Esileht Kodunurk Iittala küünlaaluse kuumenemine?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Iittala küünlaaluse kuumenemine?

Postitas:

Kellel on sellist küünlaalust – palun öelge, kas see klaas läheb väga soojaks / kuumaks põleva küünlaga või on aluse põhi piisavalt paks, et ei pea midagi aluse alla panema (et mitte kahjustada pinda, mille peal see on)? https://www.kaubamaja.ee/search/?q=k%C3%BC%C3%BCnlaalus%20kivi
Tänud vastajatele!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kellel on sellist küünlaalust – palun öelge, kas see klaas läheb väga soojaks / kuumaks põleva küünlaga või on aluse põhi piisavalt paks, et ei pea midagi aluse alla panema (et mitte kahjustada pinda, mille peal see on)? https://www.kaubamaja.ee/search/?q=k%C3%BC%C3%BCnlaalus%20kivi

Tänud vastajatele!

Minul on need plekist küünlatopsid sees. Ilma aluseta võib tõesti klaas katki minna.
Väga ilusad! Mul on neid igat värvi.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.12 06:42; 15.12 10:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millegi muu kui teeküünlaga pole kasutanud, lõpuks on alus soe küll, aga ühtegi pinda pole ära rikkunud – muidugi on olnud ka suht sellised lakitud puit ja laminaat tüüpi pinnad. Tasub võibolla jälgida soojuse mõjul selle alla tekkida võivat niiskust, ehk et kui ei tahaks panna sooja kohvikruusi kasutatavale pinnale, siis vast ka küünlaalust mitte selle põlemuse lõpuosas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

teeküünlaga küll lauapinda ei riku, ikka päris paks on ja need soomlased on ikka praktilised ka:)

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on väga paksust ja raskest klaasist – tops läheb soojaks, aga mitte kuumaks. Tõenäoliselt ilma plekist ümbriseta teeküünlata läheb soojemaks, aga kindlasti mitte lõhki või kõrvetamise piirini – mul neid terve hulk. Toidupoodidest võib teinekord sarnase tegumoega küünlaaluseid leida märksa odavamas hinnaklassis, kuid kätte võttes saad aru, et see kerge klaas pole tõenäoliselt sama vastupidav ja tihe, et kuumust hoida.

Eelpool võrreldi kuuma kohvitassiga ja ma ise ei võrdleks neid. Kuumal kohvitassil on kuumus palju ebaühtlasemalt äärtesse jaotunud ja tassi sein on õhuke. Küünlaalus on raske põhjaga ja soojus jaotub aeglaselt ja ühtlaselt. Võib ehk juhtuda, et kui vähem töödeldud puitpinnal ainult ühe koha peal pidevalt põletad, jätab mingi jälje see soojuse eraldumine (kuivatamine, mitte kõrvetamine).

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on väga paksust ja raskest klaasist – tops läheb soojaks, aga mitte kuumaks. Tõenäoliselt ilma plekist ümbriseta teeküünlata läheb soojemaks, aga kindlasti mitte lõhki või kõrvetamise piirini – mul neid terve hulk. Toidupoodidest võib teinekord sarnase tegumoega küünlaaluseid leida märksa odavamas hinnaklassis, kuid kätte võttes saad aru, et see kerge klaas pole tõenäoliselt sama vastupidav ja tihe, et kuumust hoida.

Eelpool võrreldi kuuma kohvitassiga ja ma ise ei võrdleks neid. Kuumal kohvitassil on kuumus palju ebaühtlasemalt äärtesse jaotunud ja tassi sein on õhuke. Küünlaalus on raske põhjaga ja soojus jaotub aeglaselt ja ühtlaselt. Võib ehk juhtuda, et kui vähem töödeldud puitpinnal ainult ühe koha peal pidevalt põletad, jätab mingi jälje see soojuse eraldumine (kuivatamine, mitte kõrvetamine).

Tean, et vòib kuumaga katki minna, sest mul tuttaval läks.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.12 06:42; 15.12 10:23;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Kodunurk Iittala küünlaaluse kuumenemine?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.