Esileht Kodunurk Ikea madratsid, kellel kogemusi?

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Ikea madratsid, kellel kogemusi?

Postitas:

Mul on vaja ostas kaks 80×200 madratsit täiskasvanute voodile.
Eelarve mida odavam seda parem, seetõttu jõudsin nüüd otsapidi Ikea lehele, kus valikut nagu peaks olema. Mõtlengi, kas võtta nädalavahetusel Läti reis plaani või mitte.
Kas kellelgi on nendega kogemusi? Kuidas olete rahul? Millise mudeliga?
Otsin pigem keskmise jäikusega, mitte päris pehmet madratsit.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.11 19:35; 01.12 18:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kas on mõtet üldse poest uut osta. Kasutatud bürootarvete poodides müüakse ka vanu diivaneid ja voodeid. Need ongi juba keskmise jäikuse peale ära kasutatud. Hakka nüüd veel sōitma kuhugi. Milleks.
Kyi üldse osta siis osta memoryfoamist madrats. Vedrud ei våsi iial ja vahtkumm püsib våhemalt 10a vormis.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus onIKEAS mingi valik 80×200 madratseid?? Leidsin ainult ühe, see on vedrumadrats, kõik suur valik on 90X200.
Meil on Hövag madratsid ja oleme rahul, need on 90cm laiad

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tohib, ma uuriks siin teema all ka Jyski madratsite kohta? Seal ka soodsamaid, aga kuidas neil kvaliteet?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on Jyski Price Star vedrumadrats kolmandat aastat kasutusel. Ei ole veel ära vajunud, vedrud ei krigise, selle raha eest väga OK valik.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.11 13:57; 18.11 20:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peab just 2 80 cm madratsit olema? kas 160 cm lai madrats ei sobiks? Seda leida ka märksa lihtsam.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.11 13:57; 18.11 20:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on Ikea madratsid lausa kolmes voodis, aga nimesid enam ei mäleta. Kaks madratsit olid kallimad ja on head pehmed (mitte nii pehmed, et sisse vajuks, lihtsalt mugav magada), kolmas oli odavam ja veidi jäigem. Minu jaoks liiga kõva, keha jääb kangeks. Ostsime umbes kuus aastat tagasi, väga hästi on vastu pidanud, mingeid kulumise ega vajumise märke pole.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kas on mõtet üldse poest uut osta. Kasutatud bürootarvete poodides müüakse ka vanu diivaneid ja voodeid. Need ongi juba keskmise jäikuse peale ära kasutatud. Hakka nüüd veel sōitma kuhugi. Milleks.

Kyi üldse osta siis osta memoryfoamist madrats. Vedrud ei våsi iial ja vahtkumm püsib våhemalt 10a vormis.

Mul tuli kohe nostalgia peale su kommentaariga – armas sugulane, kes just niimoodi toriseb – kas on mõtet hakata ostma; hakka nüüd veel sõitma kuhugi 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

meil on Ikeast ostetud 5 cm vahemadratsid, need on küll ok.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peab just 2 80 cm madratsit olema? kas 160 cm lai madrats ei sobiks? Seda leida ka märksa lihtsam.

Näiteks sellepärast, et meie eelmine voodi oli vahelaudadega, nagu oleks 2 voodit kokku pandud. vahelaudu eemaldada ei saanud ja nii oli meilgi 2x80cm madratsid. 160cm poleks midagi teha olnud, oleks jäänud nende ääre- ja vahelaudade peale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Plaanisin ka Ikea madratsit osta, ent otsustasin lõpuks Sleepwelli kasuks. Hetkel olen rahul, aga vara on öelda, millise kvaliteediga ta on. Tundub igatahes üsna jäik ja konkreetne, mulle meeldib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja siin.
Ei oska juurde muljetada, sest lõpuks ostsin ikka Eestist kohapealt pocket-tüüpi vedumadratsid.
Aga kaks 80cm madratsit sellepärast, et kuna seda voodit on vaja ajutise lahendusena, saab kahte kitsamat madratsid hiljem näiteks suvilas lihtsamini kasutada kui ühte suurt.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.11 19:35; 01.12 18:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on vaja ostas kaks 80×200 madratsit täiskasvanute voodile.

Ilmselt pere seksielu ei ole primaarne, peamine on magamine.
Ükski mees ei kujutaks ette, et pikaemaajalise partneriga koos elades su põlv vajub kuhugi vahesse. Või naisel.

Kui kuskil on ka suurem koht (200 x 200) olemas, siis pole probleemi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.hansapost.ee/et/moobel-ja-sisustus/moobel/madratsid/vedrumadratsid/Vedrumadrats-Atlanta-Pocket-160-x-200_7d4ac573/

Kas kellelgi on kogemust? Hind ülisoodne, aga pimeost suht riskibisnis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on vaja ostas kaks 80×200 madratsit täiskasvanute voodile.

Ilmselt pere seksielu ei ole primaarne, peamine on magamine.

Ükski mees ei kujutaks ette, et pikaemaajalise partneriga koos elades su põlv vajub kuhugi vahesse. Või naisel.

Kui kuskil on ka suurem koht (200 x 200) olemas, siis pole probleemi.

see seksielu peab täpselt keskjoonel toimuma?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on vaja ostas kaks 80×200 madratsit täiskasvanute voodile.

Eelarve mida odavam seda parem, seetõttu jõudsin nüüd otsapidi Ikea lehele, kus valikut nagu peaks olema. Mõtlengi, kas võtta nädalavahetusel Läti reis plaani või mitte.

Kas kellelgi on nendega kogemusi? Kuidas olete rahul? Millise mudeliga?

Otsin pigem keskmise jäikusega, mitte päris pehmet madratsit.

Mul kolmandat aastat Sultan kattemadrats (pealisriiet pesen 2 x aastas). Ei kurda, hea poolkõva madrats. Viimane aasta käibel, siis vahetan välja (ma otsapidi foobik, noh).

Paksud madratsid (2×100) on parema kvaliteediga, need lähevad ka kolmandat aastat, aga kavatsen veel paar aastat pidada. IKEA patju vahetan iga aasta, tekid Finlayson – neid pean kuni kolm aastat. Patju ei pese, tekke küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Kodunurk Ikea madratsid, kellel kogemusi?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.