Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ikevald Rannapist kopp ees

Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Teema: Ikevald Rannapist kopp ees

Postitas:
Kägu

Kas teil ei ole? Ta on puberteedist peale erinevaid muusikastiile viljelenud ja püüdnud nende stiilide kaudu rahva ette tulla aga alati on täiesti mittemidagi ütlevad lood rokist popini. Ja ikka veel, juba pisut vananedes tüüp ei anna alla, püüdes juba 100001 korda tulla täiesti uue koosseisu ja stiili ning hitiga. Võibolla ma olen ainuke taolise arvamusega aga mul on Ikest kopp ees. Keegi võiks talle öelda, et õppigu muu amet!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas elad temaga koos? Oma mehe lõputud eneseotsingud võivad küll tüütavaks muutuda. Võõra inimese omad ei sega üldse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas teil ei ole?

Absoluutselt mitte.
Alles praegu sain teada, et ta üldse olemas on. Sa pead ikka mingi jälgija või fänn olema, kui kopp ette on tekkinud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina ei tea üldse, mis ta teeb, tema muusikast pole ka midagi kuulnud. Nime tean vaid seetõttu, et ta on Rannapi poeg. Mingit koppa ei saa tekkida inimesest, kelle tegemised eriti silma ei ole torganud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pole elu sees tema muusikat kuulnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selle inimese hittide ja lugude jne kopa ettesaamiseks peab tükk vaeva nägema vist, teemaalgataja, ma pole elus ühtegi tema lugu kuulnud. Huvitavad asjad sul närvi püsti ajavad 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pole sellist nimegi kuulnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Paras eneseimetleja on, aga noh, artist ju.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuulsin seda nime esimest korda ja ei sega ta mind üldse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nägin teda vist teist korda elus sel nädalal Ringvaates ja täitsa muheda mulje jättis. Usun, et see, kuidas ta kolm aastat ringi rändas erinevates maailma paikades, on tema silmaringi hästi avardanud ja ei jäänud muljet, et tegu oleks mingi mõttetut kuulsust otsiva noorega.
Tema muusika muidugi pole minu maitse, kuid ei
peagi ju olema.

Kopp ees ei ole ja edu talle 🙂

Aa, ja nii lahe nimi..Ikevald!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma sain alles paar päeva tagasi Ringvaatest teada, et selline inimene üldse olemas on. Omapärane kuju nagu ta isagi, on ta igatahes. Tehku, mis tahab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas teil ei ole? Ta on puberteedist peale erinevaid muusikastiile viljelenud ja püüdnud nende stiilide kaudu rahva ette tulla aga alati on täiesti mittemidagi ütlevad lood rokist popini. Ja ikka veel, juba pisut vananedes tüüp ei anna alla, püüdes juba 100001 korda tulla täiesti uue koosseisu ja stiili ning hitiga. Võibolla ma olen ainuke taolise arvamusega aga mul on Ikest kopp ees. Keegi võiks talle öelda, et õppigu muu amet!

Tubli! Nüüd tuleb kohe kohe ja ütleb sulle, et sinust on kopp ees 🙂 On ju mõnus 🙂 Mis on sinu asja kellegi teise eluga. Kui on asja, siis maailm saadab sulle ka neid, kes ütlevad, et kopp on ees. Ma siis alustan. Noo kopp on ees, virinast, et teised ei ole sellised, nagu tahaks 🙂 Keegi võiks ju sulle tulla ütlema, et lõpeta ometi see virisemni 🙂 täiesti kopp ees meil siin 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

On. Jah. Täiesti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kavareid teeb ta VÄGA hästi! Hääl on ka super. Muusika… nojah… ikkagi üle eesti keskmise. Kuulatav. Aga maailm on täis selliseid. Kui nüüd arvestada, et üle poole eestlastest kuulab SkyPlussi ja taolisi jaamu, mis hea muusikamaitsega inimesel sõna otseses mõttes iiveldama ajab, siis ma ei võta üldiselt selliseid teemaalgatusi tõsiselt. Mida sa ise kuulad ja heaks pead?

Please wait...
Postitas:
Kägu

kohutav eesnimi, ei viitsi sellist googeldadagi…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja, KUS KOHAS sa Ikevald Rannapiga pidevalt kokku puutud, et temast juba kopp eest?? Mina tean, et on selline inimene olemas. Kunagi, vist u 7-8 aastat tagasi, ta oli ka mingis saates, kas “Eesti otsib superstaari” äkki? Veidi pärast seda oli tema bänd ühe minu tuttava 40. sünnipäeval mängimas. Ega mina ei oleks teadnudki, kes see solist neil on, aga keegi seltskonnas teadis ja ütles. Ja pärast seda, u 7-8 aastat, pole mina temast rohkem enam midagi kuulnud. Kus kohas tema siis oma läbilööki üritab, kus sina teda pidevalt nägemas-kuulmas oled?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kus kohas tema siis oma läbilööki üritab, kus sina teda pidevalt nägemas-kuulmas oled?

Ilmselt on tegu mingi vinnilise ja paksude prillidega naabritädiga, kelle “armastusele” see poiss pole vastanud…

Ma saan aru, et Saagimist on mõnel kopp ees, sest virvendab iga nurga peal, aga see Rannapi laps ju pole kuskilt läbi jooksnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja on lihtsalt keegi, kes üritab sellele Ikele reklaami teha. Aga ma ei tea temast rohkem kui seda, et on Rein Rannapi poeg. Kõik. Pole iialgi teda laulmas kuulnud ja ei tunne puudust ka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mind ta ei häiri, aga neid lõputuid eneseotsinguid panen tähele küll, kuna olen põgusalt temaga tuttav. On siin eneseotsingute käigus mööda Eestit neidusid taga ajanud ja nendega mitte eriti hästi käitunud. Ikka parajalt ülbust täis tüüp.
Eneseotsingud on tänapäeval üsna tavaline nähtus, maailm on nii kiire, surub peale mingeid inimese loomusega vastuolus olevaid norme, stressitase on kohutav, samas elu pealtnäha võiks olla parem kui kunagi varem jnejne. Eks me kõik ju otsime ja areneme.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui kopp on ees, hakka ekskavaatoriks.

/Rinnakaspreili

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pane parem sahk ette, varsti vaja lund lükata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ikevald Rannapist on nii vähe kuulda olnud, et kohe kuidagi ei saa temast kopp ette tulla. Teemaalgatajal tundub tema vastu isiklik vaen olevat.

Please wait...
Postitas:
Kägu

päris kena mees

/toetan seda hädist reklaami

Please wait...
Postitas:
Mette-Merithh

Kui seda nime nimetada, siis ma justkui tean, et ta on Rein Rannapi poeg. Kõik. Pole midagi temast kuulnud rohkem. Seega ei, mul pole temast kopp ees 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

teemaalgatjal võibolla mingi isiklik jama temaga, et nii labasel moel kuskil foorumis sellise teema algatab

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nüüd selgub, et Kethi Uibomäega ka paar olnud. Whoppaaa!

Please wait...
Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ikevald Rannapist kopp ees