Esileht Beebi ja mitmikud Ikea uus söögitool – kogemused?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Ikea uus söögitool – kogemused?

Postitas:

Tere! Hakkaain just tellima lapsele Ikea Antiloop söötmistooli ja jäi silma, et neil uus söötmistool, mis nö kasvab koos lapsega. Kas keegi on kasutanud ja kuidas rahul olete?
https://m2.ikea.com/fi/fi/p/langur-juniori-syoettoetuoli-tarjottimella-valkoinen-s49252553/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.07 00:43; 18.07 12:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt mainin, et ta ei kasva koos lapsega – istmeosa on beebitoolil ja juunioritoolil erinev. Ainult jalad on samad. 🙂

Endale just tellisin ja tuli üllatuseks, et nüüd mul seisab üks juunioriiste kodus ligi aasta aega jalus. Ma ise arvasin, et iste on sama – lihtsalt lapse kasvades võetakse eesmine kukkumiskaitse ära.

Kasutada pole veel jõudnud, nii et muid kogemusi pole hetkel veel jagada.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.07 12:33; 17.07 17:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle jäi ka pilti vaadates mulje, et titeosa käib juunioritooli peal. Eksitamine?

PS! Need metallist jalused teevad tooli tõenäoliselt ka päris raskeks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kirjutasin enne ikka valesti. Käisin kontrollisin üle (mul tool kokku panemata). Beebitool käib siiski juunioritooli peale, aga beebitool on ikkagi konkreetselt suur tool, mitte lihtsalt väike kinnitus seal ees. Kui laps beebitoolist välja kasvab, siis peab mõtlema, kas tahad ladustada seda kobakat või pigem müüks maha (aga kes seda ikka ostab ilma ülejäänud toolita?). Väga raske ei ole, aga natuke raskem kui Antilop.

Võrreldes Antilop tooliga on paar puudust veel:
– beebiiste ei ole ühes tükis, vaid on käetugedel on liitekohad – see tähendab automaatselt, et seda on raskem puhastada (pildi peal on tegelikult näha seda, aga ma ei mõelnud sellele enne);
– jalad on suured kobakad. Ladustamisel võtab rohkem ruumi, suvilasse või vanaema juurde kaasa võtta on üsna tülikas. Vist ei käi ka nii lihtsalt alt ära nagu Antilopil.

Arvestades hinnavahet (eriti seda, et järelturul on Antilop toolid ca 10 eurot), poleks ma ilmselt Languri ostnud, kui oleks seda enne oma silmaga näinud. 🙂

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.07 12:33; 17.07 17:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh tagasiside eest! Oli suureks abiks. Vaatan ilmselt miskit muud.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.07 00:43; 18.07 12:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on mõlemad toolid kasutuses ja Languriga ka väga rahul. Ei ole raske puhastada. Toolikate on mõnusalt pehme. See tool ei olegi kerge beebitool ja pole mõeldud “vanaema juurde” kaasa võtmiseks, vaid korralik toekas püsitool 🙂 ja seejuures ikka oluliselt raskem kui Antilop, aga see tagabki stabiilsuse. Ei tasu end eelnevast teoreetikust segada lasta 😉

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Beebi ja mitmikud Ikea uus söögitool – kogemused?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.