Esileht Kodunurk Ikea köögimööbel väikesesse kööki

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Ikea köögimööbel väikesesse kööki

Postitas:

Tere, planeerin korterisse IKEA köögimööblit.. sein kuhu tuleb mööbel on 2950 ja teine sein kuhu saaks nurga teha on 1450.
tahaks panna kööki ka nõudepesumasina, aga kui ma selle panen, siis ei jää alumistesse kappidesse sahtlit, kuhu noad/kahvlid panna.
Kas kellegil on kõrgemas kapis ahi ja ahju all nõudepesu masin? sellist varianti IKEA ei paku – kas seda tohib üldse nii lahendada?
Teine asi ka siis kui teha nurgaga lahendus ja panna kraanikauss nurka, aga ka sellist varianti ei ole IKEA köögi planeerimisprogrammis..
praegu olen erinevaid variante läbi mänginud ja ei saa kuidagi kööki paika.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on praeahi õlakõrgusel ja selle all väike 2 sahtliga nõudepesumasin. Oleneb kui suur pere on aga meile kahele on see väike nõudekas täiesti ok. Noad kahvlid võivad ka olla ju kuskil topsis-karbis ja suured noad ja köögiriistad rippumas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

minul on köögilahendus (elutoa 1 sein) 3400, ja sinna mahub suur külmik (800), ahi, nõudekas (mõlemad 600), kraanikausi alune kapp 600, pottide kapp 400 ja sahtlid 400. Tööpind on sügavam kui tavaline (700). Pliidi ja kraanikausi vahele jääb puhast tööpinda 1200.

Veidi kitsas on, vähekasutatavad asjad hoian mujal. Kindlasti ei vähendaks tööpinda (nii juhtub, kui asjad torni paned), ja ei loobuks 600 mm nõudekast – elame kahekesi, ja täiesti paras suurus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paraku IKEA teebki väga standardlahendusi, seega, kui endal köök vähegi erimõõdus või teistmoodi, tasuks ikkagi spets köögifirmast tellida.

Kui on väike köök, ei tule see ilmselt väga palju kallim ka ning seal saavad juba professionaalid sulle nõu ja soovitusi anda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tahaks panna kööki ka nõudepesumasina, aga kui ma selle panen, siis ei jää alumistesse kappidesse sahtlit, kuhu noad/kahvlid panna.

sellest probleemipüstitusest ma nüüd küll aru ei saa, need ei ole võrreldavas mahus asjad ju üldse? nugade-kahvlite sahtli saad ju kombineerida mistahes muude sahtlite või muu kapiga. kasvõi sisemise sahtlina (tead need sahtel-sahtlis lahendused, mul on söögiriistade sahtel taldrikusahtlis nt).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tuleb majja väike köök, mille üks külg on samuti 295.
Sinna mahuvad:
Külmik 60 cm
Sahtliboks 60 cm
Nõudepesumasin 45 cm
Kraanikausikapp 60 cm
Nö pime nurk, mis võtab samuti 60 cm
Kuna mööbli paigutus on L-kujuline, siis L-i teise harusse mahuvad:
Juurdepääs pimedasse nurka 30 cm
Elektripliit (mille all on praeahi) 60 cm
Puupliit
Varianti praeahi maast lahti tõsta, mina ei suutnudki välja mõelda. Või no oleks suutnud küll, aga see oleks röövinud töötasapinda või seinakappide pinda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Kodunurk Ikea köögimööbel väikesesse kööki