Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ikea köögi programm

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Ikea köögi programm

Postitas:
Kägu

Kas on mingi salanipp või muu imetegur, kuidas inimesed läti ikea jaoks selles programmis oma köögi valmis programmeerivad? Või oskavadki kõik läti keelt? Pean silmas siis ise kodus selles kööki planeerida, mitte poes. Kuidas te sellega hakkama saate?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks sa just Läti omas tahad seda kööki kujundada? Ikeas peaks ju need kappide moodulid olema igal pool sarnased, nii et vabalt võid seda kujundada mõnes teises keelekeskonnas, mida sa paremini oskad ja aru saad. Nagunii seal mingit eritellimust spetsiaalsete mõõtudega ju ei tehta, pannakse ainult sulle sobivad standardmõõtudes kapid vastavalt sinu soovile komplekti (neid mõõtude valikuid on seal muidugi päris parasjagu). Aga muidu, kui sa tahad ikkagi Läti saidil seda teha, siis google translate tõlgib läti keelt inglise keelde päris ontlikult ja palju mõistetavamalt, kui eesti keelde.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina kasutasin garderoobi programmi, kuid ilmselt köögiga toimib sarnaselt. Tegin garderoobi valmis UK Ikea kodulehe programmis inglise keelsena. Lõpus salvestades saad koodi, mille saad Riia Ikea programmi sisestada ja seal avaneb valmis tehtud garderoob (köök). Riia lehel avamine on vajalik, et saaksid välja printida nimekirja vajalikest toodetest koos asukohaga Riia poes. Võib juhtuda, et osasid tooteid, mis UKs on olemas, Riias ei ole, aga kui oled tootevalikuga kursis, siis saad need lihtsasti ära vahetada Läti programmis. Teine võimalus on köök valmis teha Läti programmis, kuid võtad kõrvale nt UK programmi, et näha, mida mingi nupp tähendab. Kui natuke aega nokitsed, siis jääb see pähe nagunii. Teise ja kolmanda garderoobi tegin ma kohe lätikeelses programmis. Nüüdseks on programm juba eestikeelseks tõlgitud, küllap nad ka köögini varsti jõuavad.

+2
0
Please wait...

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ikea köögi programm