Esileht Pereelu ja suhted ihnsad mehed

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 42 )

Teema: ihnsad mehed

Postitas:
Kägu

Ajaviiteteema. Lugesin mingist teisest teemast arvamust, et ahnete naiste pärast peavad mehed Soome kalevipoegadeks käima, ja tuli mõte, et mõnedele meeste väga meeldib ennast peretoitjateks kujutleda. Just nimelt KUJUTLEDA. Paneme siia kirja näiteid meeste väiklusest ja ihnsusest, millega olete oma elus kokku puutunud?
1990ndate esimeses pooles oli mul peika, kes töö kaudu sai lähetusse Londonisse. Meist ei olnud sel ajal veel kumbki üldse välismaal käinud, ja siis, mõtle, London! Kutt hakkas siis hirmsasti peale käima, et tehku ma nimekiri, mida mul vaja, et tema toob! See oli vist aasta 1992 või 1993 algus, Eestis oli elu sel ajal ikka täita pekkis veel. Aga mul oli ka suhteliselt hea palgaga töö siis ega olnud otse midagi vaja. Ütlesin siis pika painamise järel, too mulle ilus vihmavari! Selline suur ja kokku pannes jääks pikaks, mitte ei klapiks väikeseks kokku. Tõi ta mulle lõpuks selle vihmavarju ja ühed saapad ka veel. Aasta hiljem läksime lahku ja ta nõudis need asjad tagasi! Kantud saapad 😀 Aga kuna neil luku küljest see väike jublakas, kust tõmmatakse, ära tulnud, siis ta viskas need mulle tagasi. Vihmavarju olin ma siis unustanud oma vanematekoju ja ta helistas mu emale, et küsida, kas vari on tõesti seal, et ma ikka õigust räägin. Tõingi järgmisel korral varju linna enda juurde ja ütlesin, et võid järele tulla, aga ta ei tulnud.
Eksabikaasa ja lapse isaga kohtusin Tallinna kaubamajas. Mul olid mõned rõivad üle käsivarre, et minna neid proovima, ja eks kommenteeris: noh, said elatise kätte, jah! Oli aeg mõni kuu enne krooni vahetust eurodeks ja mu palk oli 24 000 krooni. See ei olnud kõige väiksem palk tollal. Elatis oli vist 1000 eurot, täpselt ei mäleta. Kindlasti ei olnud see elatis eriline protsent minu sissetulekutest, aga eks ilmselt kujutles, et sellest me lapsega elamegi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Naistel pole erilist väärtust mida mehele pakkuda. Kahjuks vähesed taipavad seda. Orgasmi saab ka käega ning ei pea olema suhtes, et omada seksuhteid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eksabikaasa ja lapse isaga kohtusin Tallinna kaubamajas. Mul olid mõned rõivad üle käsivarre, et minna neid proovima, ja eks kommenteeris: noh, said elatise kätte, jah! Oli aeg mõni kuu enne krooni vahetust eurodeks ja mu palk oli 24 000 krooni. See ei olnud kõige väiksem palk tollal. Elatis oli vist 1000 eurot, täpselt ei mäleta. Kindlasti ei olnud see elatis eriline protsent minu sissetulekutest, aga eks ilmselt kujutles, et sellest me lapsega elamegi.

Väga segaselt kirjutad. Kirjutad, et eksabikaasa ja lapse isaga kohtusid Tallinna kaubamajas. Ehk siis võiks välja luegda, et tutvusid seal nii eksabikaasaga kui lapse isaga. Pidin päris mitu korda lugema, et aru saada- kohtusid eksabikaasa ja lapse isaga Tallinna kaubamajas. Ja siis hargnes muu tegevus edasi.
Vahel on sõnade järjekord päris oluline.
Euro võeti Eestis kasutusele 2011 aastal ja 2010 oli elatise alammäär 2175 krooni (139 eurot).

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Väga segaselt kirjutad. Kirjutad, et eksabikaasa ja lapse isaga kohtusid Tallinna kaubamajas. Ehk siis võiks välja luegda, et tutvusid seal nii eksabikaasaga kui lapse isaga. Pidin päris mitu korda lugema, et aru saada- kohtusid eksabikaasa ja lapse isaga Tallinna kaubamajas. Ja siis hargnes muu tegevus edasi.

Vahel on sõnade järjekord päris oluline.

Euro võeti Eestis kasutusele 2011 aastal ja 2010 oli elatise alammäär 2175 krooni (139 eurot).

pole mõtet mõelda, see on järjekordne hapude viinamarjade ja meeste kirumise teema

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vabandust, oleksin pidanud kirjutama, et eksabikaasa ja lapse isaga kohtusin ükskord, tükk aega pärast lahutust, Tallinna Kaubamajas.
Kas nüüd muutus arusaadavaks?
Millised viinamarjad siin hapud on? Mina arvan, et suur osa mehi tahavad hirmasti, et naised neist rahaliselt sõltuks, ja siis on väga pettunud, kui nii ei lähegi. Kui satuvad kokku iseseisva naisega.
Kui sa arvasid, et mehed kui sellised on mulle “hapud viinamarjad”, siis pean sulle kahjuks pettumuse valmistama. Elan juba viisteist aastat koos väga toreda mehega, kelle pealt ei saa tuua ühtegi nõmedat näidet ihnsusest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Naistel pole erilist väärtust mida mehele pakkuda. Kahjuks vähesed taipavad seda. Orgasmi saab ka käega ning ei pea olema suhtes, et omada seksuhteid.

Kas sama arvad ka oma ema kohta?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Huvitav miks Iha.ee on täis abielumehi ning muidu pihkureid kes on nõus naistele pealegi maksma et see nendega oleks?

Please wait...
Postitas:
Kägu
Please wait...
Postitas:
Kägu

Teema on hea ja loodan, et tuleb asjakohaseid vastuseid. Mul endal elust-enesest pole näiteid jagada, sest kohe esimene poss-sõber sattus nii hea, et oleme siiani koos, aga kõrvaltvaadates tihti imestan, et seda naistepoolset “kullakaevamist” kardavad kõige enam need mehed kellelt midagi kaevata polegi 😀

Samas, kui arvestada kõik kodutööd jne rahasse, siis on pigem mehed need kullakaevajad minu arust – eeldavad naisest tasuta kokka, koristajat, prostituuti, surrogaatema ja lapsehoidjat jne ning täiskohaga palgatööl peab see naine meie ühiskonnas muidugi ka käima.

Huvitav, et elu on viimase paarisaja aasta jooksul nii palju arenenud, aga see peab ikka paika, et üks tähtsamaid otsuseid mis naine elus teeb on mehe valik. Kuigi tänapäeval sellel vist see klausel, et heade valikute puudusel saab ka üksi jääda ja niisama elu nautida. Ja see pole tihti üldse halb asi! Nautigem elu naised 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teema on hea ja loodan, et tuleb asjakohaseid vastuseid. Mul endal elust-enesest pole näiteid jagada, sest kohe esimene poss-sõber sattus nii hea, et oleme siiani koos, aga kõrvaltvaadates tihti imestan, et seda naistepoolset “kullakaevamist” kardavad kõige enam need mehed kellelt midagi kaevata polegi 😀

Samas, kui arvestada kõik kodutööd jne rahasse, siis on pigem mehed need kullakaevajad minu arust – eeldavad naisest tasuta kokka, koristajat, prostituuti, surrogaatema ja lapsehoidjat jne ning täiskohaga palgatööl peab see naine meie ühiskonnas muidugi ka käima.

Huvitav, et elu on viimase paarisaja aasta jooksul nii palju arenenud, aga see peab ikka paika, et üks tähtsamaid otsuseid mis naine elus teeb on mehe valik. Kuigi tänapäeval sellel vist see klausel, et heade valikute puudusel saab ka üksi jääda ja niisama elu nautida. Ja see pole tihti üldse halb asi! Nautigem elu naised 🙂

Prostituudi ja lapsehoidja näitest EI saa aru. Kas naine seksi ei naudi? Last saada ei soovi? Kui kumbagi ei taha, saab valida teise elu. Täiskohaga ei pea kindlasti töötama, kui ei soovi. Koristad ja kokkad enda jaoks ka ning kui on norm mees (saamatuga lapsi ei tee), on kodutööd jagatud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oli aeg mõni kuu enne krooni vahetust eurodeks ja mu palk oli 24 000 krooni. See ei olnud kõige väiksem palk tollal. Elatis oli vist 1000 eurot, täpselt ei mäleta.

1000 eurot=2/3 sinu palgast ja üle 3x rohkem kui praegune miinimumelatis. Keskmine palk 2011 oli pisut üle 800.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oli aeg mõni kuu enne krooni vahetust eurodeks ja mu palk oli 24 000 krooni. See ei olnud kõige väiksem palk tollal. Elatis oli vist 1000 eurot, täpselt ei mäleta.

1000 eurot=2/3 sinu palgast ja üle 3x rohkem kui praegune miinimumelatis. Keskmine palk 2011 oli pisut üle 800.

Vabandust, loomulikult räägin kroonidest! Palk oli 24 000 krooni ja elatis oli, ma ei mäleta enam, kui palju täpselt, aga mitte midagi märkimisväärset. Võib-olla oli siis 1500 krooni, kui 1000 ei olnud. Meil oli kokkuleppeline elatis, st mees ütles, et ta maksab nii palju, ja kuna ma ei viitsinud temaga tingima hakata, siis nii palju jäigi. 18 aasta jooksul korra ütlesin, et kuule, nüüd on raha vahepeal kõvasti odavnenud, et paneksid äkki elatisele ka paarsada krooni juurde? Kui laps 18 sai, lõppes päevapealt ka elatis, kuigi laps käis siis veel gümnaasiumis. Aga meie kooselu algaastatel (ega me oluliselt kaugemale ei jõudnudki, kui need algaastad) oli kõva häälega praalimas, kuidas ma olla temaga abielludes hea partii teinud. Nende pere nimelt sai omandireformiga mingi Kalamaja maja tagasi ja siis olid enda meelest tohutud rikkurid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vabandust, loomulikult räägin kroonidest! Palk oli 24 000 krooni ja elatis oli, ma ei mäleta enam, kui palju täpselt, aga mitte midagi märkimisväärset. Võib-olla oli siis 1500 krooni, kui 1000 ei olnud. Meil oli kokkuleppeline elatis, st mees ütles, et ta maksab nii palju, ja kuna ma ei viitsinud temaga tingima hakata, siis nii palju jäigi. 18 aasta jooksul korra ütlesin, et kuule, nüüd on raha vahepeal kõvasti odavnenud, et paneksid äkki elatisele ka paarsada krooni juurde? Kui laps 18 sai, lõppes päevapealt ka elatis, kuigi laps käis siis veel gümnaasiumis. Aga meie kooselu algaastatel (ega me oluliselt kaugemale ei jõudnudki, kui need algaastad) oli kõva häälega praalimas, kuidas ma olla temaga abielludes hea partii teinud. Nende pere nimelt sai omandireformiga mingi Kalamaja maja tagasi ja siis olid enda meelest tohutud rikkurid.

Sa ütled, et elad juba 15 aastat koos mehega, kelle puhul ei ole vähimatki märki ihnsusest. Ehk siis aastast 2005 elad uue mehega? Euro võeti Eestis kasutusele aastal 2011. Selleks ajaks olid uue mehega koos elanud 6 aastat. Laps oli euro kasutuselevõtu ajaks 8-9 aastat vana (kui kooselu jäi vaid algusaastatesse, pakun selle järgi vanust)?
Mille pärast sul seda lapse isa raha üldse vaja oli? Ise teenisid normaalselt, uus mees ihne ei ole olnud ja täiesti normaalne elu teil. Miks siis lapse on vaja pildil hoida ja temalt raha juurdegi küsida?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sa ütled, et elad juba 15 aastat koos mehega, kelle puhul ei ole vähimatki märki ihnsusest. Ehk siis aastast 2005 elad uue mehega? Euro võeti Eestis kasutusele aastal 2011. Selleks ajaks olid uue mehega koos elanud 6 aastat. Laps oli euro kasutuselevõtu ajaks 8-9 aastat vana (kui kooselu jäi vaid algusaastatesse, pakun selle järgi vanust)?

Mille pärast sul seda lapse isa raha üldse vaja oli? Ise teenisid normaalselt, uus mees ihne ei ole olnud ja täiesti normaalne elu teil. Miks siis lapse on vaja pildil hoida ja temalt raha juurdegi küsida?

Olen nüüd tüüpiline perekooli imestaja…loen ja imestan 😀 ma alati mõtlen, kust need ilged arvutajad välja tulevad, kes aasta-aastalt ja kroon-kroonilt kõike kokku arvutavad ja siis käed virtuaalselt puusa panevad ning teatavad, et vist liba või keegi valetab. Jumal küll – palju inimesi räägib asjadest ligikaudselt.
Ja miks peab keegi oma kohustustest vabanema tänu sellele, et keegi teine on tubli? Kas ma võin kortermaja trepikoja koristamata jätta sellepärast, et ma tean, et naabrile meeldib koristada? See, et teemaalgataja teenis hästi pole nüüd küll mingi põhjus, et lapse isa võiks lapse eest hoolitsemisest loobuda. Kui sama loogikat kasutada – kas need ülivähe teenivad emad või suisa töötud (või isad), peaks lapse teise vanema käest hästi palju raha saama, sest neil ei ole?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen kuulnud lugusid, kus pärast paar aastat kestnud suhet on mees naisele arve esitanud. Et maksku kõik kingid, välja tegemised jmt kinni.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen kuulnud lugusid, kus pärast paar aastat kestnud suhet on mees naisele arve esitanud. Et maksku kõik kingid, välja tegemised jmt kinni.

Ma loodan, et need naised on kõik olnud piisavalt enesekindlad, et sellised mehed kukele saata.
Sama hästi võiks siis naised lüüa kokku kõik toidu, elektri, vee jne arved, kui mees on nende pool elanud näiteks. Või optimaalse vahekordade arvu kokku lüüa ja esitada selle eest arve. Sellise hinnaga, mis keskmine teenuseosutaja küsib nt.
Igati õiglane ju. Kui pärast suhte lõppu tahetakse kõike kinke ja väljakäidud kulutusi tagasi (väga ebanormaalne mees), siis tuleb naisel esitada ka arve seksi eest. Raske arvata, kummale asi kallimaks läheb…
Kui tahetakse suhte lõpu tõttu kõik suhte käigus kingitu tagasi saada, siis on naisel õigus küsida raha ka oma keha lörtsimise ja kasutamise eest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma loodan, et need naised on kõik olnud piisavalt enesekindlad, et sellised mehed kukele saata.

Sama hästi võiks siis naised lüüa kokku kõik toidu, elektri, vee jne arved, kui mees on nende pool elanud näiteks. Või optimaalse vahekordade arvu kokku lüüa ja esitada selle eest arve. Sellise hinnaga, mis keskmine teenuseosutaja küsib nt.

Igati õiglane ju. Kui pärast suhte lõppu tahetakse kõike kinke ja väljakäidud kulutusi tagasi (väga ebanormaalne mees), siis tuleb naisel esitada ka arve seksi eest. Raske arvata, kummale asi kallimaks läheb…

Kui tahetakse suhte lõpu tõttu kõik suhte käigus kingitu tagasi saada, siis on naisel õigus küsida raha ka oma keha lörtsimise ja kasutamise eest.

NAINE ei naudi seksi ja peab mehele arve esitama? Keda sa lollitada tahad? Tõesti on lollus kinke tagasi küsida, aga vahekorra eest teenustasu võtta… ?

Please wait...
Postitas:
Kägu

NAINE ei naudi seksi ja peab mehele arve esitama? Keda sa lollitada tahad? Tõesti on lollus kinke tagasi küsida, aga vahekorra eest teenustasu võtta… ?

Mõlemad on samaväärsed lollused. Lollile nõudele vastata samaga.
Täpselt samamoodi võiks küsida, kas siis mees ei nautinud kinkide tegemist?? Kas tegi neid kinke ainult selleks, et saada seksi?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täpselt samamoodi võiks küsida, kas siis mees ei nautinud kinkide tegemist?? Kas tegi neid kinke ainult selleks, et saada seksi?

Kui tegi kinke ainult selleks, et saada seksi ning seksi ei saanud, on naise poolt tegu alusetu rikastumisega. 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mõlemad on samaväärsed lollused. Lollile nõudele vastata samaga.

Loll sellise mehega intiimsusteni jõuda..

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu meelest ei ole naised vähem ihnsad kui mehed. Kui sageli naised oma mehele kalleid kinke teevad? Mina küll ei tee. Mina olen küll täiesti selgelt ja häbenemata ihne. Ma kuidagi ei taha näiteks mehest rohkem pere ühiseid kulusid maksta ja ma üldiselt ei suuda end sundida mehele kõige kallimat konjakit sünnipäevaks ostma, vaid ostan mingi keskpärase, sest rahast hakkab kahju. Senti ma ei sae ja viimse veeringuni järge ei pea, aga suurusjärgu võrra mehest rohkem ka kulutada ei raatsi. Mingi kingitud asja tagasi küsimine ilmselt ei tähendagi niivõrd ihnsust vaid seda, et mees sai kohutavalt haiget kui lahku läksite ja pööras selle valu vihaks ja katsus sel viisil “tagasi teha”, ja seda, et ta on vilets kaotaja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga naised, kas nemad on siis vähem ihnsad? Iga kord, kui keegi räägib ihnsusest, siis enamasti ta mõtleb sellega TEISE inimese raha. Aga miks?
Sellised teemaalgatuses toodud näited, kus kaaslane küsib kingid ja ostud tagasi, on siiski pigem harva esinev, kui tavaline. Tavalises olukorras võib inimestel kõigil ette tulla olukordi rahaga ringikäimise koha pealt, mis teistele imelikud võivad paista või kõneainet pakkuda.
Kes on ihuuskoi? Kas see, kes ei osta, mida teine ütleb? Minu meelest on ihne inimene see, kelle terve elustiil , ka enda suhtes põhineb imelikel juhtumitel, kus vaatad aina ja imestad ja ihne inimene on ka sugulaste ja tuttavate seas tagaselja teada ja tuntud.
Erinevad prioriteedid ei ole ihnus. Ja kui kooselus üks püüab teist ohjeldada vähem ostma, kulutama ja asi tegelikult ka vajaks pidurit, siis see on normaalne elu, mitte ihnsus.
Ka mina olen kokkuhoidlik. Elu on muidugi seda suures osas dikteerinud, kuid ma mäletan ennast lapsepõlvest alates sellisena.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No minu mehe isa on hirmus ihne. Teismeeas sai mees muudkui kuulda, kuidas isa juba aammmuuu temavanuses raha teenis ja üldse alates 18 peaks oma elu peal olema. Ema siis enam-vähem salaja andis poisile raha. Seda solvavam oli mehe jaoks hiljem küla pealt kuulda, kuidas isa olla praalinud, kuidas ta pojale auto ja korteri ostis, kuigi mees kõik oma raha eest seda tegi.
Hiljem on meees ÜHE korra isalt laenu küsinud. Selleks pidi ta pika seletuskirja kirjutama. Lõpuks tehti ka leping ja laenugraafik. Poleks seda tohutu tänitamisega tehtud, oleks veel aru saanud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, see teemataja paneb oma loogika ja matemaatikaga tõesti päris kõvasti mättasse, ma märkasin seda samuti, aga ju siis ta ei oska teisiti.
Ja midagi kokku hämada on ju vaja.
Miks koku hämada vaja on, jääb esialgu arusaamatuks.

Aga selge on see, et 30a tagauseid sündmusi hakatakse meenutama mingil teatud põhjusel. Kas see 15a kooselu ideaalmehega on vale, või millest see “teema” pealkiri ihnsad mehed tekkis, pole selge.
Kuskil siiski peab tal ka täna olema mingi “ihne mees” reaalselt olemas, kellest ka see teema sündis.

Miskipärast ta ei soovi sellest lähemalt rääkida, ju siis on paanika äratundmise osas.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Jah, see teemataja paneb oma loogika ja matemaatikaga tõesti päris kõvasti mättasse, ma märkasin seda samuti, aga ju siis ta ei oska teisiti.

Ja midagi kokku hämada on ju vaja.

Miks koku hämada vaja on, jääb esialgu arusaamatuks.

Aga selge on see, et 30a tagauseid sündmusi hakatakse meenutama mingil teatud põhjusel. Kas see 15a kooselu ideaalmehega on vale, või millest see “teema” pealkiri ihnsad mehed tekkis, pole selge.

Kuskil siiski peab tal ka täna olema mingi “ihne mees” reaalselt olemas, kellest ka see teema sündis.

Miskipärast ta ei soovi sellest lähemalt rääkida, ju siis on paanika äratundmise osas.

MISKIPÄRAST on siin libad libad libad libad.. miks, huvitav, hmm.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Minule tundub elementaarne, et siia foorumisse pannes muudad mõned sisu poolest ebaolulised detailid ära, eesmärk on ju ikkagi anonüümseks jääda, kui liiga õiged detailid paned, võidakse ära tunda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minule tundub elementaarne, et siia foorumisse pannes muudad mõned sisu poolest ebaolulised detailid ära, eesmärk on ju ikkagi anonüümseks jääda, kui liiga õiged detailid paned, võidakse ära tunda.

Ebaolulised DETAILID jäävad teemasse, pole ju suurt vahet kas mees pettis auto esiistmel või tagaistmel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täiesti õige, 100% nõus.

AGA, siin on üks aga. Perekoolikas nimelt ei tee vahet olulisel ja ebaolulisel.
Sest, esiteks, kui ta teeks, siis tal polekski üldse mingit küsimust tekkinud. Aga tal tekkis, sest ta ei saa ise aru.
Ja kui nüüd veel oma probleemi ka moonutab, siis ta ei saaagi ju mingit nõu. Sest jutt käib hoopis muust.

Nagu siingi – kunagi, u. 30a tagasi oli mingi ihnuskoi, siis tekkis järgmine, kellega saadi laps, siis mindi lahku ja nüüd on 15a juba ideaalmees.
Ja kõik ihnurid peaks juba AMMU olema unustatud.
Aga miskipärast ei ole.

Ma vist ka 25a tagasi suhtlesin mingi debiiliga. Korraks ja põgusalt.
Kuid täna ma kahjuks isegi ei mäleta enam, milline ta välja nägi või millega täpselt hakkama sai. Ja mul on temast jumala savi, teemat ka ei tule….

Please wait...
Postitas:
Kägu

MISKIPÄRAST on siin libad libad libad libad.. miks, huvitav, hmm.[/quote]

Saikka muidu ise aru saad, mida siin see sõna LIBA tähendab?
Ilmselt mitte.
See tähendab perekoolika poolt paaniliselt moonutatud tõsist probleemi.
Et teda ära ei tuntaks, siis ta tihti lihtsalt ka valetab; nii juurde ja ka vähemaks.
See ongi liba. Ta tahab küsida aia kohta, aga välja kukub hoopis küsimus aiaaugu kohta.

………..

Kas sa tõega arvasid, et perekoolikas on nii andekas, et NULLIST mingeid asju ja seebikaid välja mõtleb või?
Eksid, neid on vähe.
Kõik ei ole pr. Iluselud või Eleonora Bergid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Klge ma tundsin siit nii mõnegi ära, ju siis fakte ei muutnud v on faktid nii muudetud, et arvan nüüd, et minu naaber teeb seda ja toda…

O ja osad käivadki siin mehe armukest otsimas.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 42 )

Esileht Pereelu ja suhted ihnsad mehed