Esileht Koolilaps Ikka need kilekaaned :(

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Ikka need kilekaaned :(

Postitas:
Kägu

Palun aidake rumalat, kuidas kasutada tellitavad kilekaasi – nt sellised <b>https://charlot.ee/dokumentide-haldus-ja-arhiveerimine/kilekaaned-ja-kiletaskud/kilekaaned-508x300mm/? </b&gt;

<b>Kui murran ülejääva osa tagasi, siis jääb lokkima ja ma ei saa aru miks. Kas midagi tuleb sealt ära lõigata?? </b>

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole vaja lõigata. Murrad tagasi, paned selle riba vahelt läbi ja raamatu raskusega jääb varsti õige koha pealt hoidma.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enne ikka paned tagumise kaane tagurpidi riba vahelt läbi ja siis murrad tagasi nii kaugelt, et raamatu annaks kinni panna. Oeh, sõnadega on raske seletada, kas mingit videot ei ole kuskil üleval?

Kui ma sellel aastal neid kaasi juurde ostsin – 5 raamatule, igaüks ise mõõdus 🙂 – siis müüja väga abivalmilt küsis, kas ma olen neid varem kasutanud ja oskan panna. Kui ma oleks öelnud ei, siis ta ilmselt oleks õpetanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No nt need kaaned, mis ma oma lapsele koolist ostsin (meil pakub kool valmis komplekte müüa täpselt õpikute mõõtude järgi), olid tehtud niimoodi, et kui ma selle tagasikeeratava osa kinnitusriba alt läbi topin, siis see tagasikeeratav riba oleks nagu õige pisut liiga lai (või siis kinnitusriba õige pisut liiga lühike). Tõsti jäi kergelt lokkima see tagasikeeratav osa. Aga ma pole pedant, lõin käega — mis seal ikka parata. Kui väga oleks tahtnud, oleks vast võinud seda tagasikeeratavat osa ise kääridega millimeetri või paari võrra kitsamaks lõigata.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõnedel kaantel läheb see tagasikeeratav osa servadest pisut kitsamaks, nendel ei jää lokkima.

Nendel kaantel, millel see osa kitsamaks ei lähe, olen lihtsalt õpiku kaane sealt riba vahelt läbi pistnud ja siis tagasikeeratava osa õpiku kaane ja tagumise lehe vahele keeranud. Natuke silun ka ja püsib see tagasikeeratav osa seal ilusti, ei pea seda riba vahelt läbi toppima.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enne ikka paned tagumise kaane tagurpidi riba vahelt läbi ja siis murrad tagasi nii kaugelt, et raamatu annaks kinni panna. Oeh, sõnadega on raske seletada, kas mingit videot ei ole kuskil üleval?

Kui ma sellel aastal neid kaasi juurde ostsin – 5 raamatule, igaüks ise mõõdus ???? – siis müüja väga abivalmilt küsis, kas ma olen neid varem kasutanud ja oskan panna. Kui ma oleks öelnud ei, siis ta ilmselt oleks õpetanud.

Teemaalgatajal ilmselt ei ole need sellised Herma firma kaaned, mille tehnoloogia on see tagurpidi läbipanemine (neil on see riba suht teises ääres kohe), aga neil, mida teemaalgataja ilmselt üritab panna, on see läbipandav riba hoopis pigem kuskil keskel, nii et sealt ei saa raamatu kaant tagurpidi läbi pista. Kaks erinevat varianti on neist tellitavatest kaantest olemas. Üritan siia mingid pildid ka panna, et erinevus näha oleks (aga pole kindel, kuidas see välja kukub):

Herma kaaned

Büroomaailma kaaned

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enne ikka paned tagumise kaane tagurpidi riba vahelt läbi ja siis murrad tagasi nii kaugelt, et raamatu annaks kinni panna. Oeh, sõnadega on raske seletada, kas mingit videot ei ole kuskil üleval?

Kui ma sellel aastal neid kaasi juurde ostsin – 5 raamatule, igaüks ise mõõdus ???? – siis müüja väga abivalmilt küsis, kas ma olen neid varem kasutanud ja oskan panna. Kui ma oleks öelnud ei, siis ta ilmselt oleks õpetanud.

Teemaalgatajal ilmselt ei ole need sellised Herma firma kaaned, mille tehnoloogia on see tagurpidi läbipanemine (neil on see riba suht teises ääres kohe), aga neil, mida teemaalgataja ilmselt üritab panna, on see läbipandav riba hoopis pigem kuskil keskel, nii et sealt ei saa raamatu kaant tagurpidi läbi pista. Kaks erinevat varianti on neist tellitavatest kaantest olemas. Üritan siia mingid pildid ka panna, et erinevus näha oleks (aga pole kindel, kuidas see välja kukub):

Herma kaaned

Büroomaailma kaaned

Hm… ikka ei kukkunud välja need pildid ja kahjuks ei saa ka muuta, seega proovin linkidega panna – Herma kaaned ja Büroomaailma kaaned

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enne ikka paned tagumise kaane tagurpidi riba vahelt läbi ja siis murrad tagasi nii kaugelt, et raamatu annaks kinni panna. Oeh, sõnadega on raske seletada, kas mingit videot ei ole kuskil üleval?

Kui ma sellel aastal neid kaasi juurde ostsin – 5 raamatule, igaüks ise mõõdus ???? – siis müüja väga abivalmilt küsis, kas ma olen neid varem kasutanud ja oskan panna. Kui ma oleks öelnud ei, siis ta ilmselt oleks õpetanud.

Teemaalgatajal ilmselt ei ole need sellised Herma firma kaaned, mille tehnoloogia on see tagurpidi läbipanemine (neil on see riba suht teises ääres kohe), aga neil, mida teemaalgataja ilmselt üritab panna, on see läbipandav riba hoopis pigem kuskil keskel, nii et sealt ei saa raamatu kaant tagurpidi läbi pista. Kaks erinevat varianti on neist tellitavatest kaantest olemas. Üritan siia mingid pildid ka panna, et erinevus näha oleks (aga pole kindel, kuidas see välja kukub):

Herma kaaned

Büroomaailma kaaned

Hm… ikka ei kukkunud välja need pildid ja kahjuks ei saa ka muuta, seega proovin linkidega panna – Herma kaaned ja Büroomaailma kaaned

Teema algataja olen. Jah, büroomaailma omad on. Ok, kui lokivad, mis siis ikka, last ka vist ei häiri eriti. Mõtlesin lihtsalt, et järsku mina ise ei saa süsteemile pihta ja on mingi muu nipp seal 🙂 Järgmisel aastal vaatab midagi paremat siis. Tänud vastajatele!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nendel kaantel ei käi tagasikeeratav osa riba vahele. Tuleb ainult tagasi keerata, siis ei loki midagi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ehk oleks parem kasutada seda kleebitavat kile? Ma ei tea kuidas see eesti keeles on aga Soomes kontaktimuovi. Väga popp siinmail, kõik õpikud tehakse sellega üle. Ise ma ei oska väga aga mul mees proff sel alal ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ehk oleks parem kasutada seda kleebitavat kile? Ma ei tea kuidas see eesti keeles on aga Soomes kontaktimuovi. Väga popp siinmail, kõik õpikud tehakse sellega üle. Ise ma ei oska väga aga mul mees proff sel alal ????

Kuna õpikud käivad ringluses, siis isekleepuvat kile neil ei tohi kasutada. Aga töövihikutel on see küll väga mõnus (kuigi vahest läheb aia taha), aga nende paigaldamiseks on juutuubis videod täitsa olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Koolilaps Ikka need kilekaaned :(