Esileht Pereelu ja suhted ihnsad mehed

Näitan 12 postitust - vahemik 31 kuni 42 (kokku 42 )

Teema: ihnsad mehed

Postitas:
Kägu

Saikka muidu ise aru saad, mida siin see sõna LIBA tähendab?

Ilmselt mitte.

See tähendab perekoolika poolt paaniliselt moonutatud tõsist probleemi.

Et teda ära ei tuntaks, siis ta tihti lihtsalt ka valetab; nii juurde ja ka vähemaks.

See ongi liba. Ta tahab küsida aia kohta, aga välja kukub hoopis küsimus aiaaugu kohta.

………..

Kas sa tõega arvasid, et perekoolikas on nii andekas, et NULLIST mingeid asju ja seebikaid välja mõtleb või?

Eksid, neid on vähe.

Kõik ei ole pr. Iluselud või Eleonora Bergid.

Tõesti?! Mis see saunateema oli siis ja sada teemat töökaaslasest?! MILLEKS kirjutada, sellist asja?

Kes see iluselu ja eleonora berg on?!

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Prostituudi ja lapsehoidja näitest EI saa aru. Kas naine seksi ei naudi? Last saada ei soovi? Kui kumbagi ei taha, saab valida teise elu. Täiskohaga ei pea kindlasti töötama, kui ei soovi. Koristad ja kokkad enda jaoks ka ning kui on norm mees (saamatuga lapsi ei tee), on kodutööd jagatud.

Tüüpiline heteroseks on kahjuks jah selline, et mehele on see tihti nauditavam kui naisele. Või tahad väita, et iga kord kui mees ejakuleerib, saab ta partner ka orgasmi? 1:1 suhe sugude orgasmide vahel? Lisaks veel see, et naiste kaela jääb enamasti rasedusvastastevahendite koorem (eriti püsisuhtes, kus kondoomile eelistatakse pigem pille, spiraali jne), kõrvalmõjud jne.

Last saada naine võibolla soovib, võibolla ei soovi. Arvan, et enamik soovib ~2 last, aga õigel ajal ja õige partneriga. Kahjuks isegi siis kui enne on head nägu tehtud, siis kui on naine rasedusega juba “kinni pandud”, see fassaad tihti langeb ning enamik/kõik ebameeldiv töö jääb naise kaela. Algul nö “loomulikult”, naine ju lapsehoolduspuhkusel ja ainuke, kes saab rinnaga toita, aga see kandub millegi pärast edasi ka. Et siis kokkuvõtvalt – kui naine saab mehega lapse, siis ta jah tahab seda last… koos mehega kasvatada. Mitte üksi. Kui peab üksi kõik tööt tegema, siis kõige vähim mis meespool teha saab on kõik rahalised vajadused katta. Aga seda enamasti ei juhtu, vaadates elatisevõlgnikke ja “kullakaevajate” üle kaeblejaid.

Millegipärast ma ei näe Eestis koduperenaiste massi. Lapsehoolduspuhkus ei loe! Mõtlen neid kes kunagi tööl ei käigi, või vähemalt rasedusest kuni lapse täiskasvanuks saamiseni pühenduvad vaid lastele/kodule. Eestis peavad pigem ikkagi mõlemad vanemad tööl käima, et ära elada. Aga siis peaksid ka kodutööd olema võrdselt jagatud. Ning vastupidine ei ole naiste süü! See on loll jutt, et vali paremini – mehed valetavad ja teevad alguses head nägu, pärast kiidab ühiskond ja onuheinode koor kaasa, et lapsed ja kodu ongi naise töö, samas “mehe kulul elada” ka ei tohi. Enamik mehed pole seda väärt, abielu on enamasti halb diil naistele. Peab olema väga valiv ning isegi siis võid tahtmatult reha otsa astuda. Vaadates meeste valikut on tihti targem endale elada.

+13
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Prostituudi ja lapsehoidja näitest EI saa aru. Kas naine seksi ei naudi? Last saada ei soovi? Kui kumbagi ei taha, saab valida teise elu. Täiskohaga ei pea kindlasti töötama, kui ei soovi. Koristad ja kokkad enda jaoks ka ning kui on norm mees (saamatuga lapsi ei tee), on kodutööd jagatud.

Tüüpiline heteroseks on kahjuks jah selline, et mehele on see tihti nauditavam kui naisele. Või tahad väita, et iga kord kui mees ejakuleerib, saab ta partner ka orgasmi? 1:1 suhe sugude orgasmide vahel? Lisaks veel see, et naiste kaela jääb enamasti rasedusvastastevahendite koorem (eriti püsisuhtes, kus kondoomile eelistatakse pigem pille, spiraali jne), kõrvalmõjud jne.

Last saada naine võibolla soovib, võibolla ei soovi. Arvan, et enamik soovib ~2 last, aga õigel ajal ja õige partneriga. Kahjuks isegi siis kui enne on head nägu tehtud, siis kui on naine rasedusega juba “kinni pandud”, see fassaad tihti langeb ning enamik/kõik ebameeldiv töö jääb naise kaela. Algul nö “loomulikult”, naine ju lapsehoolduspuhkusel ja ainuke, kes saab rinnaga toita, aga see kandub millegi pärast edasi ka. Et siis kokkuvõtvalt – kui naine saab mehega lapse, siis ta jah tahab seda last… koos mehega kasvatada. Mitte üksi. Kui peab üksi kõik tööt tegema, siis kõige vähim mis meespool teha saab on kõik rahalised vajadused katta. Aga seda enamasti ei juhtu, vaadates elatisevõlgnikke ja “kullakaevajate” üle kaeblejaid.

Millegipärast ma ei näe Eestis koduperenaiste massi. Lapsehoolduspuhkus ei loe! Mõtlen neid kes kunagi tööl ei käigi, või vähemalt rasedusest kuni lapse täiskasvanuks saamiseni pühenduvad vaid lastele/kodule. Eestis peavad pigem ikkagi mõlemad vanemad tööl käima, et ära elada. Aga siis peaksid ka kodutööd olema võrdselt jagatud. Ning vastupidine ei ole naiste süü! See on loll jutt, et vali paremini – mehed valetavad ja teevad alguses head nägu, pärast kiidab ühiskond ja onuheinode koor kaasa, et lapsed ja kodu ongi naise töö, samas “mehe kulul elada” ka ei tohi. Enamik mehed pole seda väärt, abielu on enamasti halb diil naistele. Peab olema väga valiv ning isegi siis võid tahtmatult reha otsa astuda. Vaadates meeste valikut on tihti targem endale elada.

Et naine siis üksi oleks v kasvataks lapseisaga, et ei otsiks uut meest, kes lapsed üles kasvataks 🙂 ja talle paremaid voodikogemusi pakuks 🙂 ärakasutaja tunne jääb. Sai lapsed, mis ta veel tahab, see õnnistus juba küll.

Ei saa salata, et on ka tõelisi härrasmehi ja leidmine ei ole üldse kerge. Vaeva peab nägema 🙂 last saada on kerge, mõelda tuleb.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kes see iluselu ja eleonora berg on?!

Sa tee kõigepealt sellised lihtsad asjad omale selgeks, siis tule, vaidleme edasi.
Vastasel korral sa ei saagi pooltest asjadest aru ja minu sõnum läheb sigadele.

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mul eks oli/on eriline ihnuskoi. Arved maksin mina, kodus ta midagi teha ei viitsinud, alati ajas igat senti taga, auto tal oli, aga eriline ront. Kui see läbi läks, viis vanarauaks ja ostis uue panni. Algul sai talle ostetud/kingitud korralikud riided, sest ringi käis ta ainult katkistes kaltsudes, aga need pani ta kappi ja sinna need ka jäid. Tuttavatelt laenas tööriistu, mida unustas tagastada, külmkappi ei kasutanud, vaid oli külmakast kellegi käest samamoodi “laenatud” ja käis tuttavate juures patareisid laadimas. Kui koos elasime, siis sai ära jagatud, et süüa ostame kordamööda,aga millegipärast olid arved alati palju suuremad kui oli minu kord maksta. Siis leidsin, et aitab küll, kuu lõpus arvutab toidukulu kokku ja jagab pooleks. Tulemuseks oli see, et mees hakkas õgima. Kingitusi ei teinud, kuskil väljas ei käinud (va üks kord kui oli aastapäev, ja siis ta lubas, et võin tellida mida soovin… Ma midagi erilist ei võtnud, aga fakt, et üldse tema pidi raha välja käima, rikkus ta tuju niivõrd, et tegelikult oli kogu aastapäev mokas). Seal oli palju nüansse üldse kokku, oma sissetulekute kohta ta lausa valetas. Hiljem kuulsin, et oli oma eelmise naisega ka sellepärast lahku läinud.
Lõppkokkuvõttes oli sellist meest kulukas pidada ja nüüd olen pigem üksi kui et mingi risti omale kaela võtan. Mees peab olema positiivne lisa mu elule, vastasel juhul jääb jutt lühikeseks. Mingit supinahka ei kavatsegi taluda.

+10
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kingitusi ei teinud, kuskil väljas ei käinud (va üks kord kui oli aastapäev, ja siis ta lubas, et võin tellida mida soovin… Ma midagi erilist ei võtnud, aga fakt, et üldse tema pidi raha välja käima, rikkus ta tuju niivõrd, et tegelikult oli kogu aastapäev mokas).

Kuidas sa sellise mehega üldse mingi aastapäevani jõudsid?!

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teema on hea ja loodan, et tuleb asjakohaseid vastuseid. Mul endal elust-enesest pole näiteid jagada, sest kohe esimene poss-sõber sattus nii hea, et oleme siiani koos, aga kõrvaltvaadates tihti imestan, et seda naistepoolset “kullakaevamist” kardavad kõige enam need mehed kellelt midagi kaevata polegi 😀

Samas, kui arvestada kõik kodutööd jne rahasse, siis on pigem mehed need kullakaevajad minu arust – eeldavad naisest tasuta kokka, koristajat, prostituuti, surrogaatema ja lapsehoidjat jne ning täiskohaga palgatööl peab see naine meie ühiskonnas muidugi ka käima.

No täpsel. Mul oli mõni aasta tagasi suhe mehega, kes esiteks üritas teha kõike et ei peaks oma lastele elatist maksma. Toidupoodi ei tulnud ta kunagi isegi kaasa, et ei peaks jumala pärast ise söögi eest maksma. Minu juures oli ta sel hetkel üsna palju, aga otseselt koos ei elanud, aga süüa ei teinud ja ühegi koduse toimetusega samuti ei aidanud. Käisime ka koos reisil kus maksin enda reisi eest ise ja laenasin temalegi 400 euri, selle küll maksis tagasi õnneks aga tükk aega hiljem tuli välja et oli kõigile oma sugulastele ja sõpradele rääkinud, et tegi mulle selle reisi välja. Sarnane teema oli autoga – kuna auto polnud minu jaoks väga oluline, siis sõitsin vana ja odava autoga, tema käis mulle aga nii kaua närvidele selle teemaga kuni ostsin omale uue ja kalli auto, hiljem tuli samuti välja et oma sõpradele oli rääkinud et kinkis mulle selle auto 😀
Mingi aeg hiljem käisime minu lastega ja sõpradega koos lätis veekeskuses, kus “härra” pidi siis ostma autosse bensiini ja vahepeal süüa ostma, mina maksin ööbimise ja veekeskuse piletid. Lasi omale pileti välja teha, käis keskuses tund aega mossis näoga ringi ja läks siis välja autosse ootama. Mitu kuud hiljem heitis mulle ette et kustusin ta sellele reisile ainult selle pärast kaasa, et ta seal mulle kõik välja teeks ja leidis, et ta ei peagi mulle tagasi maksma seda 200 euri, mis ta minult vahepeal jälle võlgu oli võtnud. Kui küsite miks sellisega koos olin – siis tõesti ei tea hetkel seda enam – õnneks tuli mingi aeg mõistus koju ja sai kinga. Tüüp oli nii solvunud et temasugust head meest ei mõisteta ega hinnata ja käskis mul kõik tema kaudu leitud sõbrad omal fb sõbralistist ära kustutada ja keelas mul nendega suhelda. Ilmselt valetas neile minu kohta ei tea mida kokku, sest suhtlus katki ka jäi. Mingi aeg hiljem sattus mu sõbranna temaga naljapärast Tinderis rääkima – kui eelmisest suhtest juttu tuli, siis tuli ikka tuld ja tõrva sealt minu aadressil, kaasa arvatud see, et olin loomulikult ka kullakaevaja 😀

+11
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Naistel pole erilist väärtust mida mehele pakkuda. Kahjuks vähesed taipavad seda. Orgasmi saab ka käega ning ei pea olema suhtes, et omada seksuhteid.

misasja 😀 Kõrgelt kukkusid ?

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul oli kunagi ammu üks peika, selline ilus ja pikk ja töökas jne. Aga jube ihnuskoi, meie suhe vist kestis ca pool aastat kokku, aga selle aja peale ta juba püüdis määrata ka minu sissetulekute kasutust, lausa kuni selle piirini, et sain pähe kuna ostsin kallist wc paberit. Ühesõnaga, see wc paberi teema sai viimaseks piiriks.
Nüüd on ka üks meestuttav. Ca 40 aastane, üksik. Olude sunnil pean temaga aeg-ajalt viibima samas seltskonnas. Kaasa ta kunagi midagi ei võta, või kui, siis ainult endale ja minimaalselt. Külas sööb nii nagu oleks nädala nälginud. Joob mehe moodi ja suitsupakid lähevad üldiselt tema taskus minema. Aga kõige selle juurde käib järjepidev jutt sellest, kuidas naised on kõik kullakaevajad ja kasutavad mehi ära, seepärast tal polegi naist, et kõik on ärakasutajad. Kui varem püüdsin temaga sel teemal rääkida, siis nüüdseks ainult naeratan ja hoian isiklikku vara väga läheduses, või siis kui ta külla tuleb, siis jätangi nähtavale ainult asjad mis ta täielikult oma tarbeks ära tarbida võib.

+8
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu eelmine mees teenis kuus üle 4 tuhande euro, mina temaga tutvudes tööl ei käinud. Kolisime suht kohe kokku. Kuna ma ise olin tööd otsides tema poolt ülalpeetav, siis väga ei valinud iseseisvalt poes asju, mis just mulle meeldivad vms, lasin temal poekorvi täita kuna tasumine ju tema vahenditest. Imestasin kui kokkuhoidlikult ta elas, ostis kõige tavalisemaid põhitoiduaineid ainult a`la leib, sai, piim, muna. Mingit ninni-nänni iial korvi ei langenud. Kuna teda väga hästi ei tundnud, siis arvestasin tõsiasjaga ja okei, pole ju hullu midagi, et nii tagasihoidlik ostlemine toidupoes, ju siis ongi selline. 3kuu pärast läksin ma tööle, palk veidi üle tuhande. Maksin pool maja kommunaalkuludest ja tegime kokkuleppe, et toidukulud teeme pooleks. Täpset arvestust pidama ei hakka aga maksame umbes pooleks. Kord maksab üks, siis teine. OK, kõik mõistlik. Hetkest, mil minule tekkis raha, tekkisid mehele aga hoopis teised söögiharjumused ja eelistused. Kui oli tema maksmiskord nö, siis korvi maksumus eelpool nimetatud põhiainetest maksimum 20 eurot. Siis kui tema kord oli maksta, siis ei isutanud millegi nö hea ja parema järgi. Kui aga järgmine kord poodi läksime ja minu kuludega poeskäik, siis oli küll kohukeste, krõpsude, merekarpide, lõhe ja no mille iganes isu ja ladus ikka väga julgelt asju kärusse. Ma ei tee nalja kui ütlen, et tema maksmise ajal käisime poes korviga, minu maksmise ajal aga käruga. Sain aru, et mees lihtsalt ei raatsi toidule oma raha kulutada. See olukord läks nii tobedaks. Kui mina olin eelmine kord poes maksnud ja oli tema kord tasuda, siis poes käies oli meil alati nii kiirekiire ja jutt, et ah meil nii palju asju kodus, et pole vaja midagi umbes.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on olnud selline kooner poissõber küll, mis mõnikord ehmatas ikka ära küll, kuid erilise koonerlusega meenub üks tuttav meesterahvas. Ta muidu elab kallis elamises, mille laen on ikka korralik, kuid samas hoidis ikka igas asjas kokku, näiteks perega koos söömas käimine oli tema jaoks täielik kosmos. Ükskord ütles sellise lause:”Küll on tore, et laps läheb homme mängutuppa sünnipäevale, saan kaasa minna ja kõhu täis pugida.” Elu veidraim mõttekõik minu jaoks.

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu mees on ihnsast perest tulnud, kus ema-isa märgivad senditäpsusega iga päev üles, kes, kui palju kulutab. Ema on madalapalgaline riigitöötaja, isa edukas ettevõtja, sissetulekud erinevad kordades, aga kõik peab olema sendipealt võrdne. Praegugi on nende jaoks täiesti norm külla tulla kas käed taskus või minimaalse külakostiga. Kui neile külla minna, siis kunagi ei ole midagi üle või laual kausis, mida näksida. Ise ei hooli, aga tee sa lastele selgeks, et midagi pole näksimiseks teile mõeldud.
Ükskord oli neil sünnipäev. Jõin siis ka mõne õlle. Ju nad ei olnud arvestanud sellega, igatahes järgmisel päeval kuulsin pikka arutelu, et ei tea, kes küll need ja nood õlled ära jõi. Edaspidi söön enne nende juurde minekut kodus kõhu täis ja oma joogid võtan ka kaasa, kui on aias istumine. Tõesti, pereliikme sünnipäevale minnes ei tulnud enne selle peale, et pean ka iga lonksu kaasa võtma, et ihnsatele inimestele paari õlle pärast mitte hambusse jääda. Seal on ka igati tavapärane sentidega arveldamine, mina sulle, sina mulle.

+5
0
Please wait...

Näitan 12 postitust - vahemik 31 kuni 42 (kokku 42 )

Esileht Pereelu ja suhted ihnsad mehed