklassi suusakeppe , nagu neid tippsuusatajad kasutavad, ma tõepoolest ka ei soovi.

 

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tahaks uut kohvimasinat ????

Mina ka! Eelmine läks just katki, aga tundub, et mu kuldsete kätega mehel õnnestub see siiski ära parandada – ja ka see on väga hea kingitus ????

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

P.S. Antud suusakeppide näol on tegemist harrastajate tippklassi kepiga. Need, milledega võistlevad tippsuusatajad, on palju-palju kõrgema hinnaklassiga ja nii kõvaks tegijaks ma ennast tõepoolest ei pea (näide: Tartu maraton harrastaja tulemusega natuke alla 4 tunni), siis selliseid päris tippklassi suusakeppe , nagu neid tippsuusatajad kasutavad, ma tõepoolest ka ei soovi.

Kuna talve ei ole ega tule, siis mina unistan harrastajate tippklassi kepikõnni keppidest. Ma ei ihalda proffide tippkeppikõnni tippklassikeppe vaid palju-palju odavama hinnaklassiga (näide: Koplist Kalamajja 4 tundi) asjaarmastajatele ette nähtud paari tippkeppi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 121 kuni 142 (kokku 142 )


Esileht Pereelu ja suhted Ihaldatuim jõulukink