Esileht Kodunurk Ikea saatmiskulu

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Ikea saatmiskulu

Postitas:

Panin korvi kaks Ikea klamberlampi ja summa jäi pisut alla kümne euro. Vaatasin, et mis siis saatekulu kesk-eestisse tuleb. Pidin pikali kukkuma- 69 eurot kopikatega!!! Kes sealt tellib? Käin Riias selle rahaga mitu korda ära.

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.08 16:26; 29.08 16:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Panin korvi kaks Ikea klamberlampi ja summa jäi pisut alla kümne euro. Vaatasin, et mis siis saatekulu kesk-eestisse tuleb. Pidin pikali kukkuma- 69 eurot kopikatega!!! Kes sealt tellib? Käin Riias selle rahaga mitu korda ära.

No aga käi siis. Sa pead sellest perekooli teada andma?

+9
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.08 16:30; 29.08 17:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Panin korvi kaks Ikea klamberlampi ja summa jäi pisut alla kümne euro. Vaatasin, et mis siis saatekulu kesk-eestisse tuleb. Pidin pikali kukkuma- 69 eurot kopikatega!!! Kes sealt tellib? Käin Riias selle rahaga mitu korda ära.

No aga käi siis. Sa pead sellest perekooli teada andma?

Jah, annan inimestele teada, ehk on see mõne jaoks oluline info.

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.08 16:26; 29.08 16:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nad ei oska ise vastavat infot leida? Kui hoolitsev.
Miks inimesed asju tasuta tahavad? Kas sina teeks tööd tasuta?

+5
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.08 16:30; 29.08 17:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise järgi minna saab ju täitsa tasuta. Ei? Eks see mõte ongi pigem, et teed netis tellimuse ja lähed väljastuspunkti järgi. Ei pea Lätti sõitma selle jaoks, sõida Tallinnasse ja saad oma lambi kätte.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ehitusmaterjali tellid, siis on sama lugu – vahet pole, kas veoauto, mis sulle kraami toob, on pilgeni täis või peaaegu tühi, sõitma peab ta sama maa ju ikka ja ega kütustki oluliselt vähem kulu. Ongi mõistlikum teha korraga suurem tellimus kui kahe lambi kaupa tilgutada. Kehitb enamuses internetipoodidest muidu.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nu 70 eurot on küll palju, mingi Läti firma toob Riiast kuni 100 kg paki 25 euroga.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ehitusmaterjali tellid, siis on sama lugu – vahet pole, kas veoauto, mis sulle kraami toob, on pilgeni täis või peaaegu tühi, sõitma peab ta sama maa ju ikka ja ega kütustki oluliselt vähem kulu. Ongi mõistlikum teha korraga suurem tellimus kui kahe lambi kaupa tilgutada. Kehitb enamuses internetipoodidest muidu.

Selle jaoks on kullerfirmad – venipak, osc jne, kes toovad paki omahinnaga 2-3€ kohale kui nii paljugi läheb, kliendi jaoks ehk siis 3-5 euri kullerveo eest. 1 alus! kaupa Eestis kullerveoga läheb ehk umbes 20 euri. Seega jah, ulmeline summa. Ja hinnad kehtivad siis ka kui kuskile ruhnu saarele tahaks saata, lihtsalt siis viiakse ilmselt ühe tööpäeva asemel kahe tööpäevaga kaup kohale.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka ladusin täna Eesti Ikeas virtuaalsesse ostukorvi üht ja teist. Kui saatmiskuluni jõudsin, siis selgus, et see läheb 55 eurot maksma. No tänan väga, mul kaup maksis vähem. Aga see vist on neil nii, et ei sõltu üldse kauba kogusest. Täitsa ükskõik, kas ostad kogu maja sisustuse või ühe teelusika, kindlasse kohta tuuakse need ostud ikka sama hinnaga. Igatahes kui ma panin ostukorvi lisaks paar diivanit, siis saatmiskulu maksumus ei muutunud. Nii et Eestis on küll Ikea, aga Tallinnast kaugemal elava inimese jaoks nagu eriti ei ole ikkagi, kui just pealinna asja pole. Odavam on tellida Riiast Ikea kaupa vedava firma kaudu. Ise spetsiaalselt väljastuspunkti järele minnes läheks mul kütus 25+ € maksma ja lisaks läheks pool päeva selle jamamise peale. E-poe mõte on ikka see, et kraami saad kätte odavamalt, kuna kaupluseruume ja müüjaid ei pea üleval pidama, ja mugavam ning kiirem kui poodi kohale trampides.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Panin korvi kaks Ikea klamberlampi ja summa jäi pisut alla kümne euro. Vaatasin, et mis siis saatekulu kesk-eestisse tuleb. Pidin pikali kukkuma- 69 eurot kopikatega!!! Kes sealt tellib? Käin Riias selle rahaga mitu korda ära.

No aga käi siis. Sa pead sellest perekooli teada andma?

Minu jaoks oli see küll huvitav ja ühtlasi üllatav info.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks samuti. Olen erinevatest e-poodidest mööblit tellinud (suuri asju) ja nii mitmeidki väiksemaid vidinaid, mis kulleriga koju toodud ja kõige kallim saatmiskulu on olnud 19.90.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks samuti. Olen erinevatest e-poodidest mööblit tellinud (suuri asju) ja nii mitmeidki väiksemaid vidinaid, mis kulleriga koju toodud ja kõige kallim saatmiskulu on olnud 19.90.

Sama siin. Tellisin pm terve toa sisustuse (mööbel, lambid, tekstiilid, kardinapuud jms) – kuller tuli veoautoga kohale (tassis tuppa ka veel) – teenus maksis ainult 20 eurot.
Kui IKEAst tellida, siis mõttekam on vist oma kuller järgi saata…

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Kodunurk Ikea saatmiskulu