Esileht Kodunurk Ikea kapi komplekteerimine (ikeast.ee)

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Ikea kapi komplekteerimine (ikeast.ee)

Postitas:

Tütar komplekteeris lehelt ikeast.ee endale garderoobikapi.
Kui ma nüüd selle julgen nende kaudu osta, kas siis tuuakse kohale ka siinid ja vajalikud vidinad, et see kapp kokku panna.
Kas on kellelgi kogemusi?
Abikaasa on väga eelarvamusega, kas sellel nii on mõtet.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.10 19:02; 17.10 13:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis täheda, kas tuuakse kohale šiinid? Kohale tuuakse kaup mille tellid. Kui panid sinkina šiinid, riidepuutoru, lükanduksed, hingedega uksed siis need tuuaksegi. Kui ei siis saad selle, mis tellisid.
Kui on kirjas, et valitud mōōtudega kapile lisanduvad nii ja naasugused jubinad saad needka kui ei ole kirjas siis ei saa.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

šiinid?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

šiinid?

Miš šeal arušaamatut on, need on šihukešed ašjad, mille külge nii- ja naašugušed jubinad kruvitakše? (ei šaa rääkida, šuu on kruvišid täiš….)

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma nüüd selle julgen nende kaudu osta, kas siis tuuakse kohale ka siinid ja vajalikud vidinad, et see kapp kokku panna.

Sõltub ju sellest, kas tütar on mööblikonstruktor või mitte.
Pigem mitte ning mõistlik oleks neil mingit soovitust ehk küsida. Tütar ei pruugi paljude asjade pealegi tulla, mida vaja võiks minna.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

ikea.fi lehelt saab täpselt teadas, mis konkreetses tootes sisaldub.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tellisin kunagi lastele riidekapi (Pax). Ikea lehel oli lausa olemas programm, mille abil garderoobikappi sobitada. See ütles ära ka sellised asjad, et nt teatud kõrgusele ei saa riiulit paigutada, kuna uksehinge kruvid jäävad segama. Tooted pani ka kokku ja saigi kujundatud kapi tellida.
Päris ise toote kaupa otsides peab hoolega jälgima mõõtusid, riiulite, riidepuude, korvide jms kinnitused on olnud alati vastava tootega kaasas, samuti on tulnud uksed hingedega. Käepidemed vist tuli eraldi valida (mina võtsin need üldse mujalt, st jätsin seal valimata). Seina külge kinnitamise tüüblid-kruvid ei ole ka kaasas, neid saab juurde osta/valida vastavalt seina materjalile.
Kokkupanemine oli lihtne, nagu IKEA mööblile omane.
Mida te täpselt kardate?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele küsimus.
Kas tellisid ikeast.ee kaudu?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.10 19:02; 17.10 13:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei ole tellinud garderoobikappi, küll aga muud kraami korduvalt ikeast.ee kaudu. Kui te kardate, et kas teenusepakkuja toob kauba kohale või mitte, siis minu kogemusel toob küll.

AGA kui soovitud kaupa seal poes või laos ei ole, kust nad toovad, siis seda ei too ja seda ei saa ka enne teada, kui kuller ukse taga on. Nii et võib täitsa juhtuda, et mingid kapiuksed või riiulid jäävad toomata. Ma tegin ikka päris mitu katset, enne kui sain lapsele uue kirjutuslaua ja voodi. Aga muidu teenusega rahul, toovad kiiresti ja mõistliku tasu eest, kaup tuuakse tuppa.

Garderoobikapi komplekteerimisel soovitan nõu küsida, et kõik vajalikud pudinad ikka ostukorvi saaksid. Nad pakuvad köögi komplekteerimist, ilmselt saavad garderoobikapiga ka hakkama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie tellisime ka ise komponeeritud kapi ja kõik osad ja vidinad tulid kenasti kohale. Uksed unistasim ise tellida suures tuhinas. Aga väga hea ja kiire teenus. Meie olime väga rahul!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uksed unistasim ise tellida suures tuhinas.

Elu esimene kapp seal talus teil?

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui komplekteerijas teha, on kõik vajalik kaasas. Suure maast laeni kapi saime mehega üllatavalt lihtsalt kokku

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Kodunurk Ikea kapi komplekteerimine (ikeast.ee)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.