Esileht Rasestumine ja lapse ootamine iiveldus raseduse keskel

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: iiveldus raseduse keskel

Postitas:

Ma küll pole esmakordselt rase, kuid tundub, et halvad asjad pühitakse mälust ära. Mul on juba tüdimus peal sest iiveldusest – keerab sees 24/7. Ma tean, et ei tohiks nuriseda, kuna ma pole veel kordagi oksendanud, kuid siiski tahaks juba vabamalt hingata. Olen lugenud et pärast kolmandat kuud võiks asi paremaks minna, kuid minu puhul see ei toimi. Mul isegi vedas, kuna esimest korda tundsin iiveldust alles selle aastanumbri esimesel päeval, senini oli kõik super. Kaua võib see kehv enesetunne kesta? Lõpuni???? Ma kaks korda tüdrukuid oodates ka end kehvasti tundnud, kuid üldse enam ei mäleta selle rasedusega kaasneva probleemi ulatust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on nii erinev, mõni iiveldabki lõpuni. Minul möödus iiveldus ja oksendamine 18dal nädalal. Tundus algul lausa uskumatu 🙂 Olin ka jube väsinud ja tüdinud sellest. Õnneks pole siiamaani tagasi tulnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka veel iiveldan siiamaani, aga lõpuks ometi on tunne, et hakkab vaikselt järgi andma. Ma olen 2,5 kuud järjest iga päev oksendanud ja see nädal on siis olnud paar esimest oksevaba päeva 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

😀
Minul teine rasedus ja alguses iiveldas hullult, oksendama ei hakanud, aga siiski. Möödus enne 18+ nädalat. Nüüd on 28+3 ja on uuesti tagasi tulnud see hommikune iiveldus:(

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine iiveldus raseduse keskel

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.