Esileht Rasestumine ja lapse ootamine iiveldusvastane käepael

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: iiveldusvastane käepael

Postitas:
leeru

Kas kellelgi on kogemusi iiveldusvastaste käepaeltega, Sea-Band või Psi-Band? Palun jagage muljeid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: iiveldusvastane käepael

Kasutasin Sea-Bandi, minul igatahes see ei toiminud, hoidsin ikka mitu ööd-päeva peal. Ja ebamugavalt surus see munake kätt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina kasutasin PSI Bandse u 2 nädalat. /Üks lause kustutatud Perekooli moderaatori poolt/ Aitas küll.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
leeru

Huvitaks küll, mis hinnaga neist lahti saada tahaksid?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ostsin ise 34 eurot + postikulu. Müüksin 25 euroga. Kasutatud 2 nädalat, kuna polnud rohkem vaja. Oleks varem avastanud… Kui oled huvitatud, siis saan teha pildi ja sulle meilile saata. Originaalpakend ja kasutusjuhend on ka alles.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul ei aita…hommikul oksendasin randmepaelad ilusti peal.

Siit lehelt saad randmepaelad 14.40 euroga : http://www.hortusmedicus.ee/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&category_id=7&product_id=75&Itemid=1&lang=et

Please wait...
Postitas:
leeru

Lgp Perekooli moderaator,
miks kustutad ära olulise info?? Kas foorumites on vastutulelikkus seadusega keelatud?

Sea-Band pole reguleeritav ega veekindel (ei sobi ujudes), sellepärast maksab ka poole vähem kui Psi Band. Mind huvitab just Psi-Band, kas seda on võimalik kuskil kohapeal näha ja käega katsuda või on ainult see 1 netipood, kes müüb?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Väga kummaline jah, et nii ära kustutatakse. Ma pean siis müügikuulutuse panema või, kuigi ma ei plaaninud seda teha. Kuna need käepaelad (2tk komplektis) mul nagunii seisavad hetkel niisama, siis on ju tore, kui kellelgi neist abi oleks. Ma ei tegele ju mingi kauba hulgimüügiga, et peaks keelama… ja 25 eurot pole ka raha, et rikkaks saaksin. Leeru, võid mulle meili ka saata carolv@hot.ee

Please wait...
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine iiveldusvastane käepael

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.