Esileht Kodunurk IKEA mööbel (diivanid)

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: IKEA mööbel (diivanid)

Postitas:
Kägu

Palun jagage enda kogemusi, kuidas on IKEAst tellitud diivanite kvaliteet reaalselt olnud. Hetkel vaatan ühte ca 500-eurost diivanit. Samuti võib soovitada muid kohti, kus olete sellises odavamas-keskmises hinnaklassis diivaneid ostnud ja rahule jäänud. Olen palju lugenud, et nt Rug-st ostetud odavamaid diivaneid ei kiideta, aga kas sealt veidi kõrgemas hinnaklassis (natuke alla 1000€) tasuks osta või pigem mitte?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikea Ektorpiga olen väga rahul. Enne ostmist käisin näidistesaalis proovimas ka. Kõik Ikea diivanid ei ole võrdselt mugavad, aga Ektorp oli tõesti kohe tunda, et mõnus. Katted eemaldatavad ja pestavad. Mul on üle 2 a olnud kaks Ektorpi diivanit ja üks tugitool, olen endiselt ostuga rahul.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikea Ektorpiga olen väga rahul. Enne ostmist käisin näidistesaalis proovimas ka. Kõik Ikea diivanid ei ole võrdselt mugavad, aga Ektorp oli tõesti kohe tunda, et mõnus. Katted eemaldatavad ja pestavad. Mul on üle 2 a olnud kaks Ektorpi diivanit ja üks tugitool, olen endiselt ostuga rahul.

Aitäh jagamast! Mina vaatan mudelit Landskrona, ehk kellelgi konkreetsega ka kogemust. Plaanin ka kindlasti enne ostu mugavust proovima minna, aga eelkõige huvitab just vastupidavus – kas riie/täidis vajub kergelt lohku jms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ektorp on klassika – see vist ka IKEA top-toodete seas. Meil suvekodus ja ütleks et mugav ja kena.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ektorp tundub piltide põhjal tõesti mugav, aga mulle kohe üldse ei meeldi see rippuva riideosaga alumine äär, mida piltide põhjal ei anna ilmselt ka kuidagi eemaldada ega kinnitada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ektorp tundub nii väike, ei mahu mõnusalt lebotama. Ja kas need istmepadjad on seal peal lahti? Ära üldse ei nihku?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täitsa kobe diivan, aga sinder, mulle ei mahu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

500€ eest saab keskpärase kontoritooli mitte diivani.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

500€ eest saab keskpärase kontoritooli mitte diivani.

Ja viisakust ei saa mitte mingi raha eest.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Kodunurk IKEA mööbel (diivanid)