Esileht Kodunurk IKEA mööbel ja paigaldus

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: IKEA mööbel ja paigaldus

Postitas:

Plaan hakata tooma IKEA köögimööbli ja garderoobisüsteeme transpordi ja paigaldusega üle Eesti.Milline oleks vastuvõetav hind nii transpordile kui paigaldusele? Ootan arutelu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sa peaksid ju ise teadma reaalset kulu, mis on eesti ühte teise otsa või mitte. Kus ma oskan arvata? ma ei tea palju suur auto kütust võtab ja auto ju ka kulub ja palju sõidu eest juht soovib. sina arvuta hinnad ja küsi, kas on vastuvõetav.
kokkupaneku hind…peaks olema ajaline hind, iga mööblijupp on ju erinev. Tunni hind 5-8 euri on ju vähe saada eks, aga palju maksta, et keegi lihtsalt paneks kruvid õigesse kohta.
oletame, et tahab kaupa pärnusse, sõidukulu ca 3h, kokkupanek ja tuppa tassimine 1-1,5h. seega 4-5h. poolepäeva palgaraha soov on kui palju? ja nii sa selle hinna saad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tunniga saad vast ühe kapi kokku pandud jah. Meil võttis Ikea köögi kokkupanek kaks täispikka päeva. Suur köök ja palju sahtlite ja karussellidega kappe. Selle ajaga sai siis köögipind ka paika ja kogu tehnika ühendatud. Köögi pani kokku puusepana töötav mees.
Ikea köökide kvaliteet on väga hea aga seda ainult juhul kui köök on korralikult kokku pandud. Olen näinud ka ühte õudset ligadi-logadi kööki. Nii et mina arvan, et see kokkupaneku hind ei tohiks mingil juhul olla tunnihind. Võiksid kokku panna hinnakirja palju ühe või teise kapi kokkupanek maksab ja siis näiteks seinakappide paigutus jne.
Transpordi kohta pane paika palju sul oleks hind Tallinnasse toomisel ja sealt edasi siis kilomeetrihind.
Muidu kiidan väga äriideed! Soovitan veel kampa võtta mõni disainipisikuga tudeng või kodune ema vms, kes soovi korral saaks mõõdud võtta(näiteks Tallinna piires) ja köögi ära planeerida. Mina planeerisin meie köögi Ikea kitchen planneriga ja see tundus imelihtne. Üks tuttav ei saanud sellest kitchen plannerist aga üldse aru ja ei osanud midagi tellida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.11 16:19; 07.11 16:26; 07.11 16:30; 07.11 17:01; 07.11 17:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tean,palju maksab toomine ja ajakulu kaua paigaldab. Keskmise köögi paigaldus korralik päev. Nurgaköök ca 1,5 tööpäeva. Toomine lisaks.Kui tunnipalgaks on 8tunnis siis ok.Maksud tõstavad tunnihinna topelt,pluss kulud transpordile.Kas Teie potensiaalsed kliendid oleksite nõus seda hinda maksma?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Või teine võimalus oleks asja lihtsustada ja küsida kokkupanemise eest näiteks 10% hinnast. Kallimate kappide kokkupanek on reeglina aeganõudvam nagunii.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.11 16:19; 07.11 16:26; 07.11 16:30; 07.11 17:01; 07.11 17:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]palju kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma tean,palju maksab toomine ja ajakulu kaua paigaldab. Keskmise köögi paigaldus korralik päev. Nurgaköök ca 1,5 tööpäeva. Toomine lisaks.Kui tunnipalgaks on 8tunnis siis ok.Maksud tõstavad tunnihinna topelt,pluss kulud transpordile.Kas Teie potensiaalsed kliendid oleksite nõus seda hinda maksma? [/tsitaat]
Arvan, et see tuleb ikkagi tunduvalt odavam kui Eestist kohapealt mõni Poolas valmistatud köök osta mis tegelikult disaini poolest on palju kehvem kui Ikea oma. Paku siis ainult kohaletoomise võimalust ka, ilma kokkupanemiseta. Ja uuri palju konkurendid küsivad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.11 16:19; 07.11 16:26; 07.11 16:30; 07.11 17:01; 07.11 17:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen käinud kohapeal.Kvaliteedis etteheiteid pole.Garantii 25 aastat.Planeerimisega saab aidata juhul kui klient ei saa hakkama. Õigupoolest peab saama muidu ei tuleksi ju tööd.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Konkurent pakuks kohaletoomist Tallinnasse sealt edasi ELS kulleriga.Paraku elsiga sellist tellimust teostada praktiliselt võimatu kuna nõuab üle 65 kg kauba laadimist kaubaalusele. Üheks pakiks loevad 2-20 väikepakki.3’2 meetrit nurga köök koos külmiku ja mikroka kapiga on kuni 100 pakendit.Kaal ca 250-300 kg ehk siis mitu kaubalava.Tehnika oleks igaüks oma laval.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga tore, siis on ju monopol sinu käes. Pane Perekooli kuulutus üles ja anna minna.
Ikeaga pead olema muidugi ettearvamatusteks valmis. Meie viimase köögi ostmisel oli neil laos otsas oluline nurgakapikarkass. Ilma selleta kuidagi ei pane kööki kokku. Teine apsaks oli see, et ühe kapi kood oli kogemata vale ja 60cm sügavusega kapi asemel saime 40cm mis muidugi ei sobinud. Pidime jälle tagasi minema ja ära vahetama.
Mis kokkupanemisse puutub, siis on oluline vahe kas sa oled lihtsalt kuldsete kätega mees või proff kellel on olemas vajalik tehnika näiteks köögitasapinna lõikamiseks. Kui ma juba selle kokkupaneku tellin, siis isiklikult tahaksin näha valmis kööki kus kraanikauss on paigas ja tehnika ühendatud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.11 16:19; 07.11 16:26; 07.11 16:30; 07.11 17:01; 07.11 17:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tööriistad ja vahendid kõik olemas ( mitte handymani omad).Mööbli valmistamise,viimistluse,paigalduse kogemust omajagu. Viimastel aastatel rohkem kaupluse sisustus.Paigaldus rohkem kahe inimese töö paariline 15 aastat ainult selle tööga tegelenud.Ikeast tasuks tellida kapid,sahtlisüsteemid,tehnika.Samas uste valik kesine ja netist ei too hästi välja kui punane see punane on. Tallinna külje all Tabasalus firma Plaat Detail OÜ.Olemas väga väga suur valik tööpindasid ja erinevaid laminaate. Näiteks kõrgläike punase ukse hinnavahe ca 30 %eesti firma kasuks( löögi ja kriimustuskindel). Tööpinnad ja uksed tasuks võtta siit ja ülejäänud Ikeast.
Eelpool oli juttu ainult tranpordist.Saab ka nii.
Auto ( kaubik) peaks olema maksimaalselt koormatud,vastasel juhul 1 tabureti või riiuli toomine läheks kordades kallimaks kui siit ostes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]palju kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tööriistad ja vahendid kõik olemas ( mitte handymani omad).Mööbli valmistamise,viimistluse,paigalduse kogemust omajagu. Viimastel aastatel rohkem kaupluse sisustus.Paigaldus rohkem kahe inimese töö paariline 15 aastat ainult selle tööga tegelenud.Ikeast tasuks tellida kapid,sahtlisüsteemid,tehnika.Samas uste valik kesine ja netist ei too hästi välja kui punane see punane on. Tallinna külje all Tabasalus firma Plaat Detail OÜ.Olemas väga väga suur valik tööpindasid ja erinevaid laminaate. Näiteks kõrgläike punase ukse hinnavahe ca 30 %eesti firma kasuks( löögi ja kriimustuskindel). Tööpinnad ja uksed tasuks võtta siit ja ülejäänud Ikeast.
Eelpool oli juttu ainult tranpordist.Saab ka nii.
Auto ( kaubik) peaks olema maksimaalselt koormatud,vastasel juhul 1 tabureti või riiuli toomine läheks kordades kallimaks kui siit ostes.[/tsitaat]
Olen sinuga täiesti nõus, et Ikea tööpindade valik on kesine. Ise tellisime ka mujalt. Samas uste valikuga jäin mina küll rahule. Meil kõrgläikega valged.
Aga tee kindlasti reklaami ja mina usun küll, et leiad kliente.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.11 16:19; 07.11 16:26; 07.11 16:30; 07.11 17:01; 07.11 17:55;
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Kodunurk IKEA mööbel ja paigaldus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.