Esileht Koolilaps Iiveldusvastased tabletid lastele

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Iiveldusvastased tabletid lastele

Postitas:

Kas lastele ei olegi mingeid tablette, mida anda, kui lapsel läheb pidevalt bussis või ka autoga reisil süda pahaks? Olen paarist apteegist küsinud, öeldakse, et on alates 11.aastast. Aga kui laps on väiksem?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see iiveldusvastane käevõru on ju, kas see ei aita? kuigi minu meelest peak smingid tabletid ka olema, ma olen ise kunagi 5a lapsele andnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil kirjutati Cerucali tabletid, laps oli vist mingi 3-4 aastane sel ajal. Me muidugi ei kasutanud neid, nii et ei tea, kas oleks kuidagi mõjunud ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]see iiveldusvastane käevõru on ju, kas see ei aita? [/tsitaat]Minu lapsel küll see käevõru ei aidanud. Tegelikult miski pole aidanud.Laps on 12 ja ma loodan, et see tal põhikkooli lõpuks vähemalt üle läheb, sest sealt edasi peab ta hakkama ju bussiga gümnaasiumisse käima ja suht hull kui see käik käiks igahommikuse oksendamisega. :S Mina ise sain sellest iiveldusejamast enne kooli algust juba lahti, kasvasin välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Gin-ginsid või Bon Voyaged
Tervis24 mõlemad olemas:
http://tervis24.delfi.ee/delfi.php?tid=1&grupp=27

Samas võid täitsa ise teha külma ingverijoogi pudelisse kaasa. Teed täpselt nii lahja nagu meeldib ja sinu lapse maitsele sobib.
Ingver ongi see aine, mis merehaiguse vastu aitab.

Kui mässata ei viitsi, võib proovida ka et kas valmis GingerAle limonaad/toonik on ikka pärisingverist või lihtsalt lõhna- ja maitseainetega. Kui on päris, siis ka aitab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Apteegis on mingid ingveri-mustika-tammekoore tabletid iivekduse vastu. Mina andsin neid juba 3aastasele.

Aga me avastasime, et sõidu ajal ei tohi lapsel kõht tühi olla, muidu hakkaabki oksendama. Sööma peaks miskit korralikumat toitu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Õpeta (harjuta) laps kuitavatud magusat ingverit sööma. Igas poes müüakse. Alguses on harjumatu ja kange, aga minu omad harjusid kiiresti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.04 09:02; 15.04 13:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mynthon võtab iivelduse ära ,soovitan ice mynthoni .Minu lapsel küll seda probleemi ei ole aga talle lihtsalt maitseb ja seda juba 4eluaastast alates .Proovi .

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me kasutame taktikat: 1) et enne reisi peab sööma; 2) kaasas peab olema midagi näksimist (leib, banaan) ja vett; 3) tuleb teha peatusi (oma autoga see võimalik); 4) Marianne kommid – shokolaad+piparmünt
Ingverit ja tablette keeldub laps (9-a) kahjuks söömast. Suvel ootab meid ees pikem bussireis, loodame selle kenasti üle eldada. Aastatega on asjad paremaks läinud (hetkel on meie pere nõrgim lüli, kes sõite üldse ei kannata, hoopiski kutsikas, laps aga hakkab kutsikaeast juba välja kasvama, õnneks).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lapsena muudkui oksendasin bussis-autos. Ingverit olen söönud, ei aita. Nüüd juhin ise autot ja pimedas sõites või väsinuna ikka jätkuvalt pidevalt iiveldab. Ei ole ühtegi vahendit, mis mulle aitaks. Sirge tee peal iiveldab vähem, kurvid ja ringteed on õudukas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina lapsena muudkui oksendasin bussis-autos. Ingverit olen söönud, ei aita. Nüüd juhin ise autot ja pimedas sõites või väsinuna ikka jätkuvalt pidevalt iiveldab. Ei ole ühtegi vahendit, mis mulle aitaks. Sirge tee peal iiveldab vähem, kurvid ja ringteed on õudukas.[/tsitaat]See on küll veider, kui ise sõites ka iiveldab. Iiveldus peaks sellest tekkima, et sisekõrv ei suuda ette näha liikumisi ja end kohandada, kuid ise autot juhtides ju keha teab, mida teed.
Kas sulle natuke kanget alkoholi ka ei aita? Näiteks laevas. Törts konjakit võtab minul hästi iivelduse maha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.04 09:02; 15.04 13:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie peres ei lähe ingver üldse peale. Mees on merehaigusele kippuv ja ükskord sõi neid ingveri tablette -see lisas veel mingi erilise vindi iiveldusele. Nüüd ei suuda ta seda ilmaotsaski taluda ja kõikidest söökidest loobub, kus see sees.
Lapsele aitas hästi 120 km koolekskursioonil 1 kooritud mandariin. Õnneks pidevalt ei pea nii pikka maad sõitma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina ka vana oksekott:)
mulle toob abikaasa Saksa apteekidest spetsiaalseid reisitablette: dimenhüdrinaati 50 mg sisaldavaid tablette (vähemalt 4 erineva nimega) ja nätse (\”Superprep\”).

Soomest olen apteegist ostnud tsüklisiini (\”Marzine\” 50mg) ja meclosiini (\”Postafen\”25 mg) sisaldavaid tablette. Kindlasti on saadaval kõikides teisteski arenenud maade apteekides ilma retseptita.

Neid võetakse vajadusel mitu korda päevas tund enne reisi. Aitavad mul kõik vajalikud auto- ja bussisõidud rõõmsalt üle elada:) Sobivad ka lastele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Koolilaps Iiveldusvastased tabletid lastele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.